[#361] Re: Amigowcy z północy?

@Yolk, post #360

Niestety, kontaktu nie mam, dlatego wale na forum.
[#362] Re: Amigowcy z północy?

@Mufa, post #361

Poszedł mejl i kopia do ciebie.
[#363] Re: Amigowcy z północy?

@Mufa, post #361

Mufa: zasilacz jest, chyba Sachy go zabrał o ile dobrze pamiętam. Nawet został włożony do worka z napisem Mufa :)
[#364] Re: Amigowcy z północy?

@Yolk, post #360

Było extra.
Mój bilans po imprezie:
- złamany 1 joy na Mortal Kombat
- zepsute 2 joye na SWoS ok, racja
- ubita A600 (7 godzin oblężenia, reset na zmianę gry i... amen)

i na deser... 100zł i 2 pkt karne hehehehe
I jeszcze na TVN się załapałem i ostatnie ujęcie ode mnie :D


Ale maleństwa ogólnie dały radę na to oblężenie... :)
[#365] Re: Amigowcy z północy?

@Yolk, post #360

Czesc,

Za kilka dni podsumujemy sobie calosc ale dzis mozna juz powiedziec ze impreza przekroczyla wszelkie plany i chyba tez oczekiwania :) Wielkie dzieki dla wszystkich ktorzy wlaczyli sie w organizacje i support moralny (Yolk, Mccnex, Stryker, Pamp, Mufa, Twardy, TomRain, Piotr M., Timi/Deftronic - dalej pamiec zawodzi) oraz wszystkim przybylym (sorry, nie wymienie...). Ze strony GAKu - jest propozycja kontynuacji wiec przyszly rok wylacznie od nas zalezy (pomysly, planowanie, koordynacja). Pamp zorganizuje strone (podsylajcie swoje zdjecia/filmy do niego), ktora podsumuje impreze i bedzie baza do organizacji kolejnej - tym razem moze juz pod jakas indywidualna nazwa (co powiecie na "LOAD ERROR - Retro Komp 2013" ?), moze o charakterze troche bardziej demo-scenowym ale rowiez czesciowo otwarta na wszystkich. Jest pomysl podzialu na czesc otwarta (jak dzis) i wieczorna - bardziej sprofilowana (strona techniczna/scenowa). Zyskalismy dzis juz troche doswiadczenia, poznalismy sie - nastepnym razem bedzie latwiej i konkretniej. Nic sie nie stalo, ze impreza poplynela w kierunku troche innym niz zakladany - dzieki temu od tej pory mozemy liczyc na GAK jak i lokalne media, bo kazdy ugral na tej imprezie cos pozytywnego dla siebie. Nas zpierwotny program mozemy spokojnie zrealizowac nastepnym razem.

Frekwencja: 250 sprzedanych biletow + kilkadziesiat osob ze sprzetem + dzieci (nie placily za bilet) + kilkadziesiat osob ktore niezauwazyly kasy (intencjonalnie lub nie - serio, slabo byla oznakowana). Szacunkowo: ok 450.

Z mojej strony na dzis to wszystko. Jeszcze raz dzieki!
Pozdro.

@Mufa: spoko, Mccnex odnalazl Twoj zasilator. Sprzet jest u mnie, postaram sie wyslac go w przyszlym tygodniu.


Ostatnia aktualizacja: 20.10.2012 22:20:24 przez sachy
[#366] Re: Amigowcy z północy?

@twardy, post #363

Uff, dobrze wiedziec ze zasilacz sie znalazl. Tymczasem zamiescilem kilka pierwszych fotek, raporcik wkrotce.
[#367] Re: Amigowcy z północy?

@sachy, post #336

Witam. W końcu usiadłem do kompa :)
Impreza była niesamowita, co ciekawe odbyła sie w wigilie 20 rocznicy ukazanie sie Amigi 1200 - 21.10.1992 :)
[#368] Re: Amigowcy z północy?

@Thaddeus, post #367

Jakby ktoś mnie szukał na fejsie : http://www.facebook.com/profile.php?id=100000541691078 :)
[#369] Re: Amigowcy z północy?

@sachy, post #365

Cześć
Dzisiaj popełniłem odnalazłem się na nowo :). Spotkaliśmy się rano na imprezie. Odczucia jak 20 lat temu w Żaku na giełdzie. Te same maszyny ludzie ze starym stuphem (tyle tylko że na SD). Odjazd. Taka impreza dawno się nie zdarzyła. Wielkie podziękowania dla organizatorów. Podziękowania dla MccNex'a za popełnianie starych Amigowych demek na BigSCR'nie. Co do następnego zlotu. Jak najbardziej. Na południu nasi koledze działają prężnie. SILEZJUJĄ co roku i jest fajnie. Na północy też było kiedyś tak samo. Powinno to wrócić. To wspaniała inicjatywa. Nazwa następnego party OK. Dopiero dzisiaj założyłem konto na PPA więc nie będę fisiował. Jeżeli będę mógł się przydać przy organizacji następnego party proszę o kontakt. jn001@poczta.onet.pl Johny73. Pozdrawiam.
[#370] Re: Amigowcy z północy?

@johny73, post #369

http://galeria.trojmiasto.pl/Retro-Komp-i315013.html

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2012 23:45:39 przez stryker
[#371] Re: Amigowcy z północy?

@sachy, post #365

Może być nawet (i chyba powinien) "Load (T)Error -..." :D
[#372] Re: Amigowcy z północy?

@Tom Rain, post #371

Dobre! :)

2ga propozycja to nazwa zwiazana z SONDĄ - nie wiem czy zwrocilisnie uwage: kiedy juz wiekszosc "odwiedzajacych" wyszla (wszyscy gracze i "przypadkowi" ludzie), a my powoli zawijalismy sie - puscilem kawalek odcinka programu SONDA - "Czynnik Si" (z 1984r.) - sala zamarla. Poczatkowo chcialem puscic tylko zajawke, taka mala retrospektywna ciekawostke na 3-4 minuty, ale zapanowala cisza, wszyscy staneli jak wryci i obejrzeli filmik (15min) do konca. Ta cisza, po tym calodniowym zgielku - wymowna.

Pozdro.



Ostatnia aktualizacja: 21.10.2012 00:29:01 przez sachy
[#373] Re: Amigowcy z północy?

@sachy, post #372

Ja bym optował za "Guru Meditation". Ale nie wiem skąd mi to do łba przyszło, czy od tej mgły, przeplatanej lasem, sarnami, jeleniami, lisami, fotoradarami, samochodami i ich migotliwymi światłami ... ?

Było git Panowie. Jest grunt, są możliwości, są ludzie, są komputery. Jest co robić.

Dzięki!

ok, racja

@Sachy....na Sondę nie ma mocnych i nie będzie. Słyszałem, że Kamiński i Kurek tylko upozorowali swój wypadek, bo tak naprawdę teleportowali się w przyszłość. Ale to tylko plotki i pewnie poprzekręcane jakieś ;)

@AmiFan, odrobiłeś "zadanie domowe"...?

@Mufa, Twój zasilacz jest bezpieczny (tylko czasem z gniazdka sam wypada )

@Yolk, no no no (to samo Sachy), widziano was w TV OK

@Jasiu, poszedł priv, nie będę tak na forum przy wszystkich

@Twardy, tym, że się zjawiłeś udowodniłeś tylko (to co wszyscy w sumie od razu wiedzieliśmy) że nie zjawić się prawa nie miałeś!

@Atom: 000011101000100001100000011000011101001110011110111011 pomysł

@Pampers: czekamy na official page ok, racja

@TomRain: w przyszłym roku robimy "wjazd z bramą" na 060-tkach

Szczere pozdrówki dla wszystkich! OK


Ostatnia aktualizacja: 21.10.2012 02:46:21 przez mccnex
[#374] Re: Amigowcy z północy?

@mccnex, post #373

Dokładnie 24 godziny temu wyszedłem z domu, a piszę to, żeby tę chwilę upamiętnić (znów z domu).

:D
[#375] Re: Amigowcy z północy?

@mccnex, post #374

z sieci - 1sze zdjęcie OMG! OK
[#376] Re: Amigowcy z północy?

@Tom Rain, post #375

Cała relacja http://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/w-stylu-retro,526258.html
(kilka ostatnich sekund jest jeszcze o spotkaniu na ktore sie załapałem ;d)
[#377] Re: Amigowcy z północy?

@mccnex, post #373

@Mccnex: Myslalem o "Guru Meditation" ale mozemy miec wjazd koscielnej bojowki anty-sekciarskiej (guru, medytacje - wiadomo jak w PL do tego podchodza) a GAK moze miec klopoty z poparciem takiej sprawy. Do tego inne Klany (Atari, ZX a nawet C=) moga stwierdzic ze Amigowcy zawlaszaczaja impreze :) No, a na Sonde fakt, nie ma mocnych (RiP K&K).

W 24 godziny - tam i z powrotem :) Bilbo Baggins z Hobbitonu? ;) Jeszcze raz dzieki za przyjazd i wsparcie!
[#378] Re: Amigowcy z północy?

@sachy, post #377

Domenka retrokomp.pl już zarezerwowana

Moja skromna kolekcja fotek już się dropboxuje: https://www.dropbox.com/sh/z4kdzjuvid9dwas/Wr6L9K8-Yg

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2012 10:51:49 przez pampers
[#379] Re: Amigowcy z północy?

@sachy, post #377

Może Loading&Decrunching - jako nowa ekspansja refleksji, powrotu sprzętu i sceny na ten kichowaty padół OK Co do zawłaszczania imprezy. Myślę że nikt nie będzie miał pretensji. Przecież nie będziemy się tłukli jak 14 latki, pokazywali co lepszych demek i wyzywali od lamerów. Jesteśmy poważnymi facetami. Zrobimy multi balety na wszystkie maszyny. Będzie dobrze. Kompoty w na każdą dostępną maszynę. W cywilizowanym świecie każda grupa ma sekcje Atarową C= Amigową ZXową itp. Sądzę, że jak odnajdą się ludzie z innymi maszynami np: z konsolami Sony też będzie Ok - tam scena też działa prężnie. Ważne jest żeby coś spróbować zadziałać i nie zgasnąć w fotelu z browarem. dzięki. Pozdrawiam



Ostatnia aktualizacja: 21.10.2012 12:49:34 przez johny73
[#380] Re: Amigowcy z północy?

@sachy, post #377

Hehe, po powrocie to wyglądaliśmy z braciakiem raczej jak jakieś formy Golluma. Ale się odespało, jest spoko. Co do nazwy, to oczywiście, że coś co będzie pasowało do wszystkich platform...
[#381] Re: Amigowcy z północy?

@mccnex, post #373

@AmiFan, odrobiłeś "zadanie domowe"...?


Właśnie się odkręcam przy Desert Dream :)
[#382] Re: Amigowcy z północy?

@Tom Rain, post #364

I stał się CUD! 600 wstała :D
Pewnie zajechana była wczoraj i "odpłynęła" OK
[#383] Re: Amigowcy z północy?

@Tom Rain, post #382

Zamęczanie emerytki po przejściach skończyło się omdleniem.
Ja właśnie skończyłem rozpakowywanie się. Imprezę podsumowuję krótko: było bardzo, bardzo fajnie. Nie spodziewałem się takich tłumów i takiego zagęszczenia entuzjastów w jednym miejscu. W przyszłym roku też chętnie włączę się z przygotowania i demonstracje sprzętu. Może do tego czasu uda się dołożyć coś do kolekcji.

Sachy: joystick naprawiony, miał przetarte przewody od fire i był źle złożony. Dolutowałem kawałek nowego przewodu i działa jak żyleta.
[#384] Re: Amigowcy z północy?

@Yolk, post #383

Jeszcze jest artykuł pisany na TVN24: http://www.tvn24.pl/pomorze,42/z-milosci-do-starych-komputerow,283847.html

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2012 18:41:43 przez Yolk
[#385] Re: Amigowcy z północy?

@Yolk, post #384

[#386] Re: Amigowcy z północy?

@Yolk, post #383

Ja dopiero dzisiaj się rozpakowałem... Wszystko przeżyło wyjazd Pozdro!
[#387] Re: Amigowcy z północy?

@mccnex, post #386

http://gry.wp.pl/galeria/retro-komp-gdansk-2012-relacja-z-imprezy,180303/1.html

Calkiem ciekawa relacja ze strony redakcji WP.
[#388] Re: Amigowcy z północy?

@sachy, post #387

Ja stanowczo zaaaaa wrażliwy jestem - co innego być i widzieć - a co innego słuchać lub czytać relacje .

Jak dla mnie to muszę przyznać że było super .

Miałem tylko przyjechac i zapoznać się z klimatem aaaaa wyszło że pograłem sobie w gierki OK echhhhh...

Pozdrawiam i do następnego ;)
[#389] Re: Amigowcy z północy?

@Piotr Myszkowski, post #388

[#390] Re: Amigowcy z północy?

@Tom Rain, post #389

i jeszcze to (pod artykułem 2 kolejne linki)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem