kategoria: AmiParty
[#31] Re: Kolejne AmiParty!

@BULI, post #30

kolejne AmiParty zbliża się wielkimi krokami się się chciałem zapytać czy ktoś coś potrzebuje Amigowo-Commodorowego ze szrotu w przystępnych cenach oczywiście dla partyuczestników bo jeszcze mam i mogę kilka sztuk C64C i Amig500 zabrać czy jakieś części płyty główne czy obudowy? a nie che mi się tego przerzucać i dźwigać.
nie pytajcie mnie do A600 czy A1200 bo nie mam, tylko A500 i C64 i płyty do nich w różnym stanie przeważnie uszkodzone, do renowacji, majsterkowania itp.

tylko się pytam, ja jadę się bawić ale może ktoś jest w potrzebie

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2019 20:56:30 przez JacK_Swidnik
[#32] Re: Kolejne AmiParty!

@David, post #1

Czy ktoś ze Śląska (Katowice/Rybnik lub okolice) jedzie i miałby miejsce? Wiem że Quad nie ma, a Wojt nie jedzie...
[#33] Re: Kolejne AmiParty!

@JacK_Swidnik, post #31

A czy jacyś magicy C64 będą na party? Bardzo interesuje mnie temat zmaterializowania projektu podwójnego SIDa w moim C64C. Czy ktoś ma w tym doświadczenie? Ew. w super, ekstremalnie pozytywnym wypadku czy ktoś dysponowałby jakimś PCB do podłączenia dwóch SIDów?
[#34] Re: Kolejne AmiParty!

@MarX, post #33

Ja mam dual SID'a w moim C64. I będę na party szeroki uśmiech
[#35] Re: Kolejne AmiParty!

@amigachelm, post #34

@Taurus. OK, weź to cacko z dwoma SIDami na party to obadamy temat
[#36] Re: Kolejne AmiParty!

@MarX, post #35

Wezmę. A by w pełni usłyszeć dobrodziejstwo tego rozwiązania (Pseudo DualSID) wystarczy dowolny dźwięk z Commodorka i dobre głośniki.
[#37] Re: Kolejne AmiParty!

@MarX, post #35

Jak już bierzesz c64 to weź ze sobą jak możesz rpi z nakładką do emulowania 1541. Jak znajdziesz na to czas byłbym zainteresowany pokazem możliwości tego ustrojstwa z naciskiem na sposób obsługi
[#38] Re: Kolejne AmiParty!

@misiek2, post #37

Jak już bierzesz c64 to weź ze sobą jak możesz rpi z nakładką do emulowania 1541.

RPi + Pi1541 to od jakiegoś czasu nieodłączny element mojego C64, więc jak najbardziej wezmę
[#39] Re: Kolejne AmiParty!

@Mariodj, post #12

W sprawie noclegów kontaktujcie się z Jenotem Kwatermistrzem ;)


Ja tam wszystkim polecam Albatrosa - hotelik nieopodal party place.

Pokoje 2-3 osobowe. Za osobę wychodzi ok. 125 PLN za noc ze śniadaniem.

W środku jest mini-restauracja, jeszcze mi się nie zdarzyło zaspać na śniadanie.
[#40] Re: Kolejne AmiParty!

@David, post #39

Już tylko tydzień panowie i panie :)
[#41] Re: Kolejne AmiParty!

@Mariodj, post #40

No ja niestety w międzyczasie odpadłem w tym roku na sesję zimową (zresztą, jak przed rokiem).

Ale i tak szykuje się niezły najazd z Rzeszowa, na 2 samochody :->
[#42] Re: Kolejne AmiParty!

@David, post #41

jest szansa żeby ktoś ze speców amigowych jak ma wziął ze sobą analizator układów lub jakiś oscyloskop i mi sprawdził płytę gba 1000 na AmiParty?
[#43] Re: Kolejne AmiParty!

@JacK_Swidnik, post #42

Jeśli ktoś będzie z A1208 lub ma wersje sprzed 2 tygodni to proszę zabrać na AP w celu wgrania nowego FW zrobionego przez Sanjyuubi, (obsługa pod CLI). Będę w sobotę tylko między 10-15 max.
[#44] Re: Kolejne AmiParty!

@Architect1200, post #43

ja mam chyba jedne z pierwszych serii to zabiore
[#45] Re: Kolejne AmiParty!

@JacK_Swidnik, post #44

Drodzy koledzy.
Czy mógłby mnie ktoś poratować sprawną klawiaturą do A500 (o układzie narodowym bez znaczenia). Byle była by sprawna. Kupił bym - odebrał na AP.
[#46] Re: Kolejne AmiParty!

@thePalec, post #45

Ja z kolei chętnie przygarnę maskownicę płyty c64 do obudowy w wersji g, jakby komuś zawadzała. Nie chodzi o ekran tylko o czarną płytkę przy włączniku zasilania i portach joysticków.
[#47] Re: Kolejne AmiParty!

@thePalec, post #45

Mam klawiatury ale nietestowane. Zabiore bo pewnie ktos jeszcze sie skusi
[#48] Re: Kolejne AmiParty!

@Sir_Lucas, post #2

Hej,

wygląda na to, że my z MarXem dojedziemy.

Pzdrrrr.
[#49] Re: Kolejne AmiParty!

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #48

wygląda na to, że my z MarXem dojedziemy.

super
[#50] Re: Kolejne AmiParty!

@David, post #1

Będzie ktoś miał na miejscu nagrywajkę do ROMów ?
[#51] Re: Kolejne AmiParty!

@QUAD, post #50

Pewnie Architekt bedzie miał ale jak chcesz to zabiore swoja tylko nie bardzo jeszcze wiem jak ja obslugiwac. To na miejscu sie obczai.
[#52] Re: Kolejne AmiParty!

@JacK_Swidnik, post #51

Heh, spoko, możesz zabrać, też się jeszcze nigdy nie bawiłem Takim czymś, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz ok, racja
[#53] Re: Kolejne AmiParty!

@QUAD, post #52

Tak. Bede miał swój programator standalone. Oraz do Xilinxow. Zaznaczam ze jak ktoś, coś to tylko w godzinach napisanych powyżej gdyż jestem ograniczony czasowo.
[#54] Re: Kolejne AmiParty!

@QUAD, post #52

Jeszcze jedna prośba, jak ktoś ma kabel DVI pożyczyć to niech zabierze na AP, mam jeden ale dziwne rzeczy się dzieją i chcę wykluczyć winę kabla :)
[#55] Re: Kolejne AmiParty!

@QUAD, post #54

jak nie zapomnę to zabiorę
[#56] Re: Kolejne AmiParty!

@JacK_Swidnik, post #55

Super
[#57] Re: Kolejne AmiParty!

@Mariodj, post #40

Tydzień ?
To czemu my już dziś jedziemy ?
[#58] Re: Kolejne AmiParty!

@7110, post #57

Bo jest 14 a odpowiadasz na komentarz z ósmego lutego
[#59] Re: Kolejne AmiParty!

@fazior, post #58

Aha. No tak 😂😂😂😂😂
[#60] Re: Kolejne AmiParty!

@QUAD, post #56

Jak cos mam spakowany sprawny kabel DVI.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem