[#91] Re: Wreszcie impreza amigowa w Rzeszowie(?)

@BULI, post #90

Hej Chłopaki.

Mam lekkie wątpliwości co do pomysłu z PodPalmą:
1. Przy tej ilości chętnych jakieś 12 osób na tak duży klub to może być przerost formy nad treścią, (żebyśmy się nie szukali)- chociaż oczywiście ta przestrzeń to może być PLUS, bo będzie gdzie poskakać do muzyki itp.
2. Wbrew pozorom miejsce na komputer może być mocno ograniczone, kto bywa w tym klubie ten wie o co chodzi- komputery ustawialibyśmy w lożach (klub się na to zgodzi) czy na osobnych stołach (co z dostępem do gniazdek z prądem).
3. Będziemy ograniczeni do spożywanych trunków tylko z lokalu i w cenach z lokalu (drożej)?
4. Plusem mogło by być nagłośnienie i projektor (do demek) o ile nam zostanie udostępnione?
5. Wyższa koszty imprezy dla przyjezdnych o czym wspominano już na forum?
6. Do której godziny będziemy mieli dostępny lokal (jeśli do 24 czy to nie będzie za krótko dla tych, którzy chcieli by bawić dłużej)?
7. W kwestii cateringu wiem, że istnieje możliwość zamówienia Pizzy z zewnątrz (chyba jakaś zaprzyjaźniona z klubem Pizzeria)?

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2014 08:54:21 przez BULI
[#92] Re: Wreszcie impreza amigowa w Rzeszowie(?)

@BULI, post #91

BULI: ja zamierzam zabrać projektor (chwytający 15kHz przez VGA), byle się znalazł ekran lub kawałek białej ściany.
[#93] Re: Wreszcie impreza amigowa w Rzeszowie(?)

@Jenot, post #92

Na pewno jest ściana pod rzutnik PodPalmą, pamiętam że była w jasnym kolorze, nie pamiętam czy białym.
[#94] Re: Wreszcie impreza amigowa w Rzeszowie(?)

@BULI, post #90

1) DD
2) eith
3) Bartek M
4) Mariodj
5) Sir_Lucas
6) Taurus
7) Drako^BB
8) Jenot
9) pong777
10) dez3
11) BULI
12) Andrzej K
[#95] Re: Wreszcie impreza amigowa w Rzeszowie(?)

@BULI, post #91

Ad 1 są plusy i miusy, pisałem że to tylko opcja
Ad 2 w loży podobno 30 osób z kompami się zmieści
Ad 3 tam jest piwo lane po 5 zł - wg mnie nie drogo
Ad 4 TAAAK, zakłądam że projektor mają, upewnię się w czwartek
Ad 5 Wspominałem pod newsem (+20 zł pewnie)
Ad 6 można wydłużyć, cena circa 55 zł za +1 h
Ad 7 Na pewno jedzenie jakieś można zamawiać typu pizza, upewnię się w czwartek ale zakładam że tak
[#96] Re: Wreszcie impreza amigowa w Rzeszowie(?)

@DiskDoctor, post #95

OK - powyzsze odpowiedzi ciesza mnie niezmiernie :) i bro za 5zl yay! hehe
[#97] Re: Wreszcie impreza amigowa w Rzeszowie(?)

@Eith, post #96

To nie Warszawa, tutaj jest tanio szeroki uśmiech

Chociaz najdroższe piwo to chyba jest w Krakowie, w porównaniu do Warszawy. W każdym razie to jest niska cena - typowa cena z klubu studenckiego w Rz.
[#98] Re: Wreszcie impreza amigowa w Rzeszowie(?)

@Eith, post #96

Kto zabłądzi lub będzie chciał o coś zapytać może śmiało dzwonić od 7:00 na nr 695 418 658 [Jacek]. My będziemy na miejscu około 9:15.
[#99] Re: Wreszcie impreza amigowa w Rzeszowie(?)

@pong777, post #98

podeślijcie relacje z imprezy, fotki i filmy
mnie niestety nie będzie, przegrałem z żonkąszeroki uśmiech
[#100] Re: Wreszcie impreza amigowa w Rzeszowie(?)

@podolski_jp, post #99

mnie niestety nie będzie, przegrałem z żonkąszeroki uśmiech


polecamlink
[#101] Re: Wreszcie impreza amigowa w Rzeszowie(?)

@podolski_jp, post #99

foto tutaj Facebook CHAL
oraz tutaj Google

Wielkie DZIĘKUJĘ się należy :)

Pierwsza a już tak dobra impreza a przed nami kolejne :)

Brawo organizatorzy :)
[#102] Re: Wreszcie impreza amigowa w Rzeszowie(?)

@dez3, post #100

OK
muszę to swojej puścić
[#103] Re: Wreszcie impreza amigowa w Rzeszowie(?)

@podolski_jp, post #102

Fajna fotorelacja. Znajome twarze, niektóre z odległych krain od Rzeszowa .
żałuję, że nie widziałem pokazu Music-X i tej Yamaszki CS1X w akcji - zawsze człowiek czegoś nowego mógłby się dowiedzieć .

Ten syntezator zacny, co prawda romplayer ale bardzo ciekawy brzmieniowo. Miałem go kiedyś, nawet na którymś SACPie z nim byłem. Później wymieniłem na CS2X no a teraz mam analogową wersją, czyli AN1X.

Jedno pytanko - Ta ACA przy A500 jaką ma podpiętą dopałkę?

Pozdrawiam i gratuluję udanej imprezy. Ja wróciłem z delegacji dopiero w piątek :( .

Azz
[#104] Re: Wreszcie impreza amigowa w Rzeszowie(?)

@Azzorek, post #103

B1260/50, zabrakło scsi do pelni szczescia
[#105] Re: Wreszcie impreza amigowa w Rzeszowie(?)

@Azzorek, post #103

recedent był ?
[#106] Re: Wreszcie impreza amigowa w Rzeszowie(?)

@yagomoh, post #105

Nie był
[#107] Re: Wreszcie impreza amigowa w Rzeszowie(?)

@Azzorek, post #103

Wszystko mamy nakręcone więc dla tych co nie byli będzie pełna relacja na YT. Trwa obróbka materiałów. Prosimy o cierpliwość.
[#108] Re: Wreszcie impreza amigowa w Rzeszowie(?)

@BULI, post #106

To nie było po co jechać
[#109] Re: Wreszcie impreza amigowa w Rzeszowie(?)

@yagomoh, post #108

To nie było po co jechać


No nie, szczególnie że wiadomo, że z niewiadomoskąd jest wszędzie nie po drodze.

Ogólnie skomentowałem już pod newsem, było dobrze, będzie lepiej. Ach dobrze że ja się zajmuję tzw. sprawami formalnymi, bo jak ktoś nieregularnie pije. to ciężko mógłby to znieść...

Wiadomość najważniejsza: następna impreza - demoscena, 4 X sobota, pora podobna, afterparty. Noclegi mogą być droższe ale nieznacznie. Będzie poczęstunek tym razem bo (wreszcie!) mamy uruchomiony środki. Będzie konkurs osobno.

Nie możemy tego przesunąć za bardzo z uwagi na kwestie formalne. Dlatego
1) polecamy SACP22 z uwagi na dłuższy staż
2) wcale nie jest złem że w Polsce 2 imprezy na raz amigowe będą
3) to będzie impreza mocno (marketingowo) nakierowane na osoby z zewnątrz

Bedzie nowy wątek niebawem (jutro), wszelkie żale z imprezy sobotniej oraz życzenia niekoniecznie pobożne prosimy wylewać śmiało, bo jest jeszcze dużo czasu na zadośćuczynienie.

DD
[#110] Re: Wreszcie impreza amigowa w Rzeszowie(?)

@yagomoh, post #108

było było jak najbardziej warto i po co :)

jeżeli chelobodawca nie zrobi kłopotów jesteśmy na kolejnej ale to juz wyjdzie bliżej terminu :)

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2014 08:46:57 przez Mariodj
[#111] Re: Wreszcie impreza amigowa w Rzeszowie(?)

@pong777, post #107

Dostęp do materiałów jeszcze nie obrobionych tutaj w katalogu o nazwie związanej z tematem. Dość mozolnie z braku czasu trwa wrzucanie na YT. Część już jest na YT. Może ktoś pomoże w obróbce?
[#112] Re: Wreszcie impreza amigowa w Rzeszowie(?)

@pong777, post #111

Nie masz może jakiegoś dropboxa czy coś w tym stylu ?? Chomik to jest kupa , płacić za ściąganie plików nie zamierzam.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem