kategoria: SACP
[#151] Re: SACP vol 21

@Skiba, post #150

Takie rzeczy się zdążają wiem coś o tymtym bo dziś odebrałem mojego bolida od mechanika tylko, że nie zając mnie na cel wziął ale Daweoo espero i zaparkował mi w bagażniku wydawać by się mogło, że jestem w tej sytuacji poszkodowany (była nawet policja) to jego ubezpieczyciel robił wszystko aby zepsuć mi święta.


A co do ściepy to uważam, że można by to zrobić w ramach solidarności amigowej braci
A co inni na to?
[#152] Re: SACP vol 21

@Skiba, post #150

Widziałeś mojego golfs royce'a? Ostatnimi czasy raz leżałem nim w rowie pod kątem 45 stopni na boku, a tydzień później trafiłem w młodego jelonka. Auto z boku troche podrapane, z przodu wymieniłem atrapę chłodnicy i jeździ dalej taki golf to trochę jak Amiga ;) gniotsa nie łamiotsa.

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2014 22:26:55 przez alt_
[#153] Re: SACP vol 21

@alt_, post #152

Dokładnie Alt! to tylko samochód. Najważniejsze, że wszystko zrobię sam, kapitalke też, jak znajdę tydzień czasu :D
[#154] Re: SACP vol 21

@Skiba, post #150

Kiedyś takim domowym sposobem na wyciek z chłodnicy było białko z jajka, wbijało się kilka i białko się ścinało tam gdzie wyciekało, nigdy tego nie robiłem i nie wydaje mi się to łatwe ale podobno się tak da zniwelować wyciek, też można wozić sobie jakiś sprawdzony uszczelniacz, no chyba że chłodnica się rozpadła to wtedy jest problem.

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2014 22:41:01 przez amizet
[#155] Re: SACP vol 21

@alt_, post #152

Przerażasz mnie.
[#156] Re: SACP vol 21

@Ender, post #155

Dlaczego?
[#157] Re: SACP vol 21

@alt_, post #152

Ja w zeszłym roku dokończyłem żywot mojego Seicza. Wiele przeszedł, jeszcze jak wcześniej nim brat jeździł, trzy razy przednią szybę wymieniał, walnął w Opla - lewy bok rozwalony dość mocno, że trzeba było odginać, żeby pasek się mógł obrócić, później drugi bok rozjechał motocyklistę - na szczęście motocykliście nic się nie stało i takim samochodem obitym z dwóch stron przyjechał do PL z UK (2000km). Później wjechał we mnie TIR! (samochód poleciał z 10m po uderzeniu na hamulcu), ale i tak wyremontowałem za 500pln i jeździłem dalej, dopóki jadąc do pracy nie przykleiłem się chyba w lutym rok temu do płotu. 40km/h, ale jednak płot twardszy... I tak był warty z 1500pln i częściej nie odpalał niż odpalał (i musiałem zawsze pod pracą z po-pychu odpalać) no i od remontu hamulca, tylne koło się blokowała czasem przy hamowaniu, dzięki czemu się pięknie wtapetowałem. Samochodu nie było szkoda, ale kosztu płotu tak :-/

Nie łam się, jak długo nie jechałeś na czerwonej kontrolce wody, to nic się nie stało silnikowi, chyba że dłużej jechałeś na czerwonej kontrolce od temp. oleju :-/

A co PancerWagenów to muszą być twarde, żeby nosić taką nazwę ;-p

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2014 12:24:27 przez flops
[#158] Re: SACP vol 21

@_arti, post #141

@Lokaty
Napaliłeś mnie na Dreamcasta - moja żona też jest ci wdzięczna...


... nie ma za co! OK
Żona zapewne będzie "zachwycona" z "owocnego" grania.
Przypomniało mi się, że pytałeś o jakąś ścigałkę na skuterach wodnym, której nie znam, ale znalazłem coś takiego - Surf Rocket Racers może to to??
[#159] Re: SACP vol 21

@Lokaty, post #158

Pewnie chodziło mu Hydro Thunder ponieważ swego czasu graficznie masakrowała(efekt wody)
Pozdr.OK
[#160] Re: SACP vol 21

@Lokaty, post #158

To to! OK
[#161] Re: SACP vol 21

@heniek29cr, post #159

@heniek29cr

_arti wyraźnie pytał o skutery wodne, a nie motorówki. Swoja drogą HT ma wg mnie sfakany model prowadzenia łodzi co zdyskwalifikowało tą grę u mnie praktycznie z mniejsca. Może nie słusznie i wypadałoby do niej wrócić, ale na tą chwilę ta gra mnie odstrasza.
Odnośnie łatwego serwisu jaki można DCkowi zapodać udowodniłem w dwóch artykułach na http://www.worldofdreamcast.pl/ nt VGA Boxa.
Fajna rzecz swoją drogą... szeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2014 22:16:04 przez Lokaty
[#162] Re: SACP vol 21

@Lokaty, post #161

No to pudło sorki ja ostatnio w przerwach od settlers na Ami szpilam w Crazy Taxi i Virtua Tenis aby na spokojnie później dobrać odpowiednią taktykę na tych bosów z ostatnich plansz.....tak dla relaksu szybko i pięknie
[#163] Re: SACP vol 21

@heniek29cr, post #162

tak dla relaksu szybko i pięknie


O to chodzi w grach na Makarona! Arcade w czystej postaci!! VT - a właściwie w VT2 - często z kumplem szarpiemy. W debla non stop na hardkora jedziemy, aby rozwalić CPU w very hard... jestśmy cieńcy jak dupa węża przy tym, ale próbujemy. CT też świetna gierka! OK
[#164] Re: SACP vol 21

@Lokaty, post #163

JuŻ mINEło tyle czasu a ja nie widze zdjęc :D Wrzuci ktos coś :P ?
[#165] Re: SACP vol 21

@alt_, post #156

Wypadki zawsze mnie przerażały. Podziwiam twoje humorystyczne podejście.
[#166] Re: SACP vol 21

@Sunday87, post #164

Weekend majowy trwa, nikomu się pewnie nie chce :D
[#167] Re: SACP vol 21

@Skiba, post #166

u mnie tylko trzy fotki, a po za tym remontszeroki uśmiech
[#168] Re: SACP vol 21

@Sunday87, post #164

http://sacp.ppa.pl/fotos/SACP21/SD01.jpg
.
.
.
http://sacp.ppa.pl/fotos/SACP21/SD37.jpg

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2014 21:29:01 przez *y

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2014 21:31:29 przez *y

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2014 21:39:38 przez *y

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2014 21:40:00 przez *y
[#169] Re: SACP vol 21

@*y, post #168

W końcu jakies fotki :D . Ktoś mnie tam sfotografował jak walcze z moja ami. Chętnie bym zerknal co z tego wyszlo :D
[#170] Re: SACP vol 21

@*y, post #168

Uwaga techniczna - zdjęcia można wstawiać na forum używając tagu [img] (nad formularzem czwarta ikonka pod lewej). W okienku podaje się tylko adres URL do zdjęcia. Podobnie z linkami do stron - piąta ikonka od lewej, obok obrazka.
[#171] Re: SACP vol 21

@*y, post #168

Fota 31 xD
[#172] Re: SACP vol 21

@Doman89, post #171

Ja zamieszczę moją galerię z SACP 21, która jest najskromniejsza ze wszystkich które robiłem do tej pory . Ponieważ jakoś nie sypiecie zdjęciami dobre i to .

Fotorelacja Azzorka z SACP21

Pozdrawiam,

Azz
[#173] Re: SACP vol 21

@Azzorek, post #172

Ja swoją galerię zamieszczę jak znajdę czas aby usiąść i obrobić zdjęcia.
[#174] Re: SACP vol 21

@pekdar, post #173

Witajcie.

Dzięki uprzejmości Mr Mat'a, który odwiedził i co najważniejsze obfotografował SACP vol 21, zamieszczam link do zaktualizowanego albumu ze zdjęciami (dzięki Ramos za umożliwienie pobrania zdjęć) :) . Jest tego sporo, zatem wreszcie pooglądacie. Opisów zdjęć nie robiłem - za mało czasu.

Fotorelacja z SACP 21

Pozdrawiam,

Azz

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2014 22:17:22 przez Azzorek
[#175] SACP vol 22

@Azzorek, post #174

Hejka Azz!

Jakieś plany na kolejną edycję SACP ? Pytam, ponieważ (tak jak inny perhaps), chciałbym zaplanować wakacyjne weekendy :)

Pozdrówka
[#176] Re: SACP vol 22

@biax, post #175

Sacp jest w pażdzierniku
[#177] Re: SACP vol 22

@Skiba, post #176

Poważnie ? ? ? Wakacyjnej edycji nie będzie ? ? ?
[#178] Re: SACP vol 22

@biax, post #177

Nici z grilla Biaxior...
[#179] Re: SACP vol 22

@Grisza, post #178

Kurcze, to może jakieś alternatywne spotkanie BBQ ?
[#180] Re: SACP vol 22

@biax, post #179

Czy ktoś proponuje grilla w weekend nad Jeziorem Żywieckim? Jak jakaś sensowna data, to ja się piszę, pochodzenie po górkach, a później grill i gadka szmatka o Amigach szeroki uśmiech
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem