[#121] Re: PIXEL HEAVEN 2014

@Skrzyp, post #120

Czyli oficjalnie Amigi "PPA" były Amigami "Muzeum" i gdyby coś z nimi było nie tak, to organizator miałby pretensje do "Muzeum" a nie do "PPA" ;)

RetroAge z konsolami było rozstawione w sali nr.2 - z barem i sceną developerską.
[#122] Re: PIXEL HEAVEN 2014

@tbxx, post #121

Myślę, że dla Lapusza tak to mogło wyglądać ale każdy odpowiadał za swój sprzęt osobno.
[#123] Re: PIXEL HEAVEN 2014

@alt_, post #117

Moją A600 (należy do teamu PPA ;) ) również molestowano na głównej sali (tam gdzie konkurs SWOSa) w przerwach między meczami zmieniałem dyskietki. Trafiło się kilku ludzi bardzo zafascynowanych ;) Jeden nie mógł oderwać się od Panga, jakaś panna grała w Lotusa, trójka zwiedzających delektowała się kilkoma demami takimi jak Desert Dream, State Of The Art, Arte, D.O.S i inne. Wykazałem się poważnym profesjonalizmem tłumacząc jednemu ze zwiedzających, który dorwał się do joya i chciał grać w Phenomena Enigma ;), że to jest tzw. Demo i to się tylko ogląda, bo to taki teledysk komputerowy

W konkursie SWOSa wykorzystano mój monitor od CDTV, przewody, joye... OK także udział PPA w PH był znaczący.

Żal, że chłopaki z redakcji papierowego PPA nie uwinęli się z drukiem na PH, bo podejrzewam, że rozszedłby się jak świeże bułeczki i można było większy nakład druknąć wykorzystując tę imprezę.
[#124] Re: PIXEL HEAVEN 2014

@Duracel, post #123

Nasza czarna A600 (obok stoiska BitBerry) też była oblegana :)
Włączenie MK2 przez większość soboty poskutkowało nawet zajechaniem obu dżojów - w jednym padła góra, w drugim lewo ;)

Ale - czy to takie ważne czyje co było? Najważniejsze, że było hiper wyjedwabiście i wszyscy się dobrze bawili :)
[#125] Re: PIXEL HEAVEN 2014

@AceMan, post #124

Twoją Ami bardzo się Grooby jarał, bo jest fajnie zrobiona, a on w przeszłości też miał A600 i to dość mocno rozszerzoną. Znów obudziła się w nim nostalgia i chęć zakupu retro sprzętu (tylko pewnie żona mu szybko ten pomysł wybije )
[#126] Re: PIXEL HEAVEN 2014

@flops, post #125

Samo pantoflarstwo wśród amigowców
[#127] Re: PIXEL HEAVEN 2014

@Diabeł, post #126

To wiele tlumaczy
[#128] Re: PIXEL HEAVEN 2014

@selur, post #127

[#129] Re: PIXEL HEAVEN 2014

@lapusz, post #1

Moze ktos sie zalapal na zdjecia procz mnie:)
Podrzucam wszystkie:

http://blabla.ppa.pl/download/PH2014Photos.zip
[#130] Re: PIXEL HEAVEN 2014

@stefkos, post #129

Tribute to Jay Miner - polecam wszystkim:
https://www.youtube.com/watch?v=EoNX0qip3FA
[#131] Re: PIXEL HEAVEN 2014

@Tomarkus, post #130

Fajna prezentacja- ciekawa i spójna do czasu.. no właśnie brakło omówienia okresu "współpracy" Jay'a Minera z Commodore i jego opinii na temat kierunku rozwoju Amigi pod skrzydłami Commodore.
..ale to co zostało omówione, to kawał dobrej roboty - brawo OK

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2014 14:27:18 przez BULI
[#132] Re: PIXEL HEAVEN 2014

@BULI, post #131

Najlepsza impreza na Pixelu 2k14, to była w zasadzie przed Pixel-em na murku..
Co nie Neuroup i Deadman..

Co prawda Policja zaczęła przyjeżdżać za często :)
[#133] Re: PIXEL HEAVEN 2014

@as..., post #132

A i jeszcze Sebaloz tam też był i z nami pił :)
[#134] Re: PIXEL HEAVEN 2014

@as..., post #133

A także ja, _arti oraz Jon Hare, Mike Montgomery i Marek Pampuch :)

Rok temu tez była "impreza na murku". To już tradycja - Pixel Hell

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2014 21:24:55 przez alt_
[#135] Re: PIXEL HEAVEN 2014

@as..., post #133

A i jeszcze Sebaloz tam też był i z nami pił


Tak długo trzeźwiałeś, czy szukałeś godnych tego wątku słów?
[#136] Re: PIXEL HEAVEN 2014

@alt_, post #134

Na murku przewinęło się sporo ludzi :) Widzę, że wymyślona przeze mnie w zeszłym roku nazwa Pixel Hell się przyjęła - od razu mi przyszła na myśl jak dotarliśmy na pustostany w okolicach Pixel Heaven :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem