kategoria: AmiParty
[#121] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@dario35, post #111

Chciałbym, żeby tylko lenistwo stało na drodze ok, racja
[#122] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@twardy, post #97

@twardy
Monitor dla Ciebie czeka już do odbioru, albo już nawet został przez Jenota odebrany :)
[#123] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@Sir_Lucas, post #122

Rzeszow w uszczuplonym skladzie melduje sie z okolic Zamoscia.
[#124] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@pong777, post #123

A ja jestem w rzookolicach Lublina .
[#125] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@Krashan, post #124

a Mufa bedzie z x1000?:)
[#126] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@dario35, post #125

a Mufa bedzie z x1000?:)

Jakby co, to ja jestem z X200
[#127] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@Krashan, post #126

Jak Wam idzie Panowie?
Jest zabawa?

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2015 23:17:27 przez BULI
[#128] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@BULI, post #127

Dowiedziałem się tyle że ludzi już jest cała masa. No i chyba już sobie popili, także nie są raczej skorzy do pisania tutaj.
[#129] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@BULI, post #127

Żyjemy żyjemy i wódkę pijemy. Zabawa dobra. Żałuj absencji.
[#130] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@pong777, post #129

:(((((((((((((((((((
[#131] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@gilban, post #128

Nie ma to tamto jest lepiej jak bardzo dobrze :)
[#132] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@AceMan, post #130

Melduję wrzucenie pixela na maila. Mam nadzieje, że godnie reprezentuje moc A500 ;)
[#133] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@pong777, post #129

Pora do domu xP chyba tradycji stalo sie zadosc, jako ostatni wyjechalismy z party :)
[#134] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@Ryan, post #133

Serdeczne dzięki za udaną imprezę i gościnne przyjęcie :) było zajebiście ! Szczególne podziękowania dla Jacka który odebrał mnie z Lublina i Pabloza który ugościł mnie u siebie w domu i odstawił na pociąg. Amiga Rulez !
[#135] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@twardy, post #134

ja tez chcialem podziekowac, bylem tylko w piatek ale nie zaluje, bylo super:)dziekowa dla Jacka za zabranie z dworca, Pablo za dostarczenie w nocy do domu:)Jenotowi za pokaz A4000 i wyjasnienie kilku spraw oraz SuperBoniowi za dlugi pokaz A4000, do nastepnego:)
[#136] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@dario35, post #135

Dziękuje wam wszystkim że mnie znosiliście przez 2 dni :)Dziękuje organizatorom za wspaniałe party. Było zaje zaje zaje zaje zaje fajnie !!!!!
[#137] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@pabloz, post #136

Melduję się po krótkim odpoczynku.
Dziękuję reszcie Komitetu, wszystkim gościom i autorom prac na kompoty - bez Was tej imprezy by nie było, Stonemu za konferansjerkę podczas Compos, przy której Bałtroczyk to cienias, brygadzie GG za przygotowanie podczas party wielkiego gara fasolówki przywracającej energię po dwóch ciężkich dniach, Krashanowi za świetny wykład o Bitcoin, MarioDJ za wieczorny secik, przejściówkę DB23-DSub i poświęcenie przy jej ekspresowym "dopasowaniu" do A4000 przed kompotami, Jackowi za wsparcie materialne Party, Jericho za wypożyczenie "zabawki" do komódki, Saddamowi za dostarczenie mimo choroby modułu na Compo, który wprawił w konsternację starych scenowych wyjadaczy, Sir_Lucasowi za zdalne wsparcie z UK (i przepraszam, że nie udało się zorganizować sesji online), reszcie partyzantów za rozmowy, które na pewno zmobilizują nas do organizacji kolejnej edycji.
A teraz kilka liczb - przez Party przewinęło się ponad 50 osób (zdecydowana większość była od piątku), przyjęliśmy 38 votek z głosami na kompotach, wystawiono 5 prac w GFX Compo i 15 w MSX Compo, goście przyjechali z całej Polski (Gdańsk, Rzeszów, Warszawa, Poznań, Lubelszczyzna).
Przyznam szczerze, że nie spodziewaliśmy się takiej frekwencji, w piątek wieczorem zaczęliśmy się obawiać czy wystarczy miejsca dla wszystkich. Na szczęście pomogła mała "kompresja", chociaż ciasno już zaczynało być.
OK, kończę pieprzyć i biorę się za przygotowanie prac do wrzucenia gdzieś, żebyście mogli je sami na spokojnie ocenić. Jeszcze raz dzięki za świetną zabawę.

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2015 18:04:10 przez Jenot
[#138] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@Jenot, post #1

I ja również chciałem podziękować Organizatorom za wspaniałą imprezę a Uczestnikom za fajny klimat. Przeniosłem się dzięki Wam do czasów dzieciństwa gdzie o Internecie jeszcze mało się słyszało, FB nie istniał a miłośnicy komputerów i elektronicznej rozrywki spotykali się wspólnie by rozmawiać, wymieniać danymi, grać i miło spędzać czas. Podróżowanie w czasie jest możliwe. AmiParty jest na to dowodem! Ja pomimo powrotu do domu jeszcze pozostaję w hipnozie :D a w głowie gra mi Groove...
[#139] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@pong777, post #138

Ekipa z Wawy i Skarżyska, także dziękuje organizatorom za świetną imprezę~! :) Jak zwykle było zarąbiście, dużo fajnych ludzi i dużo fajnego sprzętu :D Mam nadzieje że spotkamy się w podobnym gronie nieco wcześniej niż za 6 miesięcy, może majówka? ;>
[#140] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@Ryan, post #139

I nie zapominac mi o Retrokomp/Loaderror :)
[#141] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@Jenot, post #137

Pięknie było, ubawiłem się setnie.
Dziękuję:
Organizatorom za wszystko,
Pablozowi za transport i pokaz Goteka
Braciom za fasolową (cudna była!) ,
Doktorowi za dyskietkę i uśmiechy,
SuperBoniowi za dyskietkę i porady,
Deadmanowi za Hotel Zacisze,
Krashanowi za wykład o koparkach,
Wszystkim - za kosmiczną atmosferę i prawdziwie marsjański klimat.

Ściskam mocno.

Oto kilka zdjęć http://1drv.ms/1IwavUm
[#142] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@il_capitano, post #141

Fotki strasznie fajne...szkoda, że się nie udało tym razem przyjechać ...
Pozdrowienia dla wszystkich, widać że impreza była megaudana :)
[#143] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@Jenot, post #137

@Jenot
Cieszę się strasznie, że impreza się udała i Compoty "wypaliły". Dzięki za kontakt i informację. Nie przejmuj się, następnym razem będziemy na pewno na Party i nie będzie potrzeby stosowania jakichś wynalazków typu FaceTime ;)
Jak na pierwszy raz z tego co widziałem na zdjęciach (dzięki za zdjęcia Stony) to było meeeeeega rewelacyjnie!!!!
[#144] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@twardy, post #140

Spokojnie Twardy, na pewno się pojawimy i tym razem DeadMana ze sobą zabierzemy do Gdańska ;D
[#145] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@Jenot, post #137

Wielkie dzięki za fantastyczną imprezę! Widok waszych uśmiechniętych twarzy i stołów uginających się od sprzętu retrokomputerowego pozostanie w mojej pamięci na długo . Do zobaczenia, a Stony na prezydenta! OK
[#146] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@Jenot, post #137

Party megaudane. Pozazdrościć.

A mówiłem Wam, Panowie Organizatorzy w piątek, że stołów może w sobotę zabraknąć

W sumie niespodziewanie się cieszę że udało mi się w nie wspomnianym tutaj kompocie nr 3(?) zcrackować grę Pawła co z kolegą pospiesznie napisali, dzięki czemu udało mi się wygrać zdobycz która zawiśnie na ścianie.

Najzabawniejsze wydarzenie chyba to że w barze GUMIŚ zostaliśmy posądzeni przez regulars o członkostwo w... drużynie piłkarskiej (to z powodu boingball na plakietce imprezowej) Dobrze że nie musieliśmy wykazywac się znajomością chełmskich drużyn piłkarskich hehe.

Ponadto nawet nas zaskoczyła obecność takiej reprezentacji z Rzeszowa. Kol. BULI z nienacka wyrwał się i jednak pojawił, zabawił do niedzieli (w czwartek odwoływał rzekomo przyjazd z powodu badań), ponadto spotkaliśmy dwóch nowych kolegów co nie bywali na naszych jesiennych imprezach (jeden to nawet mój sąsiad praktycznie i BULIego), miło się z nimi rozmawiało wracając.

Przy takiej reprezentacji na AmiParty, na pewno na jesieni ponowimy imprezę rzeszowską, pytanie otwarte o lokalizację (miasto vs. bieszczady) ale to już off topic więc założymy wątek jak śnieg stopnieje.

Mam nadzieję że SACP też było udane. Najbliższa impreza w rejonie południowy-wschód to kolejne Amigowisko (Brzesko/Okocim), Recedent sugerował że w okolicach maja będzie druga iteracja. Ja się w każdym razie piszę, za pierwszym razem zabrakło czasu na zaplanowanie.

Trzymajcie się CHAL!!! I dbajcie o słynny pomnik!!
[#147] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@DiskDoctor, post #146

Pragne sprostowac jedna rzecz.
W tworzeniu gry wzieli udzial Ja, Widelec oraz Kojot...
To wspolna produkcja i mam nadzieje ze bedzie z tego cos wiecej niz jeden wyskok.
Dziekuje wszystkim, bylo naprawde fajnie.
[#148] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@stefkos, post #147

Jaka gra? Poka poka :)
[#149] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@AceMan, post #148

Nie wiem czy moge, ale co tam:)
http://stefkos.amigazeux.net/si.jpg
[#150] Re: Amiparty XVI - sprawy organizacyjne

@stefkos, post #149

Ło, ale tą grafę to Koyot pokazał... parę dni temu? Skleciliście ją tak na szybko?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem