kategoria: SACP
[#1] SACP vol 21
Termin ogłoszony (26.04.2014r), zatem tutaj wszystkie sprawy z imprezą można omawiać.
Impreza jest jednodniowa, start o 9.00 i jedziemy do wieczora. Nie zapomnijcie o zabraniu ze sobą Amig, listew prądowych i dobrego humoru OK .

Pozdrawiam,

Azz

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2014 22:51:37 przez Azzorek

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2014 22:54:11 przez Azzorek
[#2] Re: SACP vol 21

@Azzorek, post #1

Pierwszy!

Jadę :)
[#3] Re: SACP vol 21

@Azzorek, post #1

Przenoszę z newsa:

Panowie, odnośnie tego moda ... Czy mogę liczyć na polutowanie? ktoś będzie z odpowiednim sprzętem? bo ja swoją tolą boje się do tego podchodzić... tajle mam zakupione.
[#4] Re: SACP vol 21

@newguru, post #3

Pawła nie będzie więc z usług nadwornego elektronika nie skorzystasz, jednoczesnie informuje, że na SACP-ie będziemy śpiewać sto lat, Tadzio będzie obchodzić swoje urodzinki na imprezie
[#5] Re: SACP vol 21

@Azzorek, post #1

Jak wygląda opcja zorganizowania grilla na wybiegu przy party place?
[#6] Re: SACP vol 21

@newguru, post #5

Będą chętni mogę przytargać....
[#7] Re: SACP vol 21

@*y, post #6

A jak ktoś inny wyjdzie z inicjatywą to chyba też nie ma problemów - otwieramy tylne drzwi i już :)
[#8] Re: SACP vol 21

@Azzorek, post #1

@Azzorek

Azzorek poproszę o przytargnie mego dżoja. Jeżeli mnie nie będzie to podaj go proszę Wojtowi, dzięki z góry! :)
[#9] Re: SACP vol 21

@Azzorek, post #1

To znaczy, że nie będzie noclegu do rana?
[#10] Re: SACP vol 21

@*y, post #6

Grill....mmmMMMmmm... pieczyste.
To może i ja swoje urodziny obejdę? raptem 2 tygodnie temu.

Biax, Grisza!? kto będzie kierowcą?
[#11] Re: SACP vol 21

@pekdar, post #10

I wszyscy już po wzniesionych toastach wrócą do domu na czworaka
[#12] Re: SACP vol 21

@Lokaty, post #8

Don't worry brother wezmę na pewno .


P.S.

Co do toastów... , ja mam 18.04 urodziny jakby co też blisko 26.04 :D .

Pozdrawiam,

Azz

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2014 22:32:59 przez Azzorek
[#13] Re: SACP vol 21

@Azzorek, post #12

A ja mam 20.04 i serdecznie tu deklaruje ze stawiam flache (jak zwykle autem wiec nie pije) i 2kg kielbachy na grilla ;)
[#14] Re: SACP vol 21

@WojT_GL, post #13

Zacna rocznica urodzin. Podobnie jak Ś.P. Adolf Hitler .
Bez skojarzen oczywiście, ot tak mi się przypomniało .

No to Wojt jakąś oranżadę sobie wypijemy ?

Pozdrawiam,

Azz
[#15] Re: SACP vol 21

@_arti, post #9

Arti, jeżeli do czasu SACPa uda nam się ogarnąć mieszkanie po remoncie, to jest opcja na mały afterek z noclegiem :)
[#16] Re: SACP vol 21

@AceMan, post #15

No to git OK Jest jeszcze dobre 3 tygodnie. Ja też nie wiem, czy mi się uda wpaść, bo mam równolegle konferencję w Wawie ale może się jednak uda - konferencję mogę zawsze obejrzeć se na slajdach :D @alt_, a ty?
[#17] Re: SACP vol 21

@newguru, post #11

Nie mam nic przeciwko, skoro nie będę kierowcą ;)
Chyba że mnie koledzy wykiwają.

Azz / Wojt - to ilu będzie solenizantów docelowo? jak tak każdy coś przywiezie to.... może nie skończyć się prędko ta impreza.
[#18] Re: SACP vol 21

@pekdar, post #17

TAdziu bedzie najmłodszym solenizantem
[#19] Re: SACP vol 21

@pekdar, post #17

Siemanko Daro!Mogę się zadeklarować,jako kierujący tylko nie wiem,czy do mojej małej krypy wszystko wejdzie,ewentualnie mogę pokierować inną,jeśli dostanę taką zgodę.Chyba,że Biaxior się poświęci.Tak poza tym siódmego marca stuknęła mi czterdziestka,więc okazja też jest.
[#20] Re: SACP vol 21

@Grisza, post #19

jak to spiewaja:

Bedzie sie dzialo......
[#21] Re: SACP vol 21

@pekdar, post #17

Wstępnie jestem na tak
[#22] Re: SACP vol 21

@Grisza, post #19

Nie będę zabierał chyba sprzętu tym razem ... zresztą się zobaczy, dlatego zmieścimy się u mnie w kaszloku bez problemu OK
[#23] Re: SACP vol 21

@_arti, post #16

Arti, mamy zaległe tematy do obgadania po 20-tym SACP-ie, pamiętasz ? ;) Ehhh, najgorsze jest to , że czas na dobrej zabawie tak szybko mija ... Mam nadzieję, że dokończymy drinka w plastykowym kubku :)
@Alt, może cuś już będzie wiadomo jak tam CS ?, pożyjemy zobaczymy ok, racja
[#24] Re: SACP vol 21

@biax, post #23

Ja przybędę tradycyjnie z A500+ i peryferiami. Będzie można zobaczyć napęd Jaz na dyskietki 1GB w akcji.

Bacus sprawdziłem wam te interfejsy MIDI - oba działają w 100% z Amigą . Zamierzam też zabrać sprzęt grający bo chciałbym się pobawić w Music-X.

Cały czas męczę projekcik, aby wam pokazać również PlipBox'a w akcji. Na razie niestety tylko wydatki z tego tytułu mam, a sukcesu nie widać . Mam nadzieję, że się uda to będzie co obejrzeć .

P.S.

Biax, pogadamy przy piwku chociaż jednym co? Ostatnio w Bielsku zleciało jak burza i jeszcze nam za to płacili .

Pozdrawiam,

Azz

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2014 20:08:37 przez Azzorek
[#25] Re: SACP vol 21

@_arti, post #16

Aktualizacja - nie będę mógł przyjechać :( Kompletnie zapomniałem, że w tym dniu mam weselicho (nie moje :P). Ale jako że impreza będzie krótka i skromna, na noc wracam do domu, więc opcja after/nocleg chyba aktualna ;)
[#26] Re: SACP vol 21

@Azzorek, post #1

Napewno się pojawię i standardowo pewnie znowu będe nagrywał ADFy na dyskietki i grał w Shadowka 3 :D
[#27] Re: SACP vol 21

@Sunday87, post #26

Mam wyzwanie Sunday,

Musimy przejść Shadow of the Beast III bez utraty ani jednego życia :) .

Pozdrawiam,

Azz
[#28] Re: SACP vol 21

@biax, post #23

Ja raczej będę, i raczej już będzie wiadomo co z Twoim CSPPC. Bylebyś mi monitor przywiózł ;)
[#29] Re: SACP vol 21

@Azzorek, post #27

Z wylaczonym monitorem... No, co najwyzej z dzwiekiem OK
[#30] Re: SACP vol 21

@alt_, post #28

Alcik, monitor masz jak w banku, coś więcej o CSPPC ?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem