Komentowana treść: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0
[#121] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@amigafan, post #116

Wystarczy się wyśmiewać z niektórych użytkowników OS4, oni sami swoim postępowaniem wystarczający cyrk wytwarzają.
Szkoda że traci na tym sam OS4, i ci którzy są normalni w jego otoczeniu.
[#122] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@MinisterQ, post #114

Jak nie trzeba pouczać. Co chwila obrażają użytkowników AOS4 i mnie również ale to zapewne jest OK bo "amigafan to samo zło i trzeba go obrażać a każda mofca, która to robi czyni to dla wyższego dobra".
To dopiero jest hipokryzja.
[#123] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@amigafan, post #122

Nie. To jest reakcja na głupotę.
[#124] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@MinisterQ, post #119

Ale cena za A1 jest już całkiem naturalna, akceptowalna, i absolutnie nie jest wygórowana!
A ty jak zdarta zdarta płyta w kółko swoje "cena A1 nie jest wygórowana, cena A1 nie jest wygórowana, cena A1 nie jest wygórowana, itd" przecież ja nic takiego nie mówiłem.
Mówiłem, że jest wysoka, ale nie ma innej alternatywy. Trzymaj się faktów a nie swojej chorej wyobraźni, która przeinacza rzeczywistość.

Ostatnia edycja: 16.02.07 01:30:48
[#125] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@MinisterQ, post #123

Obrażanie ludzi? Zastanów się co ty wogóle piszesz.
[#126] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@amigafan, post #124

Trzymaj się faktów a nie swojej chorej wyobraźni, która przeinacza rzeczywistość

Łatwo się mówi - aby się leczyć trzeba udać się do lekarza.. a jak wiadomo MiniQ siedzi na drzewie... a AmiGG suxx.. i to do kwadratu bo działa na os4, jest trojanem a na dodatek zupełnie za darmochę...
[#127] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@amigafan, post #124

Mówiłem, że jest wysoka, ale nie ma innej alternatywy.

a czy sputnik będzie miał alternatywe?
[#128] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@baderman, post #117

Cymbał to możesz być ty. A adresu nie chce bo mi się nie chce aż na Śląsk jechać, nie jest tego wart. EOT z tobą.
[#129] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@amigafan, post #124

Zdarta płyta? ;) Napisałem to raptem raz. Spokojnie. Wiem żeś podekscytowany i powoli zaczynasz pękać. Czuję że jeszcze kilka postów, i zapewne swoim starym sposobem zaczniesz wysyłać ludzi do specjalisty. ;) Alternatywy oczywiście są. Z tej alternatywy pochodzi sputnik. I takie właśnie są fakty i rzeczywistość. O tym kto chory a kto nie, lub co ma chore, a co nie, na szczęście nie Tobie tu decydować.
[#130] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@Kwasu, post #127

a czy sputnik będzie miał alternatywe?

ibrowse3.0, amaya, amizilla.. wystarczy czy mam wymieniać dalej
[#131] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@Kwasu, post #127

Na razie nawet Sputnika nie ma na AOS4, a jak/jeżeli będzie to zobaczymy czy będzie miał alternatywę.
[#132] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@MinisterQ, post #129

Piszesz to ciągle przy każdej okazji a o ile pamiętam z tym specjalistą to też ty zacząłeś.
Alternatywy nie ma, bo w takim myśleniu równie dobrą alternatywą jest pecet.
[#133] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@MaaG^dA, post #130

zapomniałeś o aweb5.0 i voyager6.1
[#134] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@amigafan, post #132

o! i doszlismy do mojego ulubionego momentu w ktorym pegaz z morphosem to to samo co pecet
[#135] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@amigafan, post #132

Oczywiście, naturalnie że ja. Przecież co złego to nie Ty, biedny doktorku, rzucający się na A1 bez mrugnięcia okiem (pomimo że aukcje na ebayu jakoś kończą się bez Twojego udziału), w ogóle nie obrażający ludzi, i nie piszący przecież żadnych głupot..
Ja już nie pamiętam kiedy ostatnio pisałem coś o cenie a1 (pewnie chodziło Ci o trollo, On często nadmienia do ceny i jakości tego komputera). Ale nieważne. Przecież nie można wymagać rozróżniania ludzi od człowieka, który nie potrafi obiektywnie odróżnić peceta od pegaza z mosem.
[#136] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@MinisterQ, post #135

Oczywiście że w przeciwieństwie do mosowiec ja na tym portalu pierwszy personalnie ludzi nie obrażam, a na A1 nie rzucam się bez mrugnięcia okiem, nie chodzi aby kupić pierwszy lepszy model a taki, który mi będzie odpowiadał - ale co ty możesz o tym wiedzieć. Chodzi ci tylko o to aby wyprowadzić mnie z równowagi ale do tego jesteś "za cienki" (mimo swojej tuszy )

Ostatnia edycja: 16.02.07 01:59:10
[#137] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@amigafan, post #125

Jak już mówiłem - nic nie dzieje się bez przyczyny. Nazywając kogoś cymbałem, czy oszołomem zwykle nie robi się tego bez powodu, tylko ze względu na określone zachowania i postawy jakie ktoś sobą reprezentuje. Moim zdaniem określenie oszołom pasuje idealnie do postawy execa i jego świty.
[#138] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@amigafan, post #136

Twoją równowagę mam serdecznie w poważaniu, jedyny powód dla którego sobie z Tobą pisze, jest zabawa jaką mam, czytając komenty które produkujesz. :D Co do ogólnego wyprowadzania z równowagi - już ktoś Cię nazwał cymbałem, jak już pisałem, nie bez powodu, więc nie sil się teraz na wyluzowanego - na to już jest stanowczo za późno.
[#139] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@MinisterQ, post #138

To był ciężki dzień dla amigafana. Liczba otaczających go niewiernych osiągnęła apogeum. Ale nie poddawał się! Ukląkł i pomodlił się do Świętej Amigi i to dodało mu sił. Przełknął wszelkie bluźnierstwa, mimo iż od ich czytania bolały go oczy. "Będzie dobrze" - powtarzał sobie, wstukując kolejne zdania w klawiaturę - "Pokonam ich! A jeśli nie..." - tu jego wzrok zawisł na wiszącym na ścianie kiju bejzbolowym. "Za Amige!" - pomyślał i łzy zaszły mu mgłą. Ze wzruszenia.

Tyle dowcipu. Sam nie wiem czy to wszystko jest jeszcze śmieszne. Mamy tu deklarację rękoczynu. Za to już można dostać wyrok w zawieszeniu, a redakcja PPA może być stroną w takiej sprawie. Niedawno zapadł wyrok zamykający pewien portal, ponieważ administratorzy nie usunęli z niego podobnych w wymowie treści. Uzasadnieniem sądu był "brak rejestracji portalu jako wydawnictwa". Idiotyzm, ale wyrok jest faktem. Czy admini PPA w dalszym ciągu będą patrzeć przez palce na dokonania ludzi najwyraźniej niezbyt zrównoważonych psychicznie jak amigafan? Moim zdaniem nie warto ryzykować wielu lat pracy przy tworzeniu portalu.

Ostatnia edycja: 16.02.07 02:16:21
[#140] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@MinisterQ, post #138

Ty też się nie musisz silić na inteligentne komentarze, bo na to również jest już za późno.
A co do opinii na mój temat jednego z drugim to mam ją serdecznie w poważaniu ale nie pozwolę się publicznie obrażać. Inwektywy to sobie mogą w domu stosować a nie tu a jak już to robią to dają do zrozumienia, że tylko w taki sposób można z nimi rozmawiać bo inaczej nie potrafią, toteż w takim tonie należy im odpowiedzieć.

Ostatnia edycja: 16.02.07 02:25:47
[#141] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@Fei, post #139

Jak szukasz niezrównoważonych psychicznie to zacznij od siebie.
Takowe emotikonki na PPA zostały umieszczone aby z nich korzystać (jak dobrze poszukasz to znajdziesz jeszcze jeden tego typu) a jak nie potrafisz podejść do tego z rezerwą to twój problem.
[#142] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@amigafan, post #140

w taki sposób można z nimi rozmawiać bo inaczej nie potrafią, toteż w takim tonie należy im odpowiedieć.

Dobrze ze to rozumiesz. Pewnie dyskutujacy z Toba wychodza z tego samego zalozenia. Nie dziw sie wiec i nie oburzaj, ze ktos cie brzydko nazwal.
[#143] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@Fei, post #139

Nie ma o co kopii kruszyć. To są krzykacze, którzy nie potrafią tego samego z siebie wykrzyczeć w świecie realnym. Przyzwyczaiłem się już do nazywania mnie smarkaczem, psychopatą, chorym psychicznie, faszystą. Przyzwyczaiłem się do grożenia mi rękoczynami. To wszystko naprawdę jest nic, to jest póki co tylko żałośnie śmieszne. Być może kiedyś moja tolerancja się skończy w sądzie z jakimś pozwem przeciwko jednemu z drugim, ale na razie - jeszcze nie. Jeszcze mam z tego powodu zabawę. Najwspanialsze w tym wszystkim jest to, że działają tak ludzie, określający się jako "kulturalni", "rzeczowi", "dorośli". Prawdziwa elita, i ostatnia ostoja prawdziwego amigowego friendshipu, i inteligencji. To daje naprawdę nieziemski spokój w temacie przyszłości amigi w Polsce. A być może nawet i w ogóle.
[#144] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@amigafan, post #141

@amigafan

1. Zapytalem, co ma pensja lekarza do oczekiwan Marcika. Nie otrzymalem od ciebie zadnej rozsadnej odpowiedzi. A co mi tam - jeszcze jeden przyklad - owe 3100 Euro to 3 lata pracy lekarza we Lwowie (Ukraina) i 5 dni pracy programisty z ElectronicArts, tylko co z tego?

2. Teraz zapytam, co maja polskie realia do owych oczekiwan, o ktorych pisales w ktoryms tam komentarzu? Czy Marcik chce napisac tylko polska wersje Sputnika czy moze tylko dla Polakow? Moze czegos nie wiem? Slucham.
[#145] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@amigafan, post #98

ak już pisałem - zobaczymy jak zadecyduje rynek.


Wczoraj ktoś wpłacił 70 Euro, było też kilka po 50 - więc jak widać, rynek reaguje bardzo pozytywnie :D
[#146] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0
Wstaje rano, wchodze przed praca na PPA patrze i .. ale natrollowaliście, tak nie wolno, tylko ja tak moge ;)

@amigafan

Chłopie idź do łazienki, wejdź do wanny i zrób sobie zimny prysznic, może troche ochłoniesz, bo narazie, jak zwykle zresztą, przeginasz. Nie podoba się cena, nie kupuj, nie podoba się program, nie używaj w czym problem . Każe ktoś tobie wydać te 3000 euro , nie, chcesz daj jedno euro na bounty, nie chcesz nie daj nic, ale tez potem nie używaj softu, proste .

Zamiast cieszyć się że OS4 doczeka się jakiegoś wartościowego softu, ty robisz bagno (jak zwykle zresztą) .
Uważasz się za człowieka kulturalnego ale sam tu wparowałeś i zrobiłeś syf na kanale (jak zwykle zresztą), a na blogu X wymieszaliście marcika z tzw gównem, używając sobie na lewo i prawo, wiedząc że nie ma on możliwości kontry bo ma bana (jak zwykle zresztą). Nazwałbym to po imieniu ale jako kulturalny człowiek pewnych słów używać nie będe.

Powtórze jeszcze raz, nie podoba się nie kupuj nie używaj, ale na litość boską, przestań pisać głupoty inteligentniej przez to nie wyglądasz .
[#147] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@Olo, post #146

dobrze gadasz :)

@amigafan

Tu nikt nie wyśmiewa sie z OS4 .. tylko z Oszołomów na Execu..
[#148] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@Olo, post #146

Tobie też zdarza się przeginać, choć ostatnio Tarnak wiedzie w tym prym. Ciężko mi coś pisać widząc niektóre komentarze. Czy tak trudno jest zająć się swoim ulubionym systemem i nie mieszać użytkowników drugiego z błotem?

P.S: MorphOS rulez
[#149] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@Drako^lM, post #147

Jak kto nikt się nie wyśmiewa z OS4? Mi się zdarza, Tobie nie? :P
Exec to inna sprawa :)

Ostatnia edycja: 16.02.07 09:48:57
[#150] Re: Bounty dla Sputnika w wersji dla AmigaOS 4.0

@stOOsh, post #99

kompleks to masz najwyrazniej ty skoro az tak regujesz.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem