[#61] Re: SACP 27

@madman15, post #60

Nastąpiło cudowne uzdrowienie, moja amiga jednak wysyła kolory na composite... a to oznacza, że biorę x61+karte tv na pcmcia i nie mam problemu z monitorem!
[#62] Re: SACP 27

@Azzorek, post #1

Niestety tym razem nie przybędę, pozdrawiam Wszystkich!!!
[#63] Re: SACP 27

@biax, post #62

:(
[#64] Re: SACP 27

@biax, post #62

Biaxior nie rób nam tego
[#65] Re: SACP 27

@biax, post #62

To nie ma po co przyjeżdżać :(
[#66] Re: SACP 27

@biax, post #62

Biaaaaaaaaaaaaaaax !!!!
raz
dwa
trzy
Nieeeeeeeeeeeeee!!!
[#67] Re: SACP 27

@Vato, post #66

Helooo
Mam pytanie. Wziąłbym ze sobą cdtv z tym rozszerzeniem o którym w innym wątku piszę.
Będzie jakiś magik, co by mógł je "zaczarować" ?
[#68] Re: SACP 27

@PTR, post #67

Jeśli nikt Ci nie odpowie to weź przynajmniej samo rozszerzenie. Na pewno zostanie zdiagnozowany jego stan
Przy takim kwasie na miejscu pewnie nikt Ci tego nie naprawi bo może wymagać regeneracji ścieżek o ile nie czegoś więcej np. wylutowania układów.
OK
[#69] Re: SACP 27

@Vato, post #68

Fajowo że to już za 6 dni!!!

Na Śląsku/Zagłębiu byłem 2x w życiu, z chęcią popodziwiam ponownie te kominy... no i zieleń.
[#70] Re: SACP 27

@DiskDoctor, post #69

Wbrew obiegowej opinii (Górny Śląsk=kominy, Zakłady - generalnie zanieczyszczenie i syf) wcale tu tak od wielu lat nie jest . U mnie na osiedlu w Siemianowicach Śląskich po godzinie 23.00 latają zające i lisy (o jeżach i kunach nie wspominając), które przyłażą z okolicznych pól i lasków. Oczywiście w zimie ich nie ma, ale wiosna, lato i jesień jak najbardziej.
Choć wychowałem się i wykształciłem w Łodzi to uważam, że powietrze jakością jest takie samo tu i tam :) . Jedyne do czego mam zastrzeżenie to duże zapylenie (samochody i palenie w piecach okolicznych familoków i kamienic). Okna po miesiącu można spokojnie myć, gdzie taki sam stopień zanieczyszczenia w Łodzi osiągają po około 6-8 miesięcy.
Także tych kominów aż tak dużo nie zobaczysz, za to sporo nowych dróg, mnóstwo (za dużo) samochodów i nowe centra handlowe - czyli to co wszędzie szeroki uśmiech .

Pozdrawiam,

Azz
[#71] Re: SACP 27

@DiskDoctor, post #69

z chęcią popodziwiam ponownie te kominy... no i zieleń.


ZIeleń w lutym?
Za komuny to skwery na zielono malowali olejną kiedy pierwszy sekretarz przyjeżdżał, teraz to może pomalują gdy mały prezes wielki uzurpator przyjedzie.
.
[#72] Re: SACP 27

@rePeter, post #71

Już tylko 4 dni Nie moge sie doczekać
Takie pytanko - gdzie jest najbliższy sklep? Wiedza warta do zapamiętania szeroki uśmiech
[#73] Re: SACP 27

@redstonecraftpl, post #72

1. Biedronka praktycznie zaraz jak się przejdzie przez park,
2. Wychodzisz z MDK, idziesz w prawo, i po lewej jest taki mały sklepik.

Oba ok. 500m od miejsca imprezy.
[#74] Re: SACP 27

@madman15, post #73

Dzięki za info
[#75] Re: SACP 27

@redstonecraftpl, post #72

Nie martw się o sklepiki, wszyscy tam łażą co chwilę ;)
[#76] Re: SACP 27

@Vato, post #75

Martwić się nie martwie, chciałem się tylko dowiedzieć
Będzie ktoś z a600 oprócz mnie? Jeśli tak, to(jeżeli będzie posiadał) czy da mi przetestować jakiekolwiek turbo?
[#77] Re: SACP 27

@Azzorek, post #1

Jeśli ktoś potrzebuje nowych ROMów, Goteków, adapterów Krashana, adapterów CF-PCMCIA, Workbencha na dyskietkach/CF/SD, programatora do Goteka, licencji HxC proszę o info na prv. Ceny promocyjno-partowe. Jeśli ktoś ma ładną obudowę do A1000 z zasilaczem chętnie kupię do GBA.
[#78] Re: SACP 27

@pong777, post #77

Pong czy będziesz miał tą wersje z portem 3,5 cala? Chodzi mi o adapter Krashana.

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2016 13:24:38 przez Grisza
[#79] Re: SACP 27

@pong777, post #77

Czy ktoś chciałby monitor LCD 15' z VGA i DVI? Ładnie działa z Micronik Scandy.
Oddam za flaszkę. Proszę o info jeśli ktoś chętny to zabiorę ze sobą.
[#80] Re: SACP 27

@Grisza, post #78

@Grisza Nie, nie ma. Krashana pytałem.
@UP A działa toto z amigą bez adaptera?
[#81] Re: SACP 27

@redstonecraftpl, post #80

Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić jak dojechać z Katowic na party-place (albo najlepiej nad odebrać )? Tak się niestety złożyło, że tym razem jedziemy z @mwb113 Polskim Busem.
[#82] Re: SACP 27

@_arti, post #81

Arti:

http://rozklady.kzkgop.pl/index.php

Z: Katowice Piotra Skargi
Do: Siemianowice Plac Wolności
[#83] Re: SACP 27

@AceMan, post #82

OK
[#84] Re: SACP 27

@_arti, post #83

Myśle, że dobrym pomysłem byłyby deklaracje, co kto bierze i czym może kogoś poratować...
Ja biore:
Moją A600(+osprzęt do uruchomienia)
pare joysticków,
przelotke PCMCIA>CF(+karta cf. wezme jeszcze pcmcia>sd/mc/sm/xd jak znajde)
dwa thinkpady(x201 jako piec oraz x61 jako monitor do ami)
jakieś kable do ami i nie tylko..

Jakby ktoś czegoś zapomniał, to poratuje
[#85] Re: SACP 27

@redstonecraftpl, post #84

Poszukuję całkowicie sprawnej klawiatury do A500/500+ w rozsądnej cenie. Może mieć brzydkie klawisze lub nie mieć klawiszy (ale gniazda na klawisze muszą być sprawne. Ewentualnie, może ktoś mi pomoże naprawić kilka nie działających klawiszy, w tym prawa Amiga, bez której reset jest możliwy tylko z zasilacza :( .

Pozdrawiam,

Azz
[#86] Re: SACP 27

@Azzorek, post #85

Niczego nie obiecuje, ale moge looknąć. Naprawiłem już klawiaturke od atari 65xe, która miała permanentnie wciśnięty przycisk R(wygięta membrana)
PS: Jak się nie uda naprawić, to chętnie przyjme klawe za drobną opłatą - oczywiście jeżeli byłbyś zainteresowanyOK

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2016 18:19:31 przez redstonecraftpl
[#87] Re: SACP 27

@redstonecraftpl, post #86

Właśnie się dowiedziałem, że z przyczyn niezależnych ode mnie, nie będę mógł się pojawić w sobotę Udanego amigowania!
[#88] Re: SACP 27

@_arti, post #87

Szkoda, na myszke więc sobie jeszcze poczekam
[#89] Re: SACP 27

@Azzorek, post #85

Muszę Cię Azz zmartwić, w większości niedziałające klawisze to uszkodzenie kontrolera (scalak na klawiaturze) - miałem takie 3 klawiatury, nadawały się tylko do pobrania klawiszy :(.
Mam nadzieję że się mylę i akurat w tym przypadku będzie to np. przerwa na ścieżkach .....
[#90] Re: SACP 27

@alf, post #89

Jak coś to mam kontroler klawiatury a500na ibrich i moga oddać za darmo XD ino chory żech jest i na sacpie ni byda raczej...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem