kategoria: AmiParty
[#61] Re: Kolejne AmiParty!

@Mariodj, post #60

Quad gada, ze to dobrze :)
[#62] Re: Kolejne AmiParty!

@7110, post #57

No to sie zapowiada ostro jak Tomo jedzie... i to juz dzis ;) uwazajcie chelmiacy... :p bawcie sie - tym razem beze mnie. Widzimy sie na Amigowisku ;)
[#63] Re: Kolejne AmiParty!

@WojT_GL, post #62

Jestesmy
[#64] Re: Kolejne AmiParty!

@QUAD, post #63

no jak to...
[#65] Re: Kolejne AmiParty!

@QUAD, post #63

Zara wsiadam do auta i jadę, poza Kinią oraz Amigą Łzy jadą też :)
[#66] Re: Kolejne AmiParty!

@Mariodj, post #60

Mario weź kabelek dvi dla quada bo ja przeszukalem i jednak nie bede mial. Gdzies w robocie musiał zostać
[#67] Re: Kolejne AmiParty!

@JacK_Swidnik, post #66

Będzie ktoś miał jakiś sprzęt na dyskietki 3"? Została mi jedna i jestem ciekaw czy działa. Była kiedyś używana z fdd 3000.
[#68] Re: Kolejne AmiParty!

@misiek2, post #67

ten spektrum+3 co biorę do testów to ma działającą 3" stacje
[#69] Re: Kolejne AmiParty!

@michal_zukowski, post #68

Ok. W moim +3 nie ma stacji, jest gotek Zaxona, więc ja nie mam jak tej dyskietki sprawdzić. Pewnie trzeba spróbować ją sformatować. Nie mam cpc6128, tylko cpc464 z ddi3, więc jakby nie patrzeć stacji 3" nie mam na stanie.

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2019 11:08:29 przez misiek2
[#70] Re: Kolejne AmiParty!

@misiek2, post #69

Kashinio! Gratulacje. Cos pieknego, ze skopales tego cieniasa w finale :P. Tomus nam na zywo na discordzie relacjonowal wasze zmagania :)
[#71] Re: Kolejne AmiParty!

@David, post #1

Trzy dni minęło bardzo szybko. Najmilej będę wspominał integracyjny piątek ale i w sobotę było bardzo miło Was widzieć oraz pograć w ulubione gry. Poniżej kilka fotek ze spotkania, tym razem z cyklu "znajdź siebie na zdjęciach":

AP #XXIV
[#72] Re: Kolejne AmiParty!

@amigachelm, post #71

My z Tomusiem już w Rzeszowie- Saxo rządzi
Dzięki WSZYSTKIM za super zabawę- było zaje..fajnie!!! OK

Pokłony dla niezniszczalnych Organizatorów ok, racja Do następnego!

Ps
Gdyby ktoś odnalazł u siebie mojego joya, Phyton na mikrostykach to będę wdzięczny za info.

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2019 15:08:19 przez BULI
[#73] Re: Kolejne AmiParty!

@BULI, post #72

Takie Party powinno trwać tydzień...zdecydowanie za szybko się skończyło.
Chłopaki organizatorzy, jesteście wielcy!!!
@mario dzięki za turbo do atari, już się rozglądam żeby dokupić do niego atarynkę, obiecuję używać godnie

P.S. Prawdopodobnie na stole na sali została moja myszka, USB, mała, czarna z ogonkiem, nic szczególnego ale działa z Jerrym i ją lubiłem, jakby ją ktoś znalazł ozłocę piwem
[#74] Re: Kolejne AmiParty!

@Tomuś, post #73

@Tomuś - myszka jest zabezpieczona w Mario w pudle.
[#75] Re: Kolejne AmiParty!

@amigachelm, post #71

Hej.
Ta solaryzacja/plazma na zdjęciach to tak ma być ?
Trochę mało czytelne te zdjęcia-jakby aparat był po LSD ...
[#76] Re: Kolejne AmiParty!

@Mikrobi, post #75

Ja również dziękuję za rodzinną atmosferę :D
Jak zwykle brawa dla ogranizatorów imprezy Jenota, Drako, Mario, Mandiego i Taurus-a OK
I jak zwykle po imprezie z uśmiechem na twarzach będą musieli posprzątać pomieszczenia :D bo my zmykamy do domu.
w piąteczek się trochę wyluzowałem i gdzieś około północy mi się już film urwał więc nie porobiłem za dużo foteczek, dziękuję za wszytko
link

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2019 19:48:01 przez JacK_Swidnik
[#77] Re: Kolejne AmiParty!

@JacK_Swidnik, post #76

Zapomniałeś o mnie bije, boksuje
[#78] Re: Kolejne AmiParty!

@amigachelm, post #77

wybacz hide2 pokłony
[#79] Re: Kolejne AmiParty!

@JacK_Swidnik, post #76

Na przedostatnim zdjęciu Oktad w swojej naturalnej pozycji ;)
fajny zestaw fotek i wygląda na to że imprezka była zacna - dużo ciekawego sprzętu. Mogę tylko żałować, że mnie nie było, aczkolwiek jako ciekawostkę powiem, że w piątek kładłem się na urwanym filmie w jakimś hotelu w Zakopcu (nie umiałem znaleźć swojego)... ciekawe jednak jest to, że wróciliśmy z tamtych okolic już w środę a w piątek odwiedził mnie szwagier a zgubiłem lokalizację we własnym mieszkaniu przechodząc do swojej sypialni 5 metrów :) zatem prawie jakby to był piątek w Chełmie :)

Dla niebywalców - nie myślcie, że to tam zawsze tak, ale jak Jack napisał, czasem trzeba się wyluzować :)
Z niektórymi będzie okazja zobaczyć się na Amigowisku, a z częścią pewnie w sierpniu w Chełmie.
wincyj fotek!
[#80] Re: Kolejne AmiParty!

@WojT_GL, post #79

WojT_GL nie strasz ludzi bo nie będą chcieli przyjeżdżać
ja tylko byłem mocno zmęczony, wiesz testy kilkugodzinne płyty GBA wyczerpują
[#81] Re: Kolejne AmiParty!

@JacK_Swidnik, post #80

Udało się w tym GBA coś znaleźć?
[#82] Re: Kolejne AmiParty!

@David, post #1

Dziękuję organizatorom za kolejną, wspaniałą imprezę. Była okazja żeby porozmawiać, pośmiać się, wypić to i owo, pooglądać demka i podpatrzeć jakieś ciekawe rozwiązania i patenty hardware'owe. Atmosfera rewelacyjna, kto nie był, niech się nawet nie wychyla w komentarzach tylko od razu idzie się biczować!

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2019 11:25:41 przez MarX
[#83] Re: Kolejne AmiParty!

@sordan, post #70

Finał był zacięty, ale 11-10 w karnych w końcu się skończyło ;) czekam na Ciebie w kolejnej edycji !:)
[#84] Re: Kolejne AmiParty!

@amigachelm, post #71

Kolory jakieś takie poodwracane.. ;)
[#85] Re: Kolejne AmiParty!

@kashinho, post #83

Finał był naprawdę piękny... najbardziej zacięty mecz turnieju. Gratuluję wygranej.
Co do samego party, to było jak zawsze... czyli rewelacyjnie. Brawa dla organizatorów!!!!
[#86] Re: Kolejne AmiParty!

@_Skiba, post #85

Gratulacje dla finalistów turnieju SWOSa- finał iście zacny- dramaturgia pierwsza klasa ok, racja OK

@SKiba

Panie, żeby nie było takich jaj jak ostatnio, czyli, że 2 pierwsze drużyny z tej samej grupy spotykają się ze sobą ponownie w fazie pucharowej/półfinale (zamiast spotkać się odpowiednio 1 z 2 i 2 z 1 drużyną), trzeba, "układając" turnieju, ustawić gwiazdkę przy danej drabince/poziomie-> to, tak na przyszłość

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2019 12:06:10 przez BULI
[#87] Re: Kolejne AmiParty!

@BULI, post #86

Wszelkie losowanie grup, drabinki półfinałowe itd stworzyła Twoja A600 Buli ;) ja nie miałem z tym nic wspólnego.
[#88] Re: Kolejne AmiParty!

@amigachelm, post #71

Zdjęcia nieczytelne są. Jakby kolory wzięte z tęczy.
[#89] Re: Kolejne AmiParty!

@_Skiba, post #87

He, he Ty łajdaku, bo jeszcze pomyślę, że mi mojego wyspecjalizowanego joya schowałeś przed turniejem

Z tą gwiazdkę, to na poważnie. Sprawdziłem, wychodzi na to, że zabrakło tego znacznika (*), żeby było "normalnie" ok, racja
[#90] Re: Kolejne AmiParty!

@BULI, post #89

Nie znam się aż tak na swosie, żeby wiedzieć takie rzeczy.
Za chwilę wyjdzie, że ten turniej to wielka manipulacja ze strony Skiby
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem