kategoria: SACP
[#31] Re: SACP vol 21

@Azzorek, post #27

I od końca (od ostatniego levelu)....

:)
[#32] Re: SACP vol 21

@_arti, post #29

He he z wyłączonym monitorem będzie to bardzo utrudnione :) . Co do ostatniego lewelu to taki jest zamiar, razem z końcowym bossem tylko z włączonym monitorem.

Dla fanów takich rozgrywek możemy zrobić turniej Mortal Kombat II pod tytułem ŚLEPA FURIA .

Gracze zaczynają grę z odwróconymi tyłem do nich monitorami. Reszta publiki ogląda zmagania na żywo na ekranach :) . Nagroda za pierwsze miejsce - okulary przeciwsłoneczne , za drugie i trzecie - darmowe przeprowadzenie przez pasy dla pieszych obok MDK Jordan szeroki uśmiech .

Oczywiście nie nawiązuję tutaj do osób na całym świecie, które niestety takiej pomocy naprawdę potrzebują.

Pozdrawiam,

Azz

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2014 18:42:20 przez Azzorek
[#33] Re: SACP vol 21

@newguru, post #3

Mnie raczej nie będzie na SACP (chociaż bardzo bym chciał) ze względu na małe dziecko, ale jeśli nie znajdzie się nikt pomocny, to mogę Ci to zrobić. Masz do mnie blisko - odezwij się na priv w razie czego. Przy okazji zrobię też tego moda sobie szeroki uśmiech
[#34] Re: SACP vol 21

@Azzorek, post #1

Elegancko! Ja pisalbym sie, ale w piateczek bede dopiero w Polsce, przy czym w Warszawie, a ze moja Pani jedzie na kolokwium do niedzieli to dalbym rade. Czy jest szansa moze na transport (przy zrzucie na paliwko oczywiste) z okolic Wa-wy? Bo pociagami to zamieszanie straszne i bylbym na koniec sam chyba imprezy Ale bylbym na tak OK
[#35] Re: SACP vol 21

@Azzorek, post #1

Czy monitory bedą zapewnione, czy trzeba przytargac wlasny ?
Bedzie ktos na spotkaniu kto moglby sprawdzic dlaczego nie dziala plyta glowna Pegasos 2 ?
Procek jest sprawny, dzialal w innym pegazie.
[#36] Re: SACP vol 21

@Eith, post #34

Hej Eith! Z Wa-wy jeżeli nikogo nie znajdziesz to możesz spróbować szarpnąć się Polskim Busem. Wymagają jedynie rezerwacji miejsca przez neta. Z Katowic może cię ktoś podrzuci, a w ostateczności ewntualnie busem 5tką podjechać do Siemianowic.

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2014 20:24:52 przez Lokaty
[#37] Re: SACP vol 21

@Lokaty, post #36

O dzieki dzieki, zoabcze co i jak, ale moze jeszcze jest szansa na transport gdzies z okolic, ale jak cos to tez jest opcja :)
[#38] Re: SACP vol 21

@Azzorek, post #1

Na chwile obecna mnie niestety nie będzie na 99%, ktoś sie nie bał i za....ł, mi dzis w nocy auto
[#39] Re: SACP vol 21

@bacus10, post #38

Auc to niefajnie, moze ktos sie przejechal tylko i porzuci i jeszcze sie znajdzie, hmm, oby!
[#40] Re: SACP vol 21

@bacus10, post #38

No co Ty gadasz! Masakra jakaś...
[#41] Re: SACP vol 21

@bacus10, post #38

Ups
Niecaly rok temu mialem to samo
A mowili ze w GLW nie kradna :(
To su****e prosze ksiedza!!!
Oby sie wasze znalazlo - bo moje sie nie znalazlo....
[#42] Re: SACP vol 21

@WojT_GL, post #41

Najbardziej boli, że autko miało 4,5 lata, ale jest nadzieja, że bede na SACP-ie
[#43] Re: SACP vol 21

@Norbert, post #35

Jaki monitor potrzebujesz Norbert, LCD czy Amigowy? W ramach wsparcia projektu "Amigowy kontroler HD Azzorka i CDROM w Amidze 500+" mogę Ci przynieść swój na imprezę :) .

Pozdrawiam,

Azz
[#44] Re: SACP vol 21

@Azzorek, post #43

Wystarczylby LCD, ale doszedlem do wniosku ze jednak przyjade samochodem.
Wezme wszystko co będzie potrzebne. ( listwa prądowa w pierwszej kolejności :) )
[#45] Re: SACP vol 21

@Norbert, post #44

Ja zatem zabiorę graty do mojej A500+ szczególnie osprzęt SCSI.

Do obudowy od CDROMu włożyłem wczoraj HD 80GB SCSI LVD SE i.... Amiga nie widzi. Nie widzi HDToolBox, nie widzi FindDevice, nie widzi SysInfo, nie widzi formater kontrolera (firmowy z Rocteca). Włożyłem też dysk 10GB i to samo. Aby wyeliminować temat terminacji podłączyłem do zewnętrznego HD JAZa (on ma wbudowaną terminację. Nic nie pomogło.

Jak znam życie rtScsiDisk.device nie rozpoznaje tak dużych dysków, albo coś jest źle podłączone.
Pewnie MountLista by załatwiła sprawę, tylko znowu jakie wartości wpisać?

Swoją drogą przydałby się jakiś manual PPA jak dobierać wartości w mountlistach dysków twardych i dyskietek wymiennych. Nigdzie w sieci nie znalazłem takiego manuala.

Pozdrawiam,

Azz

Także ani CDROMu ani dużego dyzia. Zostaje dysk ATA 810MB, ZIP i JAZ :/ .

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2014 13:37:21 przez Azzorek
[#46] Re: SACP vol 21

@Azzorek, post #45

Wez mi moje interfejsy, ja będe, tylko prosze się nie śmiać z mojego nowego wehikułu do przemieszczania sie od punktu A do punktu B
[#47] Re: SACP vol 21

@bacus10, post #46

Czy ktoś jedzie przez Łódź lub jakieś okoliczne miasto, z którego mógłbym się zabrać?
I drugie pytanie - do organizatorów - być może uda mi się zabrać z kolegą, który tego dnia wyjeżdża w góry ale byłbym na miejscu gdzieś około 5 rano. Czy będzie tam ktoś, kto mógłby mnie wpuścić i pozwolić dospać do 9:00? ;)



Ostatnia aktualizacja: 20.04.2014 11:27:20 przez _arti
[#48] Re: SACP vol 21

@_arti, post #47

Zabiera ktoś na SACP Amige 500 lub 2000, a najlepiej CDTV??
[#49] Re: SACP vol 21

@Skiba, post #48

Ja planuję zabrać A500
[#50] Re: SACP vol 21

@Jacenty, post #49

Ok, przyda się. Podaj mi na pw twój adres i numer telefonu.
[#51] Re: SACP vol 21

@Skiba, post #48

Hej
Ja będę miał też A500.
*y ma A2000 - a *y jest zawsze :)
CDTV - to chyba trzeba poprosić Azorrka....

Jakby ktoś miał i chciał się pozbyć w rozsądnej kwocie CD32..... to proszę zabrać :)
Kupię też prasę Amigowo/Grową.
[#52] Re: SACP vol 21

@Skiba, post #48

ja będe miała A2000 i pare innych gratów do niej:)
[#53] Re: SACP vol 21

@bacus10, post #52

Najlepiej gdyby ktoś zabrał CDTV, mam do sprawdzenia swoją. Pozdrawiam Skiba
[#54] Re: SACP vol 21

@bacus10, post #52

Jak ktoś ma na "zbyciu" płytę do A600, może być bez kicka, lub chęć rozpoczęcia dochodzenia - dlaczego żadna karta CF nie chce spółkować poprzez PCMCiA z moją A600 .... zapraszam do zabawy :) Stolik pod oknem
[#55] Re: SACP vol 21

@_arti, post #47

Jeszcze się nie zdarzyło, żeby któryś z organizatorów był na miejscu przed 6:00 (najczęściej są lekko przed 9:00) a na "cieciów" nie ma co liczyć. O tej porze jeszcze śpią.
[#56] Re: SACP vol 21

@biax, post #54

Zobaczymy czy moja karta ruszy, nie znalazłem jeszcze Amigi na której by nie działała.
[#57] Re: SACP vol 21

@Skiba, post #56

Ok, zobaczymy to z tego wyjdzie :)
[#58] Re: SACP vol 21

@Azzorek, post #1

UWAGA!!! UWAGA!!!

1. Szukam sprawnego carta do Atari 2600 w celu przetestowania sprzętu.
2. Kupię pamięć DDR PC3200 minimum 1GB za rozsądne pieniądze z możliwością testu 7 dniowego.
3. Ostrzegam j.w amigowca, że jak przybędzie bez mojego C128 to nogi z d... powyrywam.
4. Przypominam się _arti'emu w sprawie karty Peggy Plus.
[#59] Re: SACP vol 21

@pekdar, post #10

Kochani, jak nie padnę do wyra przez przeziębienie, czekam na Was pod moją klatką o 7.00 rano w sobotę ... I nie spóźnić mi się proszę
[#60] Re: SACP vol 21

@biax, post #59

Pan Adapter i koleżanka CFka się o Ciebie Biax pytały, więc lepiej nie wymiguj się przeziębieniem!!szeroki uśmiech
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem