[#61] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@slay, post #59

Generalnie, jeżeli impreza w Boszkowie nie dojdzie do skutku, to gotowy jestem się podjąć organizacji spotkania na przełomie lipca / sierpnia w miejscu oddalonym około 30km od Boszkowa, na trasie Poznań - Leszno (15 km od Leszna w stronę Poznania). Mam pewną salę wiejską, gdzie spokojnie się pomieści kilkanaście osób.

Dodatkową atrakcją będzie grupowe składanie Amigi 4000D w obudowie od A4000T by Escom
[#62] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@glon, post #54

"A to będzie spotkanie jakiego typu? Bierzemy swoje Amigi, piwo i się integrujemy czy bez tego 1. albo 2.? "

Przypuszczam, że przebieg imprezy będzie raczej typowy - pooglądamy demka, pogadamy o kwiatach, wierszach i porannej rosie, a na końcu będzie potańcówka.
[#63] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@Jazzcat, post #62

Przypuszczam, że przebieg imprezy będzie raczej typowy - pooglądamy demka, pogadamy o kwiatach, wierszach i porannej rosie, a na końcu będzie potańcówka.


A, to ja nie jadę, bo znów wsadzisz frędzla w fontannę szeroki uśmiech

ITU, Gut idea. Termin znany na ponad miesiąc do przodu pozwoli na jakieś sensowne zaplanowanie imprezy.
[#64] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@slay, post #63

Walczę jak mogę z biznesmenami z Boszkowa. A wystarczyłaby sama skromna salka do szczęścia. Dzisiaj dam znać ostatecznie jak sprawa wygląda. Bo uwierzcie mi czy nie ale ludzie taki problem robią że szkoda gadać.
Rozumiem, że planujecie weekendy ze sporym wyprzedzeniem i że sam pomysł jak i pierwsze kroki były poczynione przeze mnie grube tygodnie temu ale każdy tłumaczy się rozpoczęciem sezonu.
Wierze jednak że dziś się w końcu dogadam, po raz 7 już jadę.

3mać kciuki bo Wlkp kiepsko stoi pod względem takich zlotów ... i szczerze chciałbym to zmienić - więc proszę nie psioczyć na mnie i okazać troszkę więcej cierpliwości.
[#65] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@BomberMAX, post #64

Czekamy, czekamy i trzymamy kciuki.OK
[#66] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@BomberMAX, post #64

Sam próbowałem zorganizować jakieś spotkanie, pierwsze rozmowy wypadają świetnie, potem niestety pojawiają się problemy albo finansowe (kosmiczne kwoty za wynajęcie lokalu choćby na kilka godzin) lub niedowierzanie czy aby na pewno jesteśmy miłośnikami komputerów C=, czy nie kryje się pod tym jakiś odłam Al-ka`idy
Wszystko na spokojnie, sam wiem jak to jest. Wielkopolska to niestety taki region w naszym kraju w którym nikt nie chce pomóc tylko zrobić od razu na wszystkim dobry interes...
[#67] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@Skiba, post #66

"Wielkopolska to niestety taki region w naszym kraju w którym nikt nie chce pomóc tylko zrobić od razu na wszystkim dobry interes"

Na szczescie w Warszawce jest duzo gorzej OK
[#68] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@Skiba, post #66

Panowie również jestem po wstępnych rozmowach i najpierw musiałbym zebrać potencjalnych chętnych ustalić termin i złożyć podanie do Straży Pożarnej w Czarnem do rozpatrzenia ale to kolejna niepewna i wiecie co chromolę te wybrzydzanie, wydziwianie, taktowanie Nas jak UFO.

Spojrzę jutro ile miejsca mam na swojej posesji ile stołów jestem w stanie dostarczyć oraz ile stanowisk na Amigi da się tam ulokować. Problemów nie będzie żadnych za lokal nie będzie trzeba płacić a na trawce mam kilka miejsc na namioty.
Także baza dla 15-20 osób spokojnie się znajdzie. Z Poznania do mnie ok 170 km z Trójmiasta max 200 km ze Szczecina też coś około 200 km.szeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2014 20:43:27 przez miro_78
[#69] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@miro_78, post #68

Miejsce na 20 amig to nie wszystko - policz jeszcze czy Ci zabezpieczenia wytrzymają ;)
[#70] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@Jenot, post #69

Zabezpieczenia mam do 5KW
[#71] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@miro_78, post #70

Wystarczy

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2014 22:46:40 przez Skiba
[#72] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@Skiba, post #71

Zależy ile wytrzymują w udarze. Jak się włączy na raz trzy monitory CRT, to degauss weźmie przez sekundę łącznie z ponad 10KW szeroki uśmiech
[#73] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@flops, post #72

Wystarczy :)
[#74] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@BomberMAX, post #64

Skoro załatwienie sali to aż taki problem to może lepiej po prostu wynająć domek? W Łodzi udał się miting w mieszkaniu Artiego, to tu też się uda.

Poza tym ktoś już Cię pytał o koszt wynajęcia tej sali, ale nie odpowiedziałeś. Ile chcą?
[#75] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@Jazzcat, post #74

Czekam na telefon do 20:00,

Na początku było tak że jeden gość ofiarował się za darmo. Później wycofał się. 3 następnych mają zajęte terminy (ośrodki wypoczynkowe i turnusy) 4gość chciał 200zł za dobę, kiedy się zgodziłem powiedział że będzie w weekend na miejscu. Pojechałem, po czym go nie było. A wczoraj zaśpiewał UWAGA 400zł (CHORE) i powiedziałem mu że za 200zł to mogę brać i dzwonię o 20 ma się zdecydować.


Uwierzcie mi - ludzie są NIESAMOWICI!!!! człowiek im zawierza, pisze tutaj kolejne terminy a oni robią człowieka w bambuko...

Żałuję że nie dokończyłem u mnie wiaty 30 osób lekko by się pomieściło ze sprzętem i bez łaski..... tę kończę dopiero w sierpniu. Ale jak już to zrobię to obiecuję sam sobie nawet że będę zapraszał do siebie na cykliczne meetingi.

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2014 17:31:08 przez BomberMAX
[#76] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@BomberMAX, post #75

Bo te 200 to na zachete, zeby klient przyjechal obejrzec sale. A pozniej kolejne 200 za fatyge, wiec wychodzi ni mniej ni wiecej 400
[#77] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@selur, post #76

Witajcie,

Zadzwoniłem i biznesmYn powiedział że ma inne plany i że za 500 się zgodzi finalnie...

Słuchajcie przykro mi ale Boszkowo odpada. Chciałem dobrze ale się nie udało. W związku z tym zapraszam do siebie. Biorę jednak za priorytet urządzenie hali i każdą wolną chwilę właśnie tam spędzę na renowacji. Wstawię stoły, krzesła. Obok jest spory kominek na grill - jedzenia nie zabraknie. A dla mocno zmęczonych opcja spania - bez problemu.
Odezwę się w tym temacie jak tylko skończę robotę, myślę że jednak do połowy lipca skończę (biorę dodatkowy urlop).

Jeszcze raz sorry za tych biznesmenów i będę w kontakcie.
[#78] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@BomberMAX, post #77

Spoko.
[#79] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@BomberMAX, post #77

Integracja integracja, ale warto było by wpisywać swoje miejsce zamieszkania, bo kilka minut temu okazało się, że nie jestem jedynym Ryczywolaninem na tym forum, co mnie bardzo cieszy:)
[#80] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@Skiba, post #79

Nie inaczej, dla mnie totalne zaskoczenie i miła wiadomość szeroki uśmiech jak wypali lipcowa impreza u Bombera to ja się piszę :)
[#81] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@uroboric_tom, post #80

Fajne zaskoczenie :) U mnie jest kiepsko w regionie, w tamtych czasach na Ami było stać naprawdę niewielu - pewnie stąd ten "niż".
Superbonio jest w pobliżu ale nie było jakoś okazji zapoznać się.

Kurde mam kaca przez ten niewypał :/ ale przynajmniej motywuje mnie to do działania w temacie na własnym polu.
[#82] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@BomberMAX, post #81

Dla mnie sytuacja z Boszkowem jest oczywista. Koleś najpierw chce 200 potem 400 a na koniec 500. On po prostu nie chciał jej wynająć dlatego robił takie problemy. Poniosłeś tylko koszty. Dlatego BomberMax zrób szybki rekonesans na własnym terenie ustalamy termin i jedziemy z koksem. Ja ze swojej strony jestem gotów na organizacje zlotu ale nie chce robić zamieszania byłeś pierwszy z pomysłem a wakacje są długie :).
[#83] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@miro_78, post #82

Miro czasu i kasy poszło ale na to nie patrzę, liczy się to żeby w końcu dopiąć swego i zorganizować coś.

A nie widzę przeszkód w organizacji przeze mnie jak i Ciebie również - im częściej tym lepiej OK
[#84] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@ITU, post #61

Generalnie, jeżeli impreza w Boszkowie nie dojdzie do skutku, to gotowy jestem się podjąć organizacji spotkania na przełomie lipca / sierpnia w miejscu oddalonym około 30km od Boszkowa, na trasie Poznań - Leszno (15 km od Leszna w stronę Poznania). Mam pewną salę wiejską, gdzie spokojnie się pomieści kilkanaście osób.


Bez urazy Panowie, ale osobiście, jestem za tym, aby tym razem "dać szansę" organizacji imprezy koledze ITU. Jeśli się zdecydujesz, postaramy się z Jazzcatem jakoś Cię wesprzeć.

Termin przełom lipca/sierpnia brzmi sensownie.
[#85] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@BomberMAX, post #83

BomberMax jak tam mają się sprawy organizacyjne ruszasz z jakimś tematem czy dajesz sobie na razie na wstrzymanie
[#86] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@slay, post #84

Powracając do tematu. Wczoraj byłem oglądać salę. Da się na niej spokojnie zrobić około 10 - 15 stanowisk dla Amig (może więcej). Jest zaplecze socjalne (toaleta + kuchnia). Istnieje możliwość zrobienie grila / lub zamówienie jedzenia z dowozem a miejsce.

Zarezerwowałem wstępnie termin 20 września.

Proszę o deklarację osób chętnych na przyjazd (zaznaczcie, czy i z jakim sprzętem przyjedziecie).

Lokalizacja miejsca spotkania
[#87] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@ITU, post #86

Mi pasuję idealnie, poprzednia i kolejna sobota u mnie pracująca.

Zabrać mogę ze sobą:
  • Ami 600
  • Ami 1200 (jest w naprawie, ale spodziewam się, że niedługo wróci)
  • i do tego jakiś monitor LCD z GBS-em, 2 joye, zasilacz i inne peryferia
[#88] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@ITU, post #86

Witam
Mi też pasuję.
Przywiozę ze sobą CDTV, A1200 i chyba A2000.
Pozdrawiam
[#89] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@ITU, post #86

No to jestem :) ITU, ale skąd Ty w WLKP ?
[#90] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@Ender, post #89

Mam tutaj rodzinę, u której często bywam.

Cieszę się, że termin pasuje. Czekam na kolejne zgłoszenia.

Przypominam, że do złożenia będziemy mieli A4000T od Escomu, ale bebechy są od A4000D, zatem będzie rzeźba - jak ktoś ma jakieś części od obudowy A4000T, niech zabierze.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem