kategoria: SACP
[#121] Re: SACP vol 21

@Azzorek, post #120

Zlot jest dzisiaj a nie jutro!
[#122] Re: SACP vol 21

@Azzorek, post #120

A ja wyjeżdżam OK
[#123] Re: SACP vol 21

@_arti, post #122

Za chwile ruszam
[#124] Re: SACP vol 21

@Skiba, post #123

Pierwszy! szeroki uśmiech
[#125] Re: SACP vol 21

@_arti, post #124

Brawo Arti !!! Ekipa z Podbeskidzia niebawem wyrusza. Do zobaczenia OK
[#126] Re: SACP vol 21

@_arti, post #124

to trzymaj plac, ja pakuje amigraty do autaszeroki uśmiech
[#127] Re: SACP vol 21

@bacus10, post #126

Miłej zabawy - mnie na pewno nie będzie :(
[#128] Re: SACP vol 21

@madman15, post #127

Tak na przyszlosc, to moze badzcie na tych calych sacpach troche bardziej otwarci na osoby z zewnatrz, ja rozumiem ten caly endemiczny, amigowy cyrk ale bez przesady. Tyle chcialem napisac, zegnam cale towarzystwo.
[#129] Re: SACP vol 21

@Volt, post #128

A może trochę szczegółów?
[#130] Re: SACP vol 21

@Volt, post #128

Też nie "dociągam" tematu podobnie jak Madman, ale jeżeli jesteś jednym z tych "koleszków", którzy wleźli i wyleźli to przepraszam bardzo... jeżeli jest ochota na integrację to proponuję następnym razem wejść i się przywitać chociaż. Nikogo nowego nigdy nie przepędzono, a ta edycja również należy do takich właśnie. Nowy znajomy PekDara z kolegą przywieźli trochę sprzętu po raz pierwszy i chociaż może nie od razu się dołączyli do zabawy to i tak w ostatecznym rezultacie doszło do zapoznania. Naprawdę nie wiem w czym problem... .

PS

Swoja drogą dzięki ludzie za kolejny zlot. Fajnie się podzielić wiedzą na różne tematy i do tego z Dreamcastem mnie nie pogoniono ;) ... :P

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2014 22:18:41 przez Lokaty
[#131] Re: SACP vol 21

@Lokaty, post #130

Popieram i potwierdzam, dawno mnie nie bylo, a przybylem na sacp raptem dwukrotnie i oczywiscie dogadac sie da i milo spedzic czas tez, wystarczy chciec. Mam nadzieje ze impreza sie udala i ze kiedys w koncu znow sie pojawie ;]
[#132] Re: SACP vol 21

@biax, post #125

Fajnie sie macie, miłej zabawy
[#133] Re: SACP vol 21

@Lucus, post #131

Ja byłem dziś nowy i odniosłem bardzo dobre wrażenie. Trochę mi zajęło pozbycie się pewnej tremy ale potem czas już bardzo szybko leciał. Żałuję, że nie mogłem być dłużej. Mam nadzieję, że to nie ostatnie takie moje spotkanie i następnym razem nie będę tak ograniczony czasowo.
Dziękuję wszystkim za miłe przyjęcie. Pozdrawiam.
[#134] Re: SACP vol 21

@Volt, post #128

Ja byłem raz ( ale jak w końcu w robocie będę miał wole w terminie SACP to wpadnę znowu ) i też nie mogę narzekać choć z początku było trochę tremiarsko( z mojej strony) to postawa takich osób jak jacenty czy bacus i ówczesnego magika lutownicy Pawła szybko pozwoliły mi się oswoić i naprawdę dobrze bawić
Pozdrawiam wszystkich SACPowiczów i mam nadzieję do zobaczenia na następnym zlocieOK

i do tego był Dreamcast......... mam też duży sentyment do tego sprzętu....szacun LokatyOK





Ostatnia aktualizacja: 26.04.2014 23:22:09 przez heniek29cr
[#135] Re: SACP vol 21

@madman15, post #129

Cześć maniacy
Ja byłem dzisiaj na chwilkę na SACPie i odniosłem wrażenie że jest tych zakręconych amigami coraz więcej , oczywiście są stali bywalcy lecz nowe twarze też ujrzałem .
Po wypytkach organizatorów dowiedziałem się że już od samiutkiego raneczka ludziska przybywali ze swoimi sprzętami i o godzinie 10,00 było już tłoczno. Na następny SACP będę musiał przybyć o 7 rano by mieć fajne miejsce . Wybaczcie że dzisiaj nie zabrałem sprzętu ale miałem tylko godzineczkę na odwiedzenie was . Azorek i Y* dyskietki są walnięte lecz gra Czarne złoto jest jak najbardziej do ściągnięcia z sieci , dzięki za testy dyskietek .
Jak to jest miło zobaczyć i pogadać ze znajomymi .
Przez tą ponad godzinkę zdążyłem pogadać z kumplami , pograć z dzieciakami w gierki i pooglądać sprzęty ktore są systematycznie ulepszane .
Naprawdę na SACP niedługo będzie problem się dostać.
[#136] Re: SACP vol 21

@madman15, post #129

Ja byłem tylko 2h z hakiem i bardzo żałuję, że nie mogłem zostać dłużej :( na drugi raz muszę zorganizować sobie cały wolny dzień.
[#137] Re: SACP vol 21

@Fortis, post #136

A ja pozdrawiam Was z miejscowosci Walkow. Jeszcze nie dotarlem do domu. Wyskoczyl mi zajac i roz...l obydwie chlodnice. czekam na lawete z assistance. JAK NIE PIILOT TO ZAJAC!! :(
[#138] Re: SACP vol 21

@Fortis, post #136

OK, czyli jakiś jednostkowy przypadek. Akurat wczoraj nie mogłem być, myślałem że coś się zmieniło...
Sam pamiętam że na pierwszej tego typu imprezie (jakieś amizaduszki zdaje się) też było mi ciężko, a potem podszedłem do kogoś, zagadałem co ma w Amidze czy tam jak ten MorphOS działa i dalej leciało...

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2014 08:02:09 przez madman15
[#139] Re: SACP vol 21

@Fortis, post #136

Sam sie przekonałeś, że Daniel dobrze mówił, że jest fajnie:), dziękuje za miłe towarzystwo, choć nasz pobyt został nie oczekiwanie skrócony, ale coz takie życie.
[#140] Re: SACP vol 21

@heniek29cr, post #134

i do tego był Dreamcast......... mam też duży sentyment do tego sprzętu....szacun Lokaty


Dzięki heniek29cr! OK
Tak się składa, że osobiście nie mogę mieć sentymentu bo zakupiłem ten sprzęt na początku zeszłego roku. Mogę jednak z pełną odpowiedzialnością napisać, że jest to jeden z lepszych "growych" systemów z jakim miałem kiedykolwiek do czynienia! Dlatego przytargałem tenże na SACP.
[#141] Re: SACP vol 21

@Lokaty, post #140

Uff, dotarłem wreszcie do domu i i tym razem napiszę kilka słów:

@Azzorek/*y
Oczywiście znowu fajnie było zobaczyć znajome mordki - to nie ulega wąplitowści - wasza zasługa, dzięki!

@alt_
Dziękuje za przygarnięcie. Tylko mieliśmy razem spać...

@bacus10
Twoja druga połówka sprawi, że pójdę z torbami ale sprzęt jak zawsze świetny - moja żona jest WAM wdzięczna...

@Lokaty
Napaliłeś mnie na Dreamcasta - moja żona też jest ci wdzięczna...

@Rafał A-3000
Przepraszam, że w końcu nie usiadłem do Twojej Amigi ale niespanie przez 18 godzin, przyjazd o 4:30 rano i niespanie kolejnych 16-tu, to był jednak zły pomysł. Miałem problemy z przypisaniem ENV: do ENVARC: na swojej Amidze, a co dopiero walczyć z Mediatorem... Mam nadzieje, że ktoś ci tam pomógł i sprawa posunęła się trochę do przodu.

@WojT_GL
Mamy robić jakiś biznesy, tak?

@Skiba
Przez ciebie będe zaraz oglądał Las Vegas Parano. Przez cały czas się zastanawiałem, dlaczego nie wyglądasz, jak kudłaty gość z twojego avatara :D

@Volt
Szkoda, że usunąłeś konto zamiast podyskutować. Napiszę więc w próżnię a może jednak komuś (nowemu) następnym razem się przyda. Otóż ja też, gdy pojechałem na swoje pierwsze Amigowe spotkanie, gdzieś w 2010 (AmiWawa), to nikogo właściwie nie znałem i całą imprezę przesiedziałem bawiąc się Amigami, co też w sumie było fajne, gdyż wtedy, od prawie 8 lat nie miałem z nimi styczności ale generalnie, jak osoba wtedy introwertyczna, mało co z kim gadałem a jeśli już, to ograniczało się to do "co jest w środku tej Amigi?" i tyle.
I też mógłbym powiedzieć, że to kółko wzajemnej adoracji i że nie warto jeździć... ale nie zraziłem się. Pojechałem drugi raz i (o dziwo) ktoś mnie tam zapamiętał i zagadał. Ba, na swoim pierwszym spotkaniu z amigowacami ever (Łódzkie AUG, 1998 r.) siedziałem przez 1.5h i tylko słuchałem, co mówią inni :D

Tak więc dwie sugestie dla nowych:
1. nie zrażać się za pierwszym razem;
2. samemu zagadać - nawet kompletnie wprost - "Cześć! Nazywam się tak i tak, jestem pierwszy raz, mam taką i taką Amigę i chętnie się poznam ze wszystkimi!" - czasami warto zwrócić na siebie uwagę - w gwarze i ogólnym zamieszaniu nawet najbardziej spotrzegawczemu organizatorowi nowe osoby mogą po prostu umknąć.
[#142] Re: SACP vol 21

@_arti, post #141

@_arti
" Napaliłeś mnie na Dreamcasta"

Również polecam ten sprzęt do tego jego prosta konstrukcja nie nastręcza problemów z serwisem
link
[#143] Re: SACP vol 21

@heniek29cr, post #142

Dziękuję wszystkim za przybycie.

Byłem na miejscu o 8.00 i zabrałem się do budzenia Artiego śpiącego w śpiworze pod stołem :D. Szybko doszedł do siebie i nawet pomógł mi poznosić i poukładać stoły OK .

Jeszcze dobrze nie ogarnęliśmy tematu a już pojawił się Skiba i Jacenty (gdzieś koło 8.15). O godzinie dziewiątej była już połowa z wystawionych stołów zajęta... .

Widzę, że nieustannie zwieksza się zainteresowanie SACPem, ciągle nowe twarze się pojawiają :) , choć ilościowo wychodzi podobnie, bo inni nie mogli przyjechać. Jesteśmy jednak gotowi na większą ilość gości, bo w razie czego sala obok wolna. Stołów i krzeseł też nie zbraknie :) .

Tematów miałem do zrobienia sporo. Przytargałem osprzęt SCSi do kontrolera mojej Amigi 500+. Do tego specjalnie dla Rafała 3000 wziąłem cały sprzęt MIDI i Audio, ale nie zdążyłem pokazać co gdzie i jak bo już musiał wyjeżdżać .
Rafał, następnym razem musisz zostać do końca . Fajnie, że przyjechałeś ze sprzętem, teraz na pewno wiesz, że bez Amigi na SACPie nie ma co... :) .

Dostałem naprawioną przez Alta moją A1200 tower - Alt jeszcze raz big thx. Do tego, jako wisienka na torcie, wymienił upalone dwa rezystory w mojej A500+ . Alt - odwdzięczę się na kolejnym SACPie, albo innej imprezie około amigowej (może we Wrocławiu jak mi nic nie wypadnie?).

Pekdar - mówiłem, że będzie dobrze . Super, że wszystko ci się tak dobrze poukładało OK . Dzięki za pomoc przy konfiguracji dysku SCSI - tutaj także Alt poratował mnie lutownicą i zwarł odpowiednie piny :) .

Biax - było piwko, było What is Love Hadaway'a - była zabawa . Jak ci się podobał Alien Breed 2 w wersji FX enhanced?

*y - dzięki za pomoc przy wszystkim i za wsparcie finansowe (poszło dzisiaj co trzeba na konto). Mam nadzieję, że wreszcie uda ci się "pokonać" FmSynth :) .

Mordimer i Alt - dzięki za kilka rundeK w MKII. Gdyby nie to, w nic bym nie zagrał - tyle było roboty przy sprzęcie .

Doman - jak to się stało, że nie popieściłem kapeluszem mumunka ?

Skiba - dzięki za cynk na sprzęt. Zapomnieliśmy o nr telefonów do siebie. Ja jestem chętny na kontroler i RAM, ale to w maju. Możemy razem zamówić (mam konto paypal jakby co).

Newguru - jak uda mi się uruchomić tę przejściówkę i CF-kę dam znać. na razie oprócz wykrycia pojemności i nazwy karty nic więcej nie mogę zrobić - nie chce formatować. Sprawa wygląda na trudną (zresztą jak wszystko co ma związek z moim kontrolerem od A500+ )

Bacus10 i Daniel dajcie znać jak z tym MIDI załatwiamy.

Sunday - nawet nie odpaliłem Shadowka 3, a takie miałem ambitne plany . Dzięki za pokazanie Darkmere i Astral - fajnie, że obie działają na mojej A500+ . Następnym razem może wreszcie pogramy... .

Norbert - gdzieś ty mi umknął? Gadaliśmy chwilę przy moim sprzęcie i żeś się zapadł pod ziemię... .

Reszta ludzi jeszcze raz dzięki za przybycie. W tym zamieszaniu, mimo że zabrałem aparat i kamerę to zrobiłem raptem z 5 zdjęć. Wszystko przez zakręcenie przy sprzęcie. świadczy to tylko o tym jak było to owocne party :) . Dlatego pierwszy raz nie będzie mojej fotorelacji. Zamieszczę za to fotorelację Mr Mata, który nie zawiódł i jak przystało na rasowego dziennikarza prasy Amigowej - uwiecznił imprezę na swoim aparacie. Dzięki Mr Mat za wsparcie medialne !

Pozdrawiam wszystkich,

Azz
[#144] Re: SACP vol 21

@Azzorek, post #143

Narazie wstrzymam się z zakupem, bo muszę zrobić remont auta po spotkaniu z zającem, czuje, że będzie mnie to drogo kosztować:(
[#145] Re: SACP vol 21

@Skiba, post #144

Z tym zającem to ci się trafiło . Pamiętam jak rok temu jechałem nad morze do Mrzeżyna. Żeby być na 7.00 w ośrodku wyjechałem z Łodzi o 23.00. Jak się jedzie w nocy i wczesnym rankiem przez lasy pomorza to naprawdę najdziwniejsze stwory na drodze się pojawiają. Nie zapomnę jednej sowy, która zaszeryfowała na maksa. Siedziała na drodze do ostatniej chwili i chyba ładowała swoje źrenice molekułami antymaterii aby mnie rozpirzyć. Musiałem ją wyminąć, żeby nie skończyło się to źle.

Pozdrawiam i współczuję za samochód ,

Azz

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2014 15:01:43 przez Azzorek
[#146] Re: SACP vol 21

@Azzorek, post #143

Zadzwonie, to sie dogadamyszeroki uśmiech
[#147] Re: SACP vol 21

@_arti, post #141

@Skiba
Przez ciebie będe zaraz oglądał Las Vegas Parano. Przez cały czas się zastanawiałem, dlaczego nie wyglądasz, jak kudłaty gość z twojego avatara :D


A chciałbyś na SACPie Biaxa i Azzorka z avatara? :D
[#148] Re: SACP vol 21

@Skiba, post #147

:D
[#149] Re: SACP vol 21

@Skiba, post #147

@Skiba a jak tam ten Twój bolid mocno oberwał od zająca? (nie wiem czy mnie pamiętasz ale na SACP 19 to zdaję się Ty oglądałeś kondziorki w mojej A600)

Może jakaś forumowa ściepa na złagodzenie nerwów dla Skiby co wy na to?

Pozdr.
[#150] Re: SACP vol 21

@heniek29cr, post #149

Pamiętam, pamiętam, mam nadzieję, że nas odwiedzisz wkrótce!!!
Jutro odbieram nowe chłodnice, jak założę to będę mógł coś więcej napisać. Chociaż i tak podejrzewam, że silnik jest przegrzany.
Co do ewentualnej "ściepy na złagodzenie nerwów" to daj spokój, takie rzeczy się zdarzają, wypadek losowy.
Najlepsze były słowa mojego mechaniora gdy pytałem o termin ewentualnego remontu silnika - Co Ci wyskoczyło!?!? :D każdy tak reaguje! :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem