Komentowana treść: AmiWigilia - Marian Nowicki
[#151] Re: AmiWigilia - Marian Nowicki

@ZbyniuR, post #150

Więc gdy Krashan skończy to dam znać ile czasu mi zajmie posłuchanie tego podcastu pozbawionego Radzikowych pauz i westchnień. :) Szacun dla Krashana że mu się chce.
Aktualnie jestem na 54:50. Co ciekawe w ciągu tych 55 minut grxmrx 55 razy mówi "nie wiem" i 34 razy "powiedzmy" .
[#152] Re: AmiWigilia - Marian Nowicki

@Krashan, post #151

A mówi: "Nie wiem... Powiedzmy, że nie wiem"? pomysł
[#153] Re: AmiWigilia - Marian Nowicki

@Krashan, post #151

Ciekawe. Swoją drogą co to ma wspólnego z wywiadem z Marianem Nowickim?
[#154] Re: AmiWigilia - Marian Nowicki

@grxmrx, post #153

A Marian Nowicki to nie Ty ?
[#155] Re: AmiWigilia - Marian Nowicki

@michal_zukowski, post #154

[#156] Re: AmiWigilia - Marian Nowicki

@slay, post #155

[#157] Re: AmiWigilia - Marian Nowicki

@Krashan, post #151

Skoro juz zrobil sie offtop, to ja zapytam ile razy powiedzial: "pech", "to pech"?
[#158] Re: AmiWigilia - Marian Nowicki

@Phibrizzo, post #157

Nie zanotowałem w pamięci. Jak się słucha tego odcinka to przebija się na pierwszy plan nie powtarzanie ulubionych zwrotów, a ostrożność w wyrażaniu opinii.
[#159] Re: AmiWigilia - Marian Nowicki

@slay, post #155

[#160] Re: AmiWigilia - Marian Nowicki
.

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2017 16:21:25 przez niebuszewo
[#161] Re: AmiWigilia - Marian Nowicki

@swinkamor12, post #124

Nie, bo mam obrzydzenie do Win-UAE bllleeee wymiotuje Wolę się katować na AGA i pograć na tv w Slam Tilt
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem