[#61] Re: RetroKomp 2014

@sachy, post #58

Panowie, macie sobie coś do powiedzenia, to może na priv, a nie publicznie wyciągacie brudy sprzed ponad 10 lat. boks
[#62] Re: RetroKomp 2014

@sachy, post #58

Uff, trochę poleciałeś w tym komentarzu. Sachy, sporo w nim bzdur. Daruję sobie ich wytykanie, bo to faktycznie nie jest miejsce a i śmieszne się robi. :)

Odniosę się jeszcze tylko do tego nieszczęsnego demka (dowiedzieliśmy się o nim lata po jego ukazaniu, sam się jakoś nie bardzo chwaliłeś):

Faktycznie jest wzmianka, że oparte na produkcji DxP, nie zauważyłm tego - MOJA WINA, PRZEPRASZAM. ZWRACAM HONOR.

Poza tym zdania nie zmieniam, ale obgadamy to sobie kiedyś przy piwie. ok, racja
[#63] Re: RetroKomp 2014

@Deftronic/..., post #62

Dlatego brudy zawsze lepiej prać na priv :). Tymczasem wracajac do tematu: od srody na miejscu pracujemy nad organizacją, montujemy, testujemy itp. wszystko po to, zeby impreza była rownie udana jak poprzednia... jesli wiec ktos sie jeszcze nie zdecydował to spiwory w plecaki, amiga pod pachę i do Gdanska !
[#64] Re: RetroKomp 2014

@twardy, post #63

Nie wiem jak Wy, ale ja wyjeżdżam za pół godziny .
[#65] Re: RetroKomp 2014

@Deftronic/..., post #62

Timi, dwa razy próbowałem cie wyhamować (post #48 i post #54), miałeś szansę napisać na priv a rozkręciłeś całą zabawę.

Nie tylko "assembled from DiNX PROJECT 1996's demo system" przoczyłeś. Spójrz na tło w ostatnim efekcie przed end-screen'em:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6b4c5ded1c271296.html

Jest tam KRO, Oster, Tinner - których "praw autorskich" tak broniłeś "w swój sposób".

Znowu też zarzucasz mi "pisanie bzdur", choć patrząc na załączone oba screenshot'y to bzdury wyszły raczej od ciebie.

Spoko, znamy się tyle lat że ten personalny atak mocno mnie zdziwił - dlatego otrzymałeś swoją odpowiedź. Czuj się jednak inicjatorem zamieszania.

Piwko? Na piwko nigdy nie jestem głuchy. Szczególnie jeśli jest to na RetroKomp'ie ;)
[#66] Re: RetroKomp 2014

@sachy, post #65

o jednak bylem w 99 :P

--

a my z dzeiwczyna mamy polskiego busa o 23:30 :) bedziemy po 10ej :)
[#67] Re: RetroKomp 2014

@juen, post #66

Juen: świetnie, z Dworca PKS jest jakieś 1200-1500m na party-place, więc sugerowałbym spacerek, bo komunikacja miejsca objeżdża dookoła całe Forty a można obejść je z krótszej strony.
[#68] Re: RetroKomp 2014

@Krashan, post #64

A jednak PKP postanowiło zawrócić mnie z drogi. Niewypał na torach, to trzeba mieć pecha. Przy okazji się przeziębiłem i leżę z temperaturą. Pozdrawiam.
[#69] Re: RetroKomp 2014

@Krashan, post #68

"niewypał na torach" WTF?!
[#70] Re: RetroKomp 2014

@Krashan, post #68

;////
[#71] Re: RetroKomp 2014

@selur, post #69

Taki komunikat padł od konduktora pociągu. Co prawda zorganizowali jakieś autobusy, ale po wzroście opóźnienia do 4 godzin i coraz gorszym samopoczuciu zdecydowałem się wracać. Biorąc pod uwagę aktualne 38°C, była to słuszna decyzja.
[#72] Re: RetroKomp 2014

@Krashan, post #71

To wracaj szybko do zdrowia Krash. Mi też nie było po drodze do Gdańska, choć byłem naprawdę napalony na tą imprezę. Żal 4 litery ściska
[#73] Re: RetroKomp 2014

@sachy, post #65

Sachy, mając na myśli "pisanie bzdur", chodziło mi o dalszą część posta tę o osiągnieciach DxP, kodzie Ostera, tego że grupa nie istnieje, że nie spotykaliśmy się itp. Odniosę się tego w mailu, po weekendzie.

Sprawa creditsów wyjaśniona. Przeprosiłem.

Nadal jednak uważam, że źle wtedy zrobiłeś wykorzystując nasze grupowe archiwum (jak wiesz, nasze podejścia do scenowania kompletnie się różnią) i sklecając z niego na prędko jakąś produkcję dla Harvester bez naszej wiedzy. Chciałeś im pomóc w ramach "friendshipu" - mogłeś przecież sam coś zakodować.

Temat demka sam wywołałeś w tym wątku. Ja tylko dodałem od siebie, że także chętnie bym się dowiedział czegoś o tej produkcji, o której w sumie w DxP nikt nie widział a plik .nfo na Pouet niczego nie wyjaśnia. Od tego są fora aby pytać czy dyskutować.

Stary, znamy się ponad 20 lat. :) Jeszcze od wspólnego wyjazdu na Gelloween, a przez Maję - jeszcze dłużej. Dlatego obgadamy sobie wszystko na priv. Teraz masz imprezę na głowie - mam nadzieję, że wrzucicie w sieć spotkanie z Quartetem.

W tym roku nie będę, ale za rok jeśli będzie impreza pojawimy się paką z dokończonym demem.
[#74] Re: RetroKomp 2014

@Deftronic/..., post #73

@Timi, kończ waść wstydu oszczędź...
[#75] Re: RetroKomp 2014

@Krashan, post #71

Tak to bywa. Rzeszowki Crue życzy powrotu do zdrowia.

Tym bardziej jesteśmy dumni, że na I imprezie wrześniowej w Rzeszowie (pierwszej ever!!) mieliśmy sado-profesjonalną prelekcję wprowadzającą do DB3.1. Dzięki niej, po III imprezie, zaczynam powoli (znów) myśleć o muzykowaniu na amidze.

Pocieszające jest, że jak teraz się przeziębiłeś to całą zimę możesz chodzić ubrany "na waleta" i nic Ci nie będzie Poza tym nawet jak będzie zima 100-lecia, spotkamy się w zdrowiu najdalej na AmiParty.

Zdrowia!!
DD
[#76] Re: RetroKomp 2014

@DiskDoctor, post #75

Dobrej zabawy wszystkim życzę.
[#77] Re: RetroKomp 2014

@pamp3rs, post #76

[#78] Re: RetroKomp 2014

@pamp3rs, post #77

To to sa "Targi RetroKomp" czy teleexpress tylko zgaduje?
[#79] Re: RetroKomp 2014

@selur, post #78

@Selur: hehe, materiału nie widziałem, ale jak zwykle pewnie coś pokrecili :) Żadne "targi". Jak już to "zlot/spotkanie/impreza/party" :) No ale fajnie, że coś tam w ogóle powiedzieli :)

Pozdro.
[#80] Re: RetroKomp 2014

@pamp3rs, post #77

Oooooo, widziałem na filmiku River Raid na C64II. Aż se chyba pójdę i przytaszczę C64 z magazynowni.pomysłOK
[#81] Re: RetroKomp 2014

@Andrzej Drozd, post #80

Hehe, załapałem się do Telekespresu. Oczywiście wypowiedż wyjęta z kontekstu, gadali ze mną parę minut, pokazałem im A1000, opowiedziałem o premierze z Warholem, pokazałem im też ostatnie numery PPA... ale oczywiście najlepiej pokazać River Raida :)

Impreza ogólnie mega udana, zarówno organizacyjnie, jak i towarzysko. Spotkanie z członkami Quartetu, w momencie kiedy odpalałem na A1000 ich pierwsze demo na Amigę - bezcenne (tak samo jak autografy na dyskietce)...
[#82] Re: RetroKomp 2014

@twardy, post #81

Wpadłem na dłuższą chwilę i żałuję że na tak krótko :) Fajny klimat, organizacja no i wasze gęby nadal jak wyjęte sprzed Amig lata temu... mało się zestarzeliśmy i bardzo dobrze!

I te dyskusje przed drzwiami awaryjnymi, których otwieranym nagle skrzydłem kilku wyłapało solidnie po plecach :)
[#83] Re: RetroKomp 2014

@twardy, post #81

Fakt trochę dali ciała ale Ci też nicka przekręcili czy to oryginalna pisownia a na PPA masz przekręconą formę :) ?

Nam w Rzeszowie znów TV tak skróciła spot, że w zasadzie tylko powiedzieli jak to się nazywa i gdzie jest i że za free. Nawet nie zawitali z kamerą później na miejsce aby jedno zdanie nagrać - ważniejsza była złota polska jesień i spotkanie koła gospodyń miastowych.

Chciałem do Was wpaść ale nikt się nie chciał z Podkarpacia wybrać za bardzo a kawałek drogi jest. Zalinkujcie do jakichś prelekcji.

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2014 21:32:43 przez pong777
[#84] Re: RetroKomp 2014

@twardy, post #81

Retrokomp 2014 w Super Stacji link
[#85] Re: RetroKomp 2014

@MarX, post #72

@MarX, a co ja mam powiedzieć? :) W przyszłym roku proponuję zrobić coś z archiwum FatMagnusa. Aż się prosi, paru dawnych piszących dało by się wykopać, jak sądzę. Ale do tego wrócimy jak przyjdzie czas przygotowań do RK/15/LE

... patrzę na fotki, reportaże... świetna robota! Gratuluję Wam Panowie! A za rok - obiecuję - wracam do gry! :)




Ostatnia aktualizacja: 09.11.2014 23:30:48 przez mccnex
[#86] Re: RetroKomp 2014

@miro_78, post #84

Relacje z RetroKomp 2014 oraz fotki i filmik Strykera/La Resistance wrzuciłem na naszą Pigwę:

http://ftp.pigwa.net/stuff/photos_and_videos/RetroKomp,2014.11.08-09,Gdansk,Poland/

:)
[#87] Re: RetroKomp 2014

@pong777, post #83

Kolega T. dawniej był znany jeszcze pod jedną ksywą:

http://www.aztekium.pl/przypadki.py?tekst=zacier&lang=pl

Moim zdaniem była o wiele bardziej trafiona i oryginalna :)
[#88] Re: RetroKomp 2014

@voy, post #86

Ten największy plik coś się nie otwiera. Widać piękną panią i nic.
[#89] Re: RetroKomp 2014

@Ender, post #88

Odtwarzasz pod przeglądarką, czy najpierw zagrałeś na dysk? Zalecam to drugie. Oryginalny stream w .mp4 zmuksowałem do .mkv bez konwersji i pod Media Player Classic Home Cinema otwiera się bez problemu (do kompletu dobrze mieć pakiet LAV Filters, chociaż na innym kodeku też pójdzie). Wideo to h.264, a dźwięk jest w AAC.
[#90] Re: RetroKomp 2014

@pong777, post #83

Obe formy są poprawne:).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem