Komentowana treść: Mediator Multimedia CD 2.3
[#91] Re: Mediator Multimedia CD 2.3

@BULI, post #90

Tak wiem,że troche programów dla PPC w trybie MMU działa ale nie jest,to do końca przewidywalna konfiguracja. Dużo z nich woła na pomoc wujka Sama.. Wolę NOMMU i większą stabilność. Bardzo chętnie przyjmę ten pliczek,może coś pomoże. Byłem właśnie w trakcie tworzenia własnego,ale brak czasu...

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2014 09:57:53 przez Grisza
[#92] Re: Mediator Multimedia CD 2.3

@elbox, post #87

Jak już jesteśmy przy temacie dwóch kart graficznych na Amidze, to czy jest możliwe ,współistnienie' w systemie karty graficznej na Zorro i na PCI? Swego czasu próbowałem to zrobić ale mi się nie udało... Najczęściej była widziana tylko jedna z nich, nie pamiętam teraz która. Próbowałem z CV64 i S3 oraz Radeonem 9250.
[#93] Re: Mediator Multimedia CD 2.3

@Rafał A-3000, post #92

Z korzystaniem z dwóch kart graficznych, jednej w slotach PCI, drugiej w slotach Zorro, nie powinno być żadnego problemu. Kluczowe jest poprawne zdefiniowanie trybów graficznych obu karty przy pomocy P96Mode.
[#94] Re: Mediator Multimedia CD 2.3

@Grisza, post #91

Podesłałem (wczoraj) klik konfiguracyjny, tylko musisz pamiętać, że ustawienia trybów graficznych są do 75hz, więc ewentualnie zmodyfikuj je pod kątem swojego monitora- powodzenia.
[#95] Re: Mediator Multimedia CD 2.3

@BULI, post #94

Dzięki! Jak tylko znajdę chwilę postaram się porzeżbić..
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem