[#931] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@jaster, post #920

Witam.
niektórzy piali pieśni pochwalne, że klawisze wspaniałe

A może do nas trafiają odrzuty produkcyjne?
Może Phil myśli, że polski klient mniej wymagający?
Pozdrawiam.
1
[#932] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@selur, post #914

W cenie obudowy i klawiszy to bym wolał zamówć drewnianą (mahoń) obudowę i klawisze do Amigi polakierowane, taki stylowy fortepian lub trumna nie do zdarcia.
link







Ostatnia aktualizacja: 25.12.2022 19:50:52 przez KM_Ender

Ostatnia aktualizacja: 25.12.2022 19:51:26 przez KM_Ender
1
[#933] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@ted, post #931

Może trzeba się popytać na eab i innych miejscach koncentracji wojsk amigowych jak ichnie klawisze się prezentują...?
[#934] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@selur, post #903

A specjalnie dla Selura jest do kupienia od tego pana obudowa od razu z nowa gra.

Scourge O.T.U. - Collector
zł 1,071 PLN
ZŁ 1,180 PLN (9% OFF)
$245 USD
► Scourge Of The Underkind Collector's Edition - Case Metal Badge (Sotu) - Screws for metal inserts - Rubber Feets - Apollo Vampire features ► Collector's Edition Content - Big Box Game - Full game with extra levels - enemies - boss(es) - Game Double DVD Box - Game CD + Soundtrack CD - Mousepad + Mug - Poster + Postcards
Included Items
A500+ Compatible Case & Parts
SOTU Box Collector's Edition
SOTU Game CD + Soundtrack
SOTU Mousepad & Mug
SOTU Mug & Manual
Estimated Shipping
April 2019
1
[#935] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@Don_Adan, post #934

Mi już ta paczka 15 dni idzie ze sklepu, jak teraz przeczytałem co przez te kilka dni napisaliście to się przeraziłem, mam tylko nadzieję, że przyjdzie to w komplecie i nie będę musiał czekać na jakiś brakujący klawisz.
[#936] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@WojT_GL, post #1

Hej! Czy ma ktoś jakieś info od WojT_GL odnośnie klawiszy ze zbiórki? To leci do PL czy jeszcze trzeba czekać?
[#937] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@Jield, post #936

zaraz go zapyta,
[#938] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@Dorian3d, post #937

odpowiedz WojT_GL :
To jeszcze nie leci do PL. Ja nie dostałem jeszcze numeru przesyłki. Chyba po nowym roku






Ostatnia aktualizacja: 28.12.2022 10:53:12 przez Dorian3d
3
[#939] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@Madman, post #935

Mi już idzie 8 dzień, podobno jest już w PL, jednak ciężko się sugerować linkiem śledzącym, też mam obawy co do jakości i kompletności.
[#940] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@Dorian3d, post #938

Dzięki za szybką odpowiedź! No to czekamy, czekamy.
[#941] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@Jield, post #940

Zaskoczony jestem jednak, że ktoś w Was co tu wcześniej pisał, dostał do InPostem a nie PP.
[#942] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@Madman, post #941

To byłem ja. Najpierw miałem normalny tracking number, i pewnego dnia pojawiła mi się paczka w apce inpostu. Nie miałem pojęcia co to, i okazało się że klawisze. Ale nie była to paczka do paczkomatu tylko kurier inpost.
[#943] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@Jield, post #940

[#944] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@Dorian3d, post #943

Dziś paczka do mnie dotarła ale jeszcze nie wiem czy było coś dopłacane bo nie ja ją odbierałem, jak wrócę do domu to będę sprawdzał, mam nadzieję, że będzie kompletna.
[#945] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@Madman, post #944

Fajnie ale to pokazuje gzie ma Phil lódź z zbiorki , kasę brał chętnie a wysyłka na końcu.
1
[#946] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@Dorian3d, post #945

Skandal.
[#947] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@Jacques, post #946

6lat


[NIE UWIERZYCIE!!!!! Czekałem na to prawie 6 lat!!! W styczniu 2017 roku w serwisie kickstarter wsparłem zbiórkę z czarnymi klawiszami i obudowami do Amigi 1200. Wpłaciłem wtedy bardzo dużo, bo aż 105 dolarów singapurskich czyli około 300-400zł i czekałem, czekałem, czekałem...! Liczyłem że wyślą mi te czarne klawisze w ciągu kilku miesięcy, bo w planach miałem stworzyć projekt czarnej Amigi 1200, którą wtedy nazwałem Amiga 1200 Black. Miała być czarna obudowa, czarne klawisze, czarna myszka, czarny zasilacz, czarna stacja dyskietek i CD-ROM, czarny joypad i jeszcze chyba coś. Większość z tych rzeczy miałem już kupione, jak ktoś śledził mój kanał na youtubie i fanpage na facebooku to widział jak to wszystko zbierałem. I czekałem i dopytywałem kiedy mają mi wysłać te klawisze. Prawie 6 lat czekania! Bo zbiórkę wsparłem 13 stycznia 2017 roku. Już uważałem, że to jest jakiś scam, oszustwo, wyłudzenie i nigdy tych klawiszy nie dostanę i nie zobaczę ja i inni ludzie. A tu jednak przyszło po prawie 6 latach. :D :D :D KOMEDIA CZYSTA!!!!! Jednak przez te lata to ja pozbyłem się i posprzedawałem wszystkie te elementy do Amigi 1200, czyli płytę główną, zasilacz, stacje dysków floppy i CD, myszkę i został mi chyba tylko czarny pad, który zadziała i z Segą Mega Drive. Przez te lata wolałem to sprzedać i pieniądze przeznaczyć na inne moje projekty z retro grami, konsolami albo kupiłem za to coś do moich Polonezów. Już nie zamierzam kontynuować tego projektu. Zwłaszcza, że jest to bez sensu gdy na rynku jest do kupienia Amiga 500 Mini, która ma lepsze możliwości - i można z niej odpalać gry z pendrive'a. Mam taką Amigę 500 Mini i niebawem na moim kanale nagram jej unboxing i zaprezentuję gry, które są wgrane w pamięci i będę dogrywał kolejne gry na pendrajwie. A ten zestaw klawiszy chętnie sprzedam. Jak ktoś jest zainteresowany - to śmiało piszcie. Mi to już jest niepotrzebne po 6 latach. Ale chora akcja!!!!]

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2022 14:45:05 przez Dorian3d
2
[#948] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@Dorian3d, post #947

HAHAHAHAHAHA

https://youtu.be/ZHTEAC_aj1A?t=62

1
[#949] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@Cezarykl, post #948

Co tu dużo mówić, cała ta zbiórka to wielka kutanga w d...py tych co ją wsparli. Dowodem choćby to że ci co zakupili ze sklepu (ja) dostali pierwsi. Śmiech na sali. Ja chciałem wesprzeć ale nie zdążyłem, szczęście w nieszczęściu
[#950] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@Dorian3d, post #947

Dostał po już 6 latach, szczęściarz. Ja jeszcze poczekam, klawisze z PIERWSZEJ zbiórki ppa.
[#951] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@vojo, post #950

ja czekam z 2 i ten koleś z filmu to nie ja

na jaki kolor czekasz ?
Phil ma w de ludzi z zbiórki

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2022 18:39:16 przez Dorian3d
[#952] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@Dorian3d, post #951

Dobra wiadomość jest taka, że żadnych klawiszy mi nie brakowało, kilka zostało bo są tu też klawisze do A500 i A600 natomiast na czwartym zdjęciu widać brak nadruku kropki na dole klawisza. Zdjęcia robione aparatem z telefonu, nie najlepszym no i oświetlenie z lampki o ciepłej barwie zmieniło nieco odcień, w rzeczywistości wygląda to o wiele lepiej. Z jedną rzeczą dali dupy, do dłuższych klawiszy są te plastikowe, białe wkładki-prowadnice do pręcików i mają one wg mnie, zbyt ciasne otwory, te wyższe, musiałem spiłować bo mi nie starczyło na prawy shift, nie chciał wejść w młoteczek bo były za wysokie. Do przesyłki nie trzeba było nic dopłacać.


Ostatnia aktualizacja: 29.12.2022 20:28:42 przez Madman
[#953] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@Madman, post #952

na czwartym zdjęciu widać brak nadruku kropki na dole klawisza

Ja pierdykam. Człowiek sobie to kupuje po to, żeby odświeżyć sprzęt i mieć lepiej niż było, a tu taki defekt.
[#954] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@Zalewa, post #953

Chrzanię to, domaluję sobie, gorzej gdyby to był trudniejszy do namalowania znak. Ale masz rację, za taką kasę człowiek ma prawo oczekiwać porządnego produktu.
[#955] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@Dorian3d, post #938

Może się należy im upomnieć/przypomnieć?
[#956] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@Jacques, post #955

Tylko że Phil będzie zdziwiony o co chodź to nie jego wina , bo wojna pandemia,
ale ludzie nie dostali z 1 zbiorki .
Wiem bo kiedyś pisałem/

Phil jest doby do brania kasy

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2022 10:13:39 przez Dorian3d
[#957] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@Madman, post #952

A do spacji nie musiałeś dawać oryginalnych wkładów do prętów? Bo mi na tych od nich tak się chybotała że nie dało się używać, no i te od nich rzeczywiście za ciasne do prętów.
[#958] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@jaster, post #957

Jeśli macie tylko dwie wielkości tych białych mocowań do prętów to znaczy, że nadal nie dorobili mocowań odpowiednich do spacji i trzeba użyć tych starych.

Otwory w mocowaniach przed włożeniem pręta należy najpierw przesmarować. Oryginalnie był używany jakiś smar, ja do tych nowych używałem oleju wazelinowego i też ogólnie dawało radę.
[#959] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@jaster, post #957

tak zwane ONZ
1
[#960] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@dante, post #958

Pogadam z kumplem to mi dorobi te mocowania na drukarce SLM (żywicowej) bo na zwykłej to jest za drobne i było by zbyt delikatne.

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2022 13:51:48 przez Adinfo
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem