[#181] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@BomberMAX, post #180

A może warto pogadać z Radzikiem i przenieść w Twoje miejsce (skoro fajne) Amiwigilię?
[#182] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@Ender, post #181

Można pomyśleć. Niestety ja na odległość nie mam jak dograć/zorganizować imprezy.
[#183] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@radzik, post #182

radzik dałem ciała z AmiWigiią t teraz spróbuję zorganizować cos ok 60km od Ciebie ;)

Tylko musicie się deklarować z terminem, muszę wiedzieć wszystko wcześniej więc rzucajcie konkretne dni....
[#184] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@BomberMAX, post #183

Mi pasuje każdy termin
[#185] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@_Skiba, post #184

Osobiście myślę, że termin AmiWigiliowy nie jest zły. Grudzień znaczy, bo wczesniej jest już trochę imprez i ludzie się nie wyrobią.
[#186] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@BomberMAX, post #183

Ja też byłbym za AmiWigilią, czyli grudniem, bo impreza już znana, a w Poznaniu chyba będzie trudno coś zrobić, no i może wyjdzie z tego większa imprezka.

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2015 19:51:58 przez Ender
[#187] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@BomberMAX, post #183

A ja bym wolał w sierpniu albo wrześniu. Bomber ma fajną miejscówkę, więc warto byłoby ją wykorzystać. Moje propozycje to ostatni łikend sierpnia, ewentualnie pierwszy albo ostatni łikend września.
[#188] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@Jazzcat, post #187

Zawsze można zrobić 2zloty :D koniec sierpnia jak dla mnie odpada gdyż pełną parą wracam do roboty, grafik na wrzesień ustalam pod koniec sierpnia - większe szanse na zaklepanie wolnego weekendu ( nie pracuję w cywilu ).
[#189] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@BomberMAX, post #188

Pierwszy weekend września mi również pasuje, a w grudniu to piździ :)
[#190] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@slay, post #189

Ale jak się będziemy dzielić opłatkiem to będzie ciepło na sercu przynajmniej OK
[#191] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@radzik, post #185

No i zwłaszcza że zapowiada się że w nowym rozkładzie po 14 grudnia będe miał bezpośredni pociąg z Chełma na waszą imreze ;))))
[#192] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@Drako^BB, post #191

Szkoda, ze w druga strone nie ma tak dobrego polaczenia :(
[#193] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@_Skiba, post #192

No ma być w nowym rozkładzie :)
[#194] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@Drako^BB, post #193

... teraz kruca bomba nie ma, to szkandał Panie.
[#195] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@Ender, post #194

cisza cisza widzę.... oświadczam że w Grudniu już termin zaklepałem, będzie to 5-6.12.2015.

a z wrześniem to się zastanówcie... bo za chwilę sali ie będzie wolnej a tam są dobre warunki.
[#196] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@BomberMAX, post #195

Podaj jakis termin na wrzesien
[#197] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@BomberMAX, post #195

W moje urodzinki he he, szkoda, że to jeszcze nie 40.
[#198] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@BomberMAX, post #195

Moje propo: 5-6 września albo 26-27 września.
[#199] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@BomberMAX, post #195

oświadczam że w Grudniu już termin zaklepałem, będzie to 5-6.12.2015.


To impreza dwudniowa się szykuję?

Co do września to proponuje podobnie jak Jazzcat.
[#200] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@_Skiba, post #199

Dobra, a jak warunki lokalowe wyglądają? I jaki plan na imprezę?
[#201] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@_Skiba, post #199

W sensie 5 lub 6.12 - nie dopisałem. Początek września odpada, mają jakieś wesela.
Pod koniec września - ustalę

Warunki? Stoły, oświetlenie i gniazdka są szeroki uśmiech
A tak na serio to szczegółów dopytam jutro, wiem ze rzutnik wisiał i nawet plansza była.
Postaram się foty jeszcze podesłać. W odległości 30m są sklepy spożywcze ABC, parking oczywiście darmowy, spory.

A jeśli chodzi o plan imprezy, to pewnie jakieś dema, turnieje, plotkowanie szeroki uśmiech
iście biesiadne rytmy - temat do ustalenia również

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2015 13:12:09 przez BomberMAX
[#202] Re: Wielkopolska... Obudzić się!

@BomberMAX, post #201

W temacie, AmiWigilia zaklepana termin 5 lub 6 grudzień. Co do Wrzesnia dostałem odmowę bo wolą zorganizować "dożyłki" i jeszcze wesela wjeżdżają.
Jest sporo czasu na przygotowanie imprezki. Wszelkie pomysły koledzy możecie dawać na PW, radzik proszę Cię o kontakt również.

Pozdrawiam
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem