[#1] Wielkopolska... Obudzić się!
Chcę zorganizować spotkanie - w tym celu chciałbym wiedzieć ile osób by się pisało.
Miejsce nad wodą Boszkowo lub Dominice. Jeśli by się powiodło to systematycznie mogę takie coś organizować. To zależy tylko od was. Preferowany weekend w czerwcu. Możliwe noclegi, sale ogarnę - wpisać się na liste, czekam do końca maja.

1.BomberMAX
....

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2014 00:13:14 przez BomberMAX
[#2] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@BomberMAX, post #1

...
2. DominiqR :)

Mam router (WiFi) 3g z modemem - z netem nie byłoby problemu :)
[#3] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@BomberMAX, post #1

3. superbonio
[#4] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@BomberMAX, post #1

4. ITU
[#5] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@BomberMAX, post #1

5. Skiba... ale ważny jest termin, bo w kraju będę co 2 tygodnie w weekend
[#6] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@Skiba, post #5

Jeśli termin będzie ok, niewykluczone, że też bym wleciał.
[#7] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@slay, post #6

BananB, jeśli będę w PL.
[#8] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@BomberMAX, post #1

Jacenty i jak dobrze pójdzie 3 kolegów
[#9] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@BomberMAX, post #1

To ja też. :) Rodzinkę mogę zabrać? Nie byłem w Boszkowie, będzie co robić w czerwcu?
[#10] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@Ender, post #9

Miro. Jak w planowanym terminie nie wyskoczy mi nic nagłego to będę. Potrzebowałbym tylko transport z Poznania Głównego do Boszkowa.
[#11] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@BomberMAX, post #1

Mnie pasuje albo weekend 30.05/01.06, albo 06/08.06 (ewentualnie 20/22.06).

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2014 23:59:55 przez lord_spider
[#12] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@miro_78, post #10

Mogę Cię zabrać.
[#13] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@BomberMAX, post #1

Mnie niestety nie będzie :(
[#14] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@BomberMAX, post #1

Widzę spore zainteresowanie w temacie... tak jak pisałem do końca maja jeszcze czekam zobaczymy ile osób się zdeklaruje. Tak czy owak w międzyczasie pojadę obczajać miejscówkę i załatwiać jakieś dogodne miejsce.

Ender - można zabrać rodzinkę. Boszkowo to świetne miejsce również na wypoczynek.
[#15] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@BomberMAX, post #1

Jeśli uda mi się przyjechać do PL w czerwcu to baaaardzo chętnie. Byłby to zresztą mój debiut w tego typu spotkaniach Czekam na informację o jakimś przewidywanym terminie i wtedy będę mógł zadeklarować się na 100%.
[#16] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@BomberMAX, post #1

Jeśli to nie będzie 7/8.06 ani 21/22.06 to też wpadnę.
[#17] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@BomberMAX, post #1

Witajcie,

terminy są dwa 21/22 lub 28/29 czerwiec.

obiecano mi salkę gdzie powinniśmy się pomieścić z naszymi zacnymi sprzętami.

jeśli ktoś zechciałby zostać na dłużej to na stronie http://www.boszkowo.info/ oraz http://e-boszkowo.pl/ można otrzymać wiele cennych informacji.

Póki co czekam na odpowiedź jeszcze z jednego ośrodka co do salki.

Piszcie jaki termin bym wam bardziej odpowiadał i dajcie znać w miarę szybko, bo ja osobiście nie mam pracy lecz służbę i weekendy/święta itp. itd. nie mam wolnych stąd muszę wcześniej nagabywać o wolne..
[#18] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@BomberMAX, post #17

Mi raczej pasuje, ale będę wiedział dokładnie pod koniec przyszłego tygodnia, wtedy okaże się kiedy jadę w trasę.
[#19] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@BomberMAX, post #17

Mi odpowiadają oba terminy, praktycznie jestem na miejscu więc nie ma problemu :)
[#20] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@BomberMAX, post #17

Dla mnie na chwilę obecną to obojętne. Oba terminy mi pasują. Poczekajmy na głosy reszty zainteresowanych.
[#21] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@BomberMAX, post #17

Pasują oba terminy.
[#22] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@Ender, post #21

Mój głos na 28/29, wtedy z JazzCatem będziemy.
[#23] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@slay, post #22

Mi niestety 28/29 nie pasuje, bo wyjeżdżam na wakacje. Wcześniejszy lub późniejszy termin jest OK.
[#24] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@ITU, post #23

ITU, a 5-6 lipca już wracasz, czy to jakiś rejs dookoła świata? :)
[#25] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@slay, post #24

W okolicy będę dostępny prawdopodobnie 7 lipca wieczorem
[#26] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@ITU, post #25

Zgłasza się kolejny chętny, czyli ja. Jak będzie znany dokładny termin to określę się czy na pewno mam wolny łikend, ale raczej tak.

PS. nie mam prawa jazdy, więc jakby ktoś mnie po drodze zabrał byłbym wdzięczny jakby co.

pozdrawiam
[#27] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@BomberMAX, post #1

Czy na zlocie pojawia sie jacys graficy, muzycy, koderzy czy to tylko taka impreza alkoholowa "3 razy Z" bedzie? Zawitaj, Zapij sie, Zapomnij
[#28] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@BomberMAX, post #1

Jak patrze na lokalizacje, to widze, ze to calkiem niedaleko ode mnie. Jak gwiazdy beda sprzyjac, to niewykluczone ze i ja zawitam (moze kogos nawet przywloke ze soba), z tym, ze bede raczej na pare godzin, nocleg na 99% odpada. Czekam jeszcze tylko na ustalenie terminu :)
[#29] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@selur, post #27

Czy na zlocie pojawia sie jacys graficy, muzycy, koderzy czy to tylko taka impreza alkoholowa "3 razy Z" bedzie? Zawitaj, Zapij sie, Zapomnij


Nie rozumiem, czy pojawienie się "jakichś grafików/muzyków/koderów" wyklucza spożywanie alkoholu? Raczej wręcz przeciwnie
[#30] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@mccnex, post #28

Ja bym musiał negocjować z resztą familii ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem