kategoria: AmiParty
[#151] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@AceMan, post #150

Wyszlo chyba ze 3 godzinki na 2ch.
Zobaczymy co dalej....
[#152] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@AceMan, post #150

Ze swojej strony, ciekaw jestem odbioru grafiki do gry.
Chętnie zbiorę uwagi bo chciałbym grafę do tego klona invadera sporo ulepszyć ;)
Jak mnie wywalą z pracy to mógłbym mieć trochę na to czasu... co by zagłuszyć depresję :D ... i głód... ;)
[#153] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@Koyot1222, post #152

Moze byc ciezko:) Niestety juz druga osoba "rozgryzla" jak ja wygrac:)
[#154] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@Mariodj, post #131

Działo się, ale do rzeczy OK
- Na dzień dobry- MASA LUDU- ale wszystkie mordki uśmiechnięte w tym kręgosłup całej imprezy czyli chłopaki z Chełma (i Łęcznej ) co prawda nienaturalnie trzeźwi, ale jak zawsze szczerze serdeczni
- zupka z wielkiego kotła na dzień dobry dla z(o)błąkanych i głodnych wędrowców (palce lizać- Drako już wiem dlaczego wołają na Ciebie mistrz patelni )- ratowała życie przed śmiercią głodową i zwiększał efekt cieplarniany
- ZajeFajne nagłośnienie dzięki "MAŁEMU" subwooferowi przytaszczonego przez Maria (Mario dzięki za niepowtarzalny identyfikator i super zabawę przy twoim seciku OK)
- strasznie miło było zobaczyć znajome i nowe twarze (nawet jak nadal nie pamiętam jak się kto się nazwa ) miło było uścisnąć osobiście dłoń ludziom znanym wcześniej tylko z ppa OK a jeszcze milej spotkać wcześniej nieznanych pobratymców z RES- Pozdrawiam OK
- spało się wyśmienicie tylko strasznie krótko, a rano nie wiedzieć czemu lekko bolała głowa- chyba znowu się w coś walnąłem

Dzięki wszystkim za świetną zabawę i do następnego razu OK
[#155] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@BULI, post #154

Buli wizyta poszla jednak w odstawke?:)Cudowne ozdrowienie
[#156] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@dario35, post #155

Znakomita impreza, napisałbym „jak zawsze”, ale ze względu na nadzwyczajną frekwencję, konkursy, super nagłośnienie i klimatyczną podróż w obie strony nie było jak zawsze, było znacznie lepiej. Ba, miałem nawet okazję pojeździć sobie trochę BMW .
[#157] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@dario35, post #155

A u Ciebie straszne rozleniwienie!
Dlaczego nie było Cię w sobotę? Jakaś niedyspozycja po piątku, strułeś się?- trzeba było do lekarza_med wcześniej się udać
No, żeby mi to ostatni raz było

Co do mojej osoby Ci którzy chcieli znać prawdę wiedzą o co chodzi.
Wizyta u lekarza zaliczona.
W Chełmie wylądowałem dopiero w sobotę i to tylko dzięki popsutemu autu- dzięki Bogu

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2015 14:42:46 przez BULI
[#158] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@BULI, post #157

poprawie sie obiecuje:)
[#159] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@dario35, post #135

Żałuję, że nie mogłem poświęcić Ci więcej czasu ale niestety obowiązki organizatora nie pozwoliły na dłuższe posiedzenie przy A4000. Na szczęście superbonio mnie trochę wyręczył.
[#160] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@Jenot, post #159

jasne, dzięki ze wogóle poświecileś mi trochę czasu:)fajna imprezka:)
[#161] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@Jenot, post #159

A w ogóle to zapomniałem pochwalić z imienia Jenota, który się tak udzielał przy obsłudze kompotów.
Napiszę tylko, że liczył wolniej od Pentiuma (bo ciągle jacyś spóźnialscy donosili karty z głosami- trzeba było widzieć jego minę ), ale w przeciwieństwie do pentiuma liczył prawidłowo OK
[#162] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@BULI, post #161

Fotki z imprezy:

ZDJĘCIA

A tutaj polecam FILM, w którym szczególną role odegrał wodzirej - niesamowity ubaw - serdecznie polecam:

FILM
[#163] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@amigachelm, post #162

Wiiiii! Ktoś grał!
[#164] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@Koyot1222, post #163

DiscDoctor - zwycięzca gry Stefkosa, Widelca i Koyota

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2015 15:37:37 przez amigachelm
[#165] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@BULI, post #154

Mobilizacja i stan gotowości już od godziny 13tej w piątek.
Frekwencja piątkowa była naprawdę konkretna, tego nikt się nie spodziewał a jednak :)
Najtwardsi zakończyli piątek po 6 rano a tu za chwil parę trzeba było się stawiać do sobotniego pionu :)
Sobota to już obłęd frekwencyjny, apogeum amigowej i nie tylko braci :) Kompoty i konferansjerka to wisienka na torcie.
Odpadłem gdzieś jak pamiętam ;) w okolicach 4 nad ranem ale w rekompensacie niedziela już była dla mnie łagodniejsza ;)

Dziękować by można bez końca bo jest i komu i za co, więc dziękuję wszystkim obecnym ciałem jak i duchem za stworzenie tego niesamowitego klimatu. Przytulanie mamy za sobą dzięki foto sesjom Marcina ;)

Amiparty rośnie w siłe to cieszy i mobilizuje do większych starań. Więc widzimy sie na kolejnej imprezie, wypatrujcie info :)
[#166] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@il_capitano, post #141

Dzięki Twojej mrówczej pracy fotograficznej zachowały się dowody mojej bytności na AmiParty
Dzięki do następnego razu OK
[#167] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@BULI, post #166

14-16 sierpnia ten kolejny raz ;) ale mieć nadzieje na jakieś party pomiędzy :)
[#168] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@Mariodj, post #167

Amigowisko?

Powinno być dokładnie pomiędzy.
[#169] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@DiskDoctor, post #168

No daty chyba jeszcze nie ma a fajnie jakby sie już jakieś info wstępnie pojawiło bo na tą edycje są chętni jechać :)
[#170] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@Mariodj, post #169

Muszę pogadać z dyrektorem ośrodka, czy jeszcze chcą nas tam gościć (i czy termin mają wolny). Myślałem o drugiej połowie maja, coś w stylu 23-24, albo 30-31.
[#171] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@recedent, post #170

No to już by były trzy amispotkania w maju.
[#172] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@Sokok, post #171

Drodzy partyzanci!
Było bardzo miło gościć u Was i bawić się razem z Wami! Mario, Jenot i bracia G wykonali kawał dobrej roboty i to już przyjaciele. Mam jednak pewną prośbę:

Oddajcie mnie proszę mój joystick!!! :D

QuickShot, Apache 1 taki czarny, bez autofire. Był przy mojej komodzie tej na stoliku z rzutnikiem ale ktoś go spakował do swojego dobytku :) Proszę o zwrot na następnej edycji AmiParty. Za tę drobną przysługę uczciwemu znalazcy stawiam piwo na party!
Z indiańskim pozdrowieniem: howgh!!!
Jericho
[#173] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@jericho, post #172

Ha, wydaje mi się, że twój joystick przez przypadek wylądował na kanapie z rzeczami do oddania, tak jak przypadkiem trafiło tam Atari DiskDoctora.
Jeśli tak się stało to może być problem z odzyskaniem/ namierzeniem sprzętu
[#174] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@BULI, post #173

To w takim razie jak ktoś będzie chciał to odda a jeśli nie to pogodzę się ze stratą NOWEGO (tak, to był nowy !!!) joysticka. Na przyszłość jednak nie chciałbym aby mój komodorek na przykład trafił na kanapę z rzeczami do oddania :) Koledze DiskDoctorowi współczuję. Jak widać z amigowcami nigdy nic nie wiadmo
[#175] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@jericho, post #174

popytamy poszukamy :)
[#176] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@BULI, post #173

Joystick w niedziele rano jeszcze stal na komodzie Jericho, wrzucam fote na fejsika z zapytaniem

fotka joya niedziela rano

brak joya chwile później

Nie edytowałem fotek, wrzuciłem jak były zrobione.

Więc na pewno JOY nie trafił do gratów do oddania.


Ostatnia aktualizacja: 03.03.2015 13:51:41 przez Mariodj

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2015 13:55:53 przez Mariodj
[#177] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@Mariodj, post #176

Czyli ten joy z graciarni nie był twój jericho, sorki za wprowadzenie w błąd.

W sumie może to dobra, a może zła wiadomość- tak, czy inaczej bez śledztwa się nie obejdzie, coś mi się wydaje, że to sprawa dla "Inspektora Mario" i jego oddziału do spraw trudnych i beznadziejnych cool

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2015 14:10:29 przez BULI
[#178] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@BULI, post #177

Rano było wielkie pakowanie gdzieś omyłkowo się zawieruszył, nie było nas już wielu więc na pewno się znajdzie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem