Komentowana treść: Natami MX wreszcie wyprodukowana!
[#661] Re: Natami MX wreszcie wyprodukowana!

@wuk, post #628

Nie wierzę w rezygnację z AAA i wprowadzenie na rynek na parę miesięcy tylko AA+.
Nie ma to sensu - lepiej ludzi i pieniądze przerzucić do skończenia
Hombre i szybszego wprowadzenia jego na rynek.
Nie pasuje to też do Commodore - oni trzaskali OCS pięć lat, ECS prawie trzy, a AGA mieliby zastąpić po paru miesiącach czymś innym lekko tylko ulepszonym.

Natami jest takim AA+


Natami nie jest ani ulepszonym AGA ani ulepszoną AA+.
Natami nie ma nic wspólnego z tym co Commodore zrobiło.

Tak czy siak AAA czy Hombre nie zmienia to faktu że przyszłe Amigi od Commodore nie byłyby zgodne na poziomie rejestrów.
[#662] Re: Natami MX wreszcie wyprodukowana!

@Duracel, post #631

Natami Team nic nie ma ...w sytuacji gdy ma, i można obejrzeć ów działanie "tego" na Youtubie, no ale to być może taka alternatywna wersja percepcji, nie ma czegoś mimo iż jest :]


IDE1 - gniazdo kontrolera znowu nie przylutowane.
Pin-Header floppy port - dziwnym trafem najważniejszy element Natami nie jest przylutowany. Stacji dysków nie da się podłączyć i Superfroga z dyskietki uruchomić się nie da.

Te Duracel przestań się błaźnić.
Przeproś i odszczekaj.
[#663] Re: Natami MX wreszcie wyprodukowana!

@Duracel, post #646

No widzisz, ty to rozumiesz, ja to rozumiem i większość ludzi rozumie, że to oczywiste, ale taki zxcvb8000 gdyby sobie coś wymyślił, dajmy na to stworzenie idealnego TV LCD, to zrobił by to we własnym zakresie szybciej niż koncern Sony, czy Samsung.


Ja coś pisałem gdzieś o jakiś telewizorach?

Te Duracel masz jakieś zwidy.

[#664] Re: Natami MX wreszcie wyprodukowana!

@ppascal, post #657

Ja się tam cieszę z PCI w Natami.
Będzie można wsadzić lepszą kartę graficzną od PC.
Tu rzeczywiście będzie jak w prawdziwej Amidze.
[#665] Re: Natami MX wreszcie wyprodukowana!

@Minniat, post #660

Zarówno PPC jak i 68k ma dużo wspólnego z Amigą -- nie dyskutuję. Związek ich dwóch jest dla mnie zupełnie niewidoczny. Ale mniejsza.

OT: Co do Twojego projektu edytora -- popieram szczerze, pisz, promuj. Sam od 3 lat pracuję jednak w VIM-ie i trudno mi sobie wyobrazić lepszy EDYTOR programistyczny (podpowiadanie kodu, code-snippets, formatowanie kodu auto i na życzenie, kolorowanie składni, wiele buforów w jednym oknie, split w poziomie i w pionie, zwijanie bloków kodu, a przede wszystkim -- sed-owa składnia find/replace na wyrażeniach regularnych. Please, uwzględnij chociaż to ostatnie w swoim projekcie .
[#666] Re: Natami MX wreszcie wyprodukowana!

@ppascal, post #665

Iście diabelski numer komenta, to chyba najlepiej świadczy o Natami
[#667] Re: Natami MX wreszcie wyprodukowana!

@pinior, post #666

Tak więc mój post doda trochę światła i w numerze pojawi się siódemka. Piszmy aż do 777 lub pierwszego bana. :P
[#668] Re: Natami MX wreszcie wyprodukowana!

@Andrzej Drozd, post #667

A kiedy się doczeka prezentacji tejże NatAmiMx mogli by przynajmniej jakis filmik zapodac na swojej stronie jak to sie sprawuje na chodzie... ok, racja OK
[#669] Re: Natami MX wreszcie wyprodukowana!

@Komisarz, post #668

Się doczekasz.
[#670] Re: Natami MX wreszcie wyprodukowana!

@Andrzej Drozd, post #667

A kiedy się doczekamy tejze prezentacji NatAmi Mx mogli by przynajmniej wrzucić jakiś filmik i zapodac na swojej stronie jak to sie sprawuje na chodzie... ok, racja OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem