kategoria: AmiParty
[#61] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@dario35, post #59

Ja sie jeszcze zastanawiam czy w piatek jechac. Jak bede jechal to wroce w piatek takze. I rano w sobote znowu do chelma i zostaje do niedzieli
[#62] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@dario35, post #59

Jutro o 20 bede wiedzial na 100 % scigaj mnie
[#63] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@pabloz, post #61

co do soboty to nie wiem czy zostane na noc ale jakbys jechal w piatek i wracal to bede wdzeczny za zabranie:)
ps.oczywiscie nie za darmo:)
[#64] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@Jenot, post #60

dario35 bądź na dworcu pkp o 17 w piątek, miejsce jest
[#65] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@JacK_Swidnik, post #64

tylko ja musze wrocic w piatel, Jacek wracasz?
Jenot bedziesz mial w piatek a4000?:)

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2015 23:17:19 przez dario35
[#66] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@JacK_Swidnik, post #64

będę wracał w piatek i też w sobotę na noc niestety ja nie mogę zostać, nie tym razem
ale troche mam zamiar posiedzieć
[#67] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@JacK_Swidnik, post #64

Robi się wesoło :) o ile pkp nie nawali bede 17:06.
[#68] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@dario35, post #65

Będę miał A4000.
[#69] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@Jenot, post #30

OT: Nie było adresu Hutnicza 30 na OpenStreetMap - dodałem. (:
[#70] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@pabloz, post #61

Właśnie. A dużo gości się spodziewacie na piątek, Organizatorzy? My będziemy z Rzeszowa w piątek koło 15:30 we czterech.

Pytam bo dwie osoby od nas wracają jakoś w sobotę w ciągu dnia (ale jedna na szczęście przyjedzie na wymianę), więc dobrze jest wiedzieć, czy się już w piatek rozkręci na dobre.
[#71] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@Jenot, post #1

Jak co roku nie zabraknie też ekipy z Wawy [Jericho i DeadMan] + SkarLand [Ja] ;) Będziemy w piątek późnym wieczorem. Mam nadzieje że znajdzie się jeszcze kawałek podłogi na sali, na której będziemy mogli się przespać po ciężkiej podróży ;D

Czy można liczyć na to żeby ktoś na miejscu pomógł mi doprowadzić moją A500+ do stanu używalności? Potrzebuje dobrej stacji i najlepiej adaptera pod monitor VGA?
[#72] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@Ryan, post #71

Miejsce na drzemkę się spokojnie znajdzie, stacja do Amigi też, gorzej z adapterem ale spróbujemy ją do czegoś podpiąć. Płyta sprawna czy trzeba coś "grzebać" i ewentualnie wziąć coś do przeszczepów?
[#73] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@Jenot, post #1

Czy będą (i jakie??) inne platformy?

Bo zastanawiam się, czy brać. Konkretnie jak kolega JP weźmie oprócz Timexa swoją rzeszowską zdobycz, to nie ma sensu dwie.
[#74] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@Jenot, post #72

Płyta główna jest sprawna, ale jeszcze dzisiaj tą 500'tkę poskręcam i podłączę do tv aby sprawdzić [wyjście B&W w końcu się na coś przyda]. W sumie z chęcią odkupiłbym od kogoś 4 kości RAM do a500+ żeby zmodować ją sobie do 1Mb. Moja amiga to płyta główna w wersji v8 - podobno łatwa w przeróbce. Ale najbardziej zależy mi właśnie na stacji.

Z innych nie amigowych sprzętów na pewno biorę SX64, Jericho bierze zwykła 64'ke. Właśnie kumpel z Rzeszowa dzwonił do mnie że z chęcią wybierze się na AmiParty, on na pewno weźmie ze sobą Famicom'a aby pokazać kilak dem z Polskiej i zagranicznej sceny :D
[#75] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@DiskDoctor, post #73

Będzie Atari 65XE, C64, Mist (Core Atari STe, Minimig AGA, Sega Master System, NES), PC Pentium MMX z Gravisem i AWE32, N64, Spectrumy, Timexy, Powerbooki, iBooki, maki mini G4, PowerMac G5 i nie wiem co tam jeszcze... cholera, mało stołów, mało stołów....
Ryan: stację od A500 dla Ciebie będę miał. Sprawdzimy.
[#76] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@Jenot, post #75

ktoś bierze ultimate do c64 ???
[#77] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@pabloz, post #76

Jenot: dzięki wielkie :)

Pabloz: tak, Jerycho z całą pewnością zabierze ze sobą ultimate.
[#78] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@Jenot, post #1

Czy ktoś będzie jechał samochodem od strony Białej Podlaskiej do Chełma?
[#79] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@ZED^lM, post #78

@ZED - na fejsie szukaj niejakiego "Mariusz Doktor" - on jedzie z Białej.
[#80] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@DiskDoctor, post #73

zbobycz wezmę szeroki uśmiech ale weź ze sobą swoją jak bedziesz podłaczał, ja wezmę tylko do wglądu bo nie testowałem jeszcze, nie mam zasilacza i reszty, ale spokojnie jak pozbieram sie ze swoimi timexami i spectrumami to uruchomie i ten sprzęt
[#81] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@pabloz, post #76

JA biere altimejta.
[#82] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@twardy, post #81

Ja odbieram commodorka 64 do kolekcji od Jenota na imprezie i chętnie się przyjrzę jak altimejt pracuje :)
[#83] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@Mariodj, post #82

Ok to skoro biorę dwa kompy , to może ktoś poratuje zapasowym zasilaczem do Amigi, żebym targać nie musiał ? :)
[#84] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@Mariodj, post #82

Wstępnie deklaruję przyjazd. Na prochach ale wpadnę. Za to wezmę kilka kart turbo na handelek jakby ktoś chciał przymierzyć do swojej Ami :D (mam nadzieję, że kupczenie nie jest w złym tonie na party, ale stary handlarz się we mnie odzywa) Będzie się można poznęcać na A4.1 FE na A1200 oraz Asusie z i7 wywołując guru i zapętlone restarty. Wezmę A600 z Ninetails oraz gołą A500 ale może Dez3 poratuje ACA500. Będę miał goteka i HxC. Może upcham też 3 monitorki (1 dla DiskDoctor'a) w tym 1 Elzab konkurent najprostszego kolorowego C=. W planach druga A1200 desktop z Indi AGA też gotowa do drogi.

Obowiązkowo mój dysk przenośniczek z masą softu (ponad 500 GB danych amigowych).

Będę miał też LTE z *lusa z routerem TP-Link może zrobi się ten telemost ze Śląskiem jak upload dopisze.

Wezmę kartę CF/SD która płata mi figle a tak sama śmiga u Mario.

Dodatkowo jak się będę czuł na siłach możemy zrobić jakieś konwersatorium amosowo/programistyczne na żywo - pytanie/odpowiedź/kod/ zasada działania.

@Twardy: zasilaczy Ci u mnie dostatek. Wezmę coś.

@Jenot: działamy coś z tym voodoo za plipboxa?

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2015 21:12:28 przez pong777
[#85] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@twardy, post #83

Zobaczę co się da zrobić. Najwyżej pożyczę Ci zasilacz od A500, która będzie nagrodą w compo.
[#86] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@pong777, post #84

O, to widzę, że net mamy "z bani". W razie czego ze składkowych się doładuje, żeby gigabajtów nie zabrakło. Co do handlu to nie widzę problemu.
[#87] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@Jenot, post #86

Mam unlimited :D Jak ściągniemy powyżej 20GB przez 2 dni to nas przytną z około 60 Mb/s w praktyce na równiutkie 10Mb/s ale nie odłączą więc nie ma tragedii. Upload też ma kilka Mb/s - będzie okij. Nie to, żebym reklamował, bo z mojej perspektywy zawodowej to przecież konkurencja :P

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2015 21:24:45 przez pong777
[#88] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@pong777, post #84

zabieram ze sobą:
ACA500 (pong777 zajedź do mnie po sprzęt)
dobre chęci
napój dla twardzieli
będę dopiero w sobotę popołudniu i zastanawiam się czy brać sprzęt?
[#89] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@pong777, post #84

Ok to zasilacza nie biere, zmieszcse za to zx128+2 z divide i c64 z 1541 ultimate :)
[#90] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@JacK_Swidnik, post #80

Dobra to i wezmę kartridże. Mam z 20.

Panowie Organizatorzy dałoby się wypożyczyć za piwo TV z wejściem antenowym do Atari 2600?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem