Komentowana treść: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0
[#91] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@Kaczus, post #88

dodatkowo dostal sprzet
Czemu "dodatkowo" - przecież tu też go dostanie.
[#92] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@amigafan, post #91

dostał efike, a tu chyba amigęONE mu pożyczą, poza tym przeczytaj to co napisał Kaczuś: suma na morphzone nie została updatowana od dłuższego czasu. Rozumiesz ? Tak kwota może być wyższa, wyższa nawet niż to 3100
[#93] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@amigafan, post #85

Nie pasuje? Jedz rowerem, autobusem a na dluzsze trasy wybierz pociag. Przytoczony przez ciebie przyklad jest pozbawiony sensu. Autor moze zadac za swoje dzielo tyle ile mu sie podoba. Ty nie musisz go kupowac. Zazdroscisz mu tych pieniedzy?

Ostatnia edycja: 16.02.07 00:21:57
[#94] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@amigafan, post #81

że kwoty nie uda się zebrać ale zobaczymy jak zadecyduje rynek.


To czego pragna betarycerscy Polaczkowie, zostanie zupelnie pominiete przez Ofce z zagranicy. Kazdy normalny czlowiek chcialby miec normalna prżegladarke WWW i Ofce beda ja mieli. Ja jako przyszly uzytkownik AOS4 (mam nadzieje ze juz za pare lat), tez sie ciesze z tej przegladarki. Tymbardziej ze mam okazje uzywac jej na swojej AmidzePPC.
[#95] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@amigafan, post #81

A ja mogę nie uważać, że warto mu było się tego podjąć po tych wszystkich wojnach i wyczynach, które miał Marcik z fanai OS4.0 i oni z nim. A jednak można się przemóc.
Skąd wiesz jakie miałem zdanie? Nigdy nie mówiłem, że interesuje mnie u/A1 lub Pegasos. Kupować nie chciałem, bo mnie na to nie stać.
Mam A1200+030/40FPU, z tego co wiem, to JEST Amiga, wbrew temu co twierdzą "prawdziwi amigowcy). Blizka 040/50 musiałem sprzedać. W mojej sytuacji nic amigopodobnego mi nie pomoże.
No i ja AmigaInc nie złożyczyłem odnośnie A1. :)
[#96] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@amigafan, post #86

Przestan juz 10-letni kolego, idz do mamusi.
[#97] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@amigafan, post #81

Nie uważam aby należało płacić taką kasę komuś, kto tak traktuje AmigaOS.

No to nie płać i używaj nadal ibrowse 2.3 czy rewelacyjny 2.4 na swoim rewelacyjnym amigosie.. 3.x. Bo chyba nie >3.9 ? Powodzenia.
co z Ciebie za amigowiec, skoro nie uważasz, że warto było wydać na AmigaOne aby teraz móc cieszyć się prawdziwym AmigaOS4?

Rozumiem że Ty jako prawdziwy amigowiec piszesz te słowa na Amidze One działającej pod kontrolą najnowszej wersji amigowego systemu AmigaOS4. Nie ? To co z Ciebie za fan. Fan czego ? [ciach w ramach autozenzury]. Ja wybrałem - kupiłem pegaza tak jak i spora grupa innych osób. Kilka osób w polsce też wybrało - i ma AmigaOne. Łatwo rzucać takie czy inne złośliwości - ale w Twoim przypadku (i paru innych krzykaczy) - mam małą uwagę - kupcie sobie najpierw nowe amigi, a potem próbujcie "nawrać" innych. Ale może jednak nie tu.. bo robicie tylko zupełnie zbędny zamęt.
[#98] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@Lorak, post #93

Autor moze zadac za swoje dzielo tyle ile mu sie podoba.
Oczywiście ma do tego pełne prawo, tak jak ja mam pełne prawo to komentować.

Zazdroscisz mu tych pieniedzy?
Niby czego, przecież On ich jeszcze nie ma i nie wiadomo czy wogóle projekt dojdzie do skutku.
Tu prowadzimy jedynie luźną wymianę poglądów na ten temat.
Jak już pisałem - zobaczymy jak zadecyduje rynek.

Ostatnia edycja: 16.02.07 00:33:29
[#99] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@Andrzej Drozd, post #94

Polaczkowie

Masz jakiś kompleks w tym temacie?
Chyba się trochę zagalopowałeś...
[#100] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@MaaG^dA, post #97

Ale może jednak nie tu
A czy to portal MOSowy, że nie tu?

Jak już pisałem wcześniej - nigdy nie mówiłem, że A1 była tania i w tamtym okresie mojego życia nie było mnie stać na A1 a dziś od razu kupiłbym ze dwie.
Odmawiasz mi (i innym) komentowania na podstawie grubości portfela a co za tym idzie sprzętu na ktory mogą sobie pozwolić?
Jeżeli oceniasz ludzi na podstawie ich stanu posiadania to gratuluję.
Nie chodzi o to co kto posiada a jakie podejście do sprawy reprezentuje.

Ostatnia edycja: 16.02.07 00:56:45
[#101] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@amigafan, post #98

zobaczymy jak zadecyduje rynek.

Zycze uzytkownikom OS4 z zachodu aby zebrali te pieniadze. Juz widze zacisniete zeby polskich krzykaczy przed kazdym uruchomieniem Sputnika na ich kochanej maszynie. A niedaj Boze jak jeszcze dorzuca 5 ojro do bounty a Sputnik im sie kiedys zawiesi. Tosz to tragedia bedzie i okazja do kolejnego serialu.
[#102] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@amigafan, post #100

w tamtym okresie mojego życia nie było mnie stać na komputer nawet za 1000PLN a dziś od razu kupiłbym ze dwie A1.

No proszę, jaki strasznie biedny Pan doktor, na bounty na sputnika mu szkoda, ale dwie A1 to by teraz od ręki kupił...
[#103] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@stOOsh, post #99

Masz jakiś kompleks w tym temacie?

Nie mam. Znam swoja wartosc.



Chyba się trochę zagalopowałeś...

Nie. Wstyd mi ze polskie srodowisko AOS4 reprezentuja tacy ludzie. Reszta swiata nie zauwazy ze tylko garstka to dziwacy i fanatycy. Wszyscy bedziemy tak odbierani, wiec trzeba dbac o swoje otoczenie i walczyc z kazdym przejawem zbyt prawicowych pogladow.
[#104] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@MinisterQ, post #102

Do czego pijesz?! Ciekawe czy na żywo byłbyś taki odważny bo za taki tekst to boks cenzura więc lepiej daj sobie na wstrzymanie bo mnie wk.. takimi tekstami.
Nie podoba mi się jakiś soft to go nie kupuję i tyle. Z czym masz problem!

Ostatnia edycja: 16.02.07 00:59:42
[#105] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@amigafan, post #104

lepiej nie zadzieraj z psychopata
[#106] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@amigafan, post #104

Nie podoba mi się jakiś soft to go nie kupuję i tyle.

Chlopie! To nie kupuj, zostaw temat w spokoju i nie trolluj.
[#107] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@amigafan, post #104

Alez kolego. To widac ty masz problem skoro nie mozesz poprzestac na tych slowach:

"Nie podoba mi się jakiś soft to go nie kupuję i tyle"

Pozatym jak mowi pastor Fjelsad z filmu "Jablka Adama" stwierdzenie bo za taki tekst to... [autocenzura] jest wprost chamskie. Swoja droga polecam wszystkim ten film na rozluznienie. Jest calkowicie inny od tego co serwuje nam telewizja/dystrybutorzy w kinach :D

Ostatnia edycja: 16.02.07 01:03:59
[#108] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@Lorak, post #107

wlasnie lezy u mnie od dluzszego czasu i czeka na obejrzenie. polecali go tez w celuloidzie, ktory ja z kolei polecam:)

Ostatnia edycja: 16.02.07 01:05:17
[#109] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@amigafan, post #104

Oczywiście że byłbym w stanie powiedzieć Ci na żywo to samo, a być może nawet i dosadniej, zwłaszcza gdybyś Ty był na żywo w stanie z taką premedytacją popychać takie brednie, jakie zwykle popychasz na forum, bądź w komentarzach. Zwykle jednak jest tak, że betarycerze i ich świta są wielcy gębami w internecie, a na spotkaniach to potulne myszki z przyklejonymi uśmiechami.
A piję oczywiście do Twojej hipokryzji. Ten soft nie podoba Ci się nie ze względu na jego użyteczność, tylko ze względu na uprzedzenie które posiadasz względem autora, i tego na ile wycenia swoją pracę. To zwykłe zacietrzewienie i zawiść, nic ponad.
[#110] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@Lorak, post #107

Ależ... Ci ludzie już dawno zatracili wszelkie zdolności poznawcze co do tego co jest chamskie i kiedy. Za dużo od nich wymagasz.
[#111] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@Lorak, post #107

Szkoda, że tak nie pouczasz co jest chamskie swoich kolegow mosowiec jak obrażają wszystkich użytkowników AOS4 np. nazywając ich oszołomami.
[#112] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@amigafan, post #100

Odmawiasz mi (i innym) komentowania na podstawie grubości portfela a co za tym idzie sprzętu na ktory mogą sobie pozwolić?

Nie - nie odmawiam. Tu nie jest portal, gdzie za wyrażanie poglądów można dostać czerwoną kartkę, albo ot tak zostać NULL,NULL. Komentować owszem i jak najbardziej. Natomiast nie wypada pouczać innych co mają robić, kiedy się samemu stoi na uboczu - tłumacząc na nasze. Bardzo wygodnie się mówi kup to czy tamto, ale samemu to nie..
Odmawiasz mi (i innym) komentowania na podstawie grubości portfela a co za tym idzie sprzętu na ktory mogą sobie pozwolić?

A podobno (co zauważył kol. Mufa) na ebayu była oferta sprzedaży A1. Licytowałeś czy też stałeś obok i pouczałeś innych ?
[#113] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@MinisterQ, post #109

Zapewniam że ja również odpowiedziałbym ci znacznie dosadniej niż tu.
Jakiej hipokryzji, wszystko jasno wyraziłem w komentarzach, zresztą nie jest istotne z jakiego powodu nie podoba się dany soft - w takim wypadku się go nie kupuje, nie używa i tyle.
[#114] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@amigafan, post #111

W odróżnieniu od niektórych użytkowników OS4, użytkowników mosa nie trzeba pouczać, mają swój własny rozum. Nic nie dzieje się bez przyczyny, nazywanie kogoś oszołomem również.
[#115] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@amigafan, post #111

Ktos juz kogos sprowadzil na ziemie. To rowniez bylo "nietaktem".

"Moderator spi, myszy harcuja"
[#116] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@MinisterQ, post #110

Oj tak, powtórujcie sobie nawzajem. W końcu najważniejsze to tworzyć dograne Towarzystwo Wzajemnej Adoracji i wspólnie wyśmiewać się z AOS4 i jego zwolenników.
[#117] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@amigafan, post #104

żeś jest cymbał, i tyle, masz problem, chcesz bić ludzi? Chcesz adres? nie ma problemu, tylko zastanów się nad swoimi wypowiedziami...
[#118] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@amigafan, post #116

najważniejsze to tworzyć dograne Towarzystwo Wzajemnej Adoracji

Pewnie Ty i ekipa bloga wiecie o tym najlepiej ;)
[#119] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@amigafan, post #113

Hipokryzji którą widać jak Ci uszami wycieka. Za sprzęt wątpliwej jakości byłbyś w stanie wydać dużą kwotę pieniędzy, ba! Nawet dwukrotnie, za soft który łata podstawowy brak w tej kwestii pod AmigaOS - nie. I to znacznie mniej. Dlaczego? Bo w Twoim mniemaniu autor za dużo chce za swoją pracę. Ale cena za A1 jest już całkiem naturalna, akceptowalna, i absolutnie nie jest wygórowana!
Jakie Ty masz w ogóle kwalifikacje do tego, by oceniać ile jest w ogóle warta praca programisty?
[#120] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0
jestem pewien że kwota 3100E zostanie osiągnięta bez żadnych problemów. przecież będą się na nią składać ludzie którzy za swoje kompy zapłacili ok. 1000E. zwłaszcza że project nowoczesnej przeglądarki jest bardzo ważny dla wielu obecnych i przyszłych użytkowników aos4

zastanawia mnie tylko jak autor obliczył tą kwotę
pomysłz pitagorasa, a może całki lub macierze ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem