[#151] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@Skiba, post #150

Gdyby ktoś miał problem ze znalezieniem 'party place', niech dzwoni pod numer 883787440
[#152] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@ITU, post #151

W imieniu moim i kolegów z którymi byłem chciałem podziękować organizatorom i wszystkim obecnym za dobrą imprezę. Atmosfera była bardzo dobra. Było wspólne granie, pomoc przy sprzęcie i dużo dobrego humoru. No i reaktywowaliśmy jednego Amigowca szeroki uśmiech
Pozdrawiamy i czekamy na następną edycję AmiPyry
[#153] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@Jacenty, post #152

Jaaaaa poznaję te diody Obudowa robi super wrażenie OK

Również dziękuję wszystkim za przybycie, reakcje podczas wspólnej gry bezcenne, tak samo jak wymian doświadczeń.

Mam nadzieję, że kolejna edycja (na wiosnę przyszłego roku), nie będzie kolidowała z żadną inną rtetro imprezą.

P.S. Kot rzeczywiście okazał się być zwierzakiem teściowej.
[#154] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@ITU, post #153

Poproszę o zdjęcia i podpisy kto kim jest :D ;)
[#155] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@Tom Rain, post #154

Ja również bardzo się cieszę, że mogłem uczestniczyć w spotkaniu.
Gorące podziękowania dla organizatorów + ekstra dla ITU za prezent w postaci klucza.
Żałuje jedynie, że nie byłem dość przygotowany i nie wszystko działało. Jeśli tylko będzie kolejna okazja na pewno się pojawię ze wszystkim poustawianym tak jak trzeba.

pozdrawiam

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2014 21:17:13 przez glon
[#156] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@glon, post #155

Osoby, które pstrykały fotki na spotkaniu, niechaj się ze mną skontaktują na Priv.
[#157] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@ITU, post #156

Pod tym adresem możliwość obejrzenia zdjęć - jeżeli ktoś ma możliwość i wiedzę może oznaczyć siebie lub znajomych na fotkach.
[#158] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@ITU, post #157

Mam pytanie, co to za Amiga przeniesiona do Tower'a z logiem ELBOXu.
Mniema, że to A1200, po Hereticu wnoszę, że ma PPC, ma mostek Mediator z slotami Zorro?
[#159] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@BULI, post #158

To moja Amiga 4000D przełożona do obudowy Elbox Mirage (wer 1) z Mediatorem. Na pokładzie rzeczywiście jest CSPPC, Voodoo4, Spider, SB128 i karta sieciowa, IndiAGA MK2 + MonitorSwitch, przełącznik ROM 3.1/3.9/3.9+BB23.9+BB4.

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2014 14:51:58 przez ITU
[#160] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@ITU, post #159

A widzisz, cały czas się zastanawiałem jak to A1200 ma Zorro i PCI w jednym ok, racja
[#161] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@ITU, post #159

Taa Amigi 4000 ITU i Superbonio lewitowały nad stołami, świetne sprzęty z mnóstwem ciekawych i rzadko spotykanych rozwiązań.
Co do imprezy, kameralna atmosfera w fajnej i cichej miejscowościOK
[#162] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@Skiba, post #161

Witajcie,

Na wstępie - cieszę się że w końcu coś zostało zorganizowane.

Po drugie - obsunęło mi się zbudowanie hali - ale już wszystko jest gotowe.
W związku z tym że ogrzewania nie mam i na razie nie przewiduję (planowany zakup kominka w styczniu dopiero) to zapraszać będę do siebie jak tylko się ociepli.

Suma sumarum 3 miesiące w poślizgu- ale zrobione. Nie było mnie też w kraju stąd nie wpadłem na impreze. Jeszcze raz gratuluję imprezki i brawa dla ITU - tak 3mać!
[#163] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@BomberMAX, post #1

Rok temu z gangbangu w Boszkowie nic nie wyszło, więc może w tym się uda? Co myślisz, Bomber?
[#164] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@Jazzcat, post #163

Warto spróbować, tym razem sytuacja jest inna, posiadam u siebie w razie czego dobre zaplecze, jeszcze tylko elektrykę położyć na fest i nawet jakby nie wyszło to na wielkie grillowanie do siebie mogę zaprosić!

Trzeba pomyśleć i zadziałać. Mam blisko, Motocykl aż się prosi żeby go grzać więc jak najbardziej na tak jestem!
[#165] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@BomberMAX, post #164

Jestem za, jeśli Boszkowo, czyt. jeziorko + ognisko + domki, to już nawet żadnych Amig tam nie potrzeba
[#166] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@slay, post #165

No to podbijamy!
[#167] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@Jazzcat, post #166

Można by AmiWigilię w grudniu porządnie zrobić.
[#168] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@radzik, post #167

Miejsce musi być dobre, najlepiej z parkingiem.
[#169] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@_Skiba, post #168

Jak już to miejsce będzie to samo, czyli samo centrum miasta. Niestety parking jest nieobecny.
Pytanie raczej jest kto może pomóc i coś sensownego pokazać.
[#170] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@BULI, post #160

Do A1200 montujesz sloty Zorro i w nie wkładasz Mediatora a do niego rzeczy na PCI. Tak miał zrobione Benedykt w swojej A1200. Chwalił, że działało poprawnie.
[#171] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@pong777, post #170

albo zakładasz maskę zorro i uzywasz Amigi ze slotami PCIpomysł
[#172] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@radzik, post #169

Głównie chodzi mi o transport Amig, bo z tym jest problem...
[#173] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@_Skiba, post #172

Oblatałem tak jak w ubiegłym roku Boszkowo i cennik straszy, poważnie.
Wobec tego zapraszam do siebie, jeśli ktoś chętny to może proponować terminy :) We wrześniu mam mieć jakiś urlop, ale decydujcie sami. Miejscowość Wilkowo Polskie, sala bądź u mnie
[#174] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@BomberMAX, post #173

Może 5 września? A po tygodniu SACP
[#175] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@BomberMAX, post #173

Ja mam najbliżej do Ciebie więc prawie każdy termin jest OK. W razie co mogę pomóc w przygotowaniach.
[#176] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@BomberMAX, post #173

Dobry pomysł. Może nie od razu przed lub po Sacp. Hmm... Październik?
[#177] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@Jacenty, post #176

Październik to RetroKomp/Load Error w Gdańsku... znowu Was mało będzie :>
[#178] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@Tom Rain, post #177

Hmmm hmmm... a może jednak wrzesień? kiedy dokładnie jest SACP?

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2015 23:28:47 przez BomberMAX
[#179] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@BomberMAX, post #178

Sacp jest 12.09.2015
[#180] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@Jacenty, post #179

To może w IV kwartale września? Fajnie by było puścić ankietę do połowy miesiąca, żebym mógł zgrać termin. W sumie salka jest po remoncie i to bardzo fajna miejscówka na tego typu sprawy.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem