kategoria: AmiParty
[#1] Amiparty XVI - sprawy organizacyjne
Zostało kilka dni, spotykamy się już w najbliższy piątek. Zapraszamy niezdecydowanych, zdecydowani już się pakują :)
Kilka drobiazgów:
1. Miejsca noclegowe na Party Place już mamy zajęte, ale znalazłem niedaleko hotel (dosłownie kilkaset metrów od Party Place) . Miejsca będą, właścicielka prosiła jednak o wcześniejszy telefon i rezerwację. Cena pokoju dwuosobowego bez łazienki to 60zł/dobę, z łazienką 84zł/dobę. Dlatego jeśli dla kogoś zabrakło miejsca proszę do jutra do 20:00 o informację tu w wątku lub na PM - kto, pokój z łazienką czy bez i od kiedy do kiedy. Zarezerwuję na hasło Amiparty. Potem rezerwujcie już indywidualnie - podam telefon tu w wątku.
2. Kompoty w sobotę o 20:00 - jeśli ktoś chce wziąć udział w głosowaniu to w tym czasie musi być na Party Place, o 19:30 rozdajemy votki.
3. Kable, wtyczki, przejściówki, switche - jeszcze raz przypominam, jeśli chcecie się podłączyć do zasilania i Internetu to nie zapomnijcie.
4. Śpiwory, koce, karimaty - przypominam o zabraniu tym, którzy będą drzemać w sali na Party.
5. Deadline dla uczestników kompotów - pamiętajcie o terminie. Oczywiście nie będę się bił o każde 10 minut ale chciałbym mieć czas na przygotowanie wszystkiego przed kompotami, żebyście mi nie przysłali przed 20:00 w sobotę, bo będę strzelał ;)
6. Jeśli ktoś chce się podłączyć do bigscreena (pokaz dem, prelekcja, inne takie) to zgłaszać do mnie na PM, żeby ustalić dzień/godzinę.
7. Jeśli ktoś wybiera się pociągiem to niech wysiada na stacji Chełm Główny - wystarczy przejść kładką nad torami i dalej ze 300m (w stronę Dorohuska) i już będzie widać właściwy budynek (żółty z napisem IMAGE), samochodem cały czas na Dorohusk aż do wspomnianego budynku.
8. Mój numer telefonu - dzwonić w sprawach dotyczących Party: 883 609 777 - jeśli nie wiecie jak dojechać, jeśli trzeba kogoś podwieźć itd...

Do zobaczenia na Party. :)


Ostatnia aktualizacja: 02.02.2015 20:55:39 przez Jenot
[#2] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@Jenot, post #1

Zdecydowani pakują prezenty szeroki uśmiech
[#3] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@DiskDoctor, post #2

Yech
[#4] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@Jenot, post #1

Yes Sir !!!
[#5] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@pabloz, post #4

OK krótka piłka, czy byłby jakiś transport z Lublina w piątek i do Lublina w niedzielę? Mam bezpośredni z Gda do Lublina w piątek byłbym w Lublinie o 17:06, w niedzielę pociąg z LBN odjazd 11:24. Miałby ktoś z Lublinian w samochodzie wolne miejsce dla zbłąkanego przybysza z Polski płn. i chęć , żeby w niedzielę odstawić mnie na pociąg ? Bo przyznam , że kusi mnie rzucenie wszystkiego,, włożenie Ami w walizkę i zrobienie spontana :)
[#6] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@twardy, post #5

Twardy - daj mi czas do jutra, zadzwonię do pabloza i Jacka. Na pewno damy jakoś radę, a jak nie to podjedzie "umyślny". Tak czy inaczej - pakuj się. ;)



Ostatnia aktualizacja: 02.02.2015 22:22:06 przez Jenot
[#7] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@Jenot, post #6

Ok daj znaka na forum, albo PW. Problem tylko że monitora nie wezmę do pociągu :)
[#8] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@twardy, post #7

Jaki monitor Ci potrzebny? Jeśli VGA to coś się zorganizuje, jakiś LCD z compositem/SCARTem też. Gorzej z CRT.
[#9] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@Jenot, post #8

Jak coś to możesz podjechać po mojego Samsunga LCD ze Scartem. Dam znać w domu, tylko podjedziesz i odbierzesz.
[#10] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@Jenot, post #8

Lcd z composite i scart git jakbym jechal:) A600 i c64 albo zx 128 by sie spakowalo...
[#11] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@twardy, post #10

No i OK. Pożyczymy od Sir_Lucasa. :)
[#12] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@twardy, post #10

Tak naprawde, to partyplace w chelmie jest bardzo blisko dworca pkp wiec np. ja z lublina jadę wlasnie pociągiem do chelma a i polaczenia są dość częste.
[#13] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@Jenot, post #11

Dobra. Dam znać w domu, umówimy się i weźmiesz Samsunga ode mnie dla twardego.
[#14] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@Sir_Lucas, post #13

Jak coś ja wezmę moje oba samsungi i być morze 3ci 32 cale a jak dojdzie na czas to i 22 led będę miał, wszystkie ze scartem ;)
[#15] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@michal_zukowski, post #12

No niby tak, ale w piatek bym czekal poltorej godz na pociag a w niedziele wyjazd ok 7 rano zeby zdazyc na przesiadke, co po sobocie bedzie dla mnie niewykonalne ;)
[#16] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@Jenot, post #1

Heh, w akcie naiwności sprawdziłem właśnie połączenia...
7h podróży PKP i cztery przesiadki. Raczej spasuję :)

Będzie jakiś video stream z kompotów? :)
[#17] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@AceMan, post #16

Streama tym razem nie obiecam. Próbowaliśmy kilka razy i nic z tego nie wyszło. Tam nie ma "normalnego" neta, wszystko przez 3G i nie wyglądało to dobrze. Ale na wszelki wypadek kamerkę wezmę.

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2015 09:31:23 przez Jenot
[#18] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@twardy, post #15

@Twardy - masz transport z Lublina. Odezwij się na PM do użytkownika jack_swidnik.
[#19] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@AceMan, post #16

7h podróży PKP i cztery przesiadki. Raczej spasuję :)

Phi, cienias. Ja mam 10 godzin pociągami. Fakt, że tylko trzy przesiadki i mógłbym wybrać szybszą trasę, ale ja lubię się szlajać osobówkami i szynobusami .
[#20] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@Jenot, post #18

Jenot dzięki !

Aceman: a do Lublina nie dojedziesz? Ja mam 8h w pkp...
[#21] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@twardy, post #20

Do Lublina jedyny bezpośredni jest w sobotę od 3:00 w nocy, do tego bilet w jedną stronę 60 zł... :)
[#22] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@AceMan, post #21

A busów nie ma?

Do Lublina na pewno jest Polski Bus (przez Warszawę lub Rzeszów) albo Neobus (przez Rzeszów). Do Rzeszowa z Katowic jedzie się jakieś 3.5h a do Lublina z Rzeszowa jakieś 2.5 h. Na oko podaję.

Po co się męczyć PKPendolino jak w tych autobusach jest i toaleta i internet i tanio???
[#23] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@twardy, post #20

@Twardy - w niedzielę też masz transport do Lublina - Pabloz będzie wracał o 9:00. Już wie, że ma Cię zabrać. Monitor też się znajdzie.

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2015 12:37:14 przez Jenot
[#24] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@Jenot, post #23

Tak, Jenot dobrze prawi. Twardy jedziesz ze mna w niedziele tak żebyś zdążył na pociąg
[#25] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@Jenot, post #23

Ok kupuje wiec bilety dzis :) Dzieki chlopaki !
[#26] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@AceMan, post #21

Trochę bliżej masz do Siemianowic..
[#27] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@Jenot, post #1

Klucze dzisiaj odebrałem. Pokoje będą przygotowane. Cena za nocleg dla tych co zarezerwowali - 35zł/osobodoba. Niestety kuchnia tym razem jest piętro niżej (ta obok sali jest zamknięta). Poza tym bez zmian w porównaniu z poprzednimi edycjami.
[#28] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@Jenot, post #27

Planuje wziąć karimatę i śpiwór po hardkorze - tak, szczerze - tam da się wyspać na podłodze te parę godzin ? :)
[#29] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@Jenot, post #1

Dla tych co będą pierwszy raz warto napisać jeszcze ulicę i nr.
[#30] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@twardy, post #28

Spoko, da się, na sali nawet parę łóżek jest - do posiedzenia i podrzemania. ;)
@pong - wyedytować się co prawda nie da pierwszego posta więc napiszę tutaj: Chełm, Hutnicza 30, firma IMAGE, piątek ok. godz. 15:00 otwieramy.



Ostatnia aktualizacja: 03.02.2015 18:16:13 przez Jenot
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem