Forum » PPA
[#1] Gwoli wyjasnienia
do wiadomosci redakcji: Pisze ten post na tym forum gdyz dotyczy ppa i sposobu jego zarzadzania.

Prawda jest ze napisalem post pod nickiem o xywce mufa_. Pora natomiast wyjasnic pare szczegolow:
- idiotyczne pomawianie mnie o podszywanie sie pod kogos wskazuje tylko na glupote wypowiadajacego sie, przykro mi tez ze [niewybredne inwektywy] pana Rafala "Mufe" "Nie umiem pisac po polsku" Chyle i pana Konrada "kondzia" " ojca redaktora" Bielskiego dosiegnal takze czesc redakcji ppa. W wyzej wymienionym koncie jak byk stal moj email i do momentu lamentu mufy na execu byl on widoczny dla kazdego na wpol rozgarnietego osobnika. Dodatkowo osoby na #ppa zostaly poinformowane o moim dzialaniu (do kreta: nikogo z redakcji wtedy na ircu nie bylo). Jesli dla kogos konto z podanym explicite adresem email rzookol@poczta.onet.pl jest proba podszywania to gratuluje [wycieczki osobiste], ktora cechhuje pana Chyle i pana Bielskiego.

-prawda jest tez, ze sam czyn w sumie byl moim nienajmadrzejszym wybrykiem i ban (mniej lub bardziej dluzszy) mi sie nalezal - naruszylem swoim zachowaniem punkt dotyczacy trollowania. Natomiast pragne zauwazyc, ze w regulaminie ppa nie ma wzmianki o braku mozliwosci zakladania drugiego konta

- jesli chodzi o inteligentna wypowiedz - Mufy czyli Rafala Chyly
http://www.exec.pl/forum/posts/list/30/528.page
zaraz po zainstnialej sytuacji poprosilem uzytkownika GumBoy by przekazal ode mnie prosbe o zdjecie obrazajacych mnie tekstow z execa. W zamian za to bylem chetny i sklonny przeprosic go jesli czul sie urazony. Prosba przez Szamana zostala przekazana na liste redakcyjna. Jak widac [wyzwiska]mufa proboje polzrecznie manipulowac faktami wiedzac ze przeciez nie mam jak sie tam bronic. Gratuluje kultury i inteligencji panie Rafale, moze warto zrobic kiedys mature.



Ostatnia modyfikacja: 10.03.2009 16:17:57

Dalsza próba "dyskusji" w tym tonie nie będzie mile widziana – moderator.
[#2] Re: Gwoli wyjasnienia

@rzookol, post #1

Ja tylko mogę dodać, że Rzookol mnie faktycznie poprosił o przekazanie wiadomości, bo wiedział, że czasem z Szamanem próbuje pewnie niejasności wyjaśnić. Szamanowi w prywatnej rozmowie przekazałem, że Rzookol przeprosi Mufę, jeśli ten obieca zdjąć po owych przeprosinach "tempego debila" z forum. Zapytałem Rzookola czy na pewno przeprosi publicznie i czy na pewno jako pierwszy, co mi potwierdził, więc wiadomość przekazałem.

Nie wiem czy do Mufy dotarła, jeśli nie to nie przekazał jej Szaman (choć dzisiaj mnie zapewnił, że na listę redakcyjną puścił).

Nie wnikam dlaczego Rzookol sam tego nie zrobił, może podejrzewał, że zostanie zignorowany, ale przekazanie wiadomości nic nie kosztuje. Zwłaszcza, że było sporo domagania się przeprosin.

Nieprawdą jest zatem przedstawianie przez Mufę tej sytuacji tak, jakby nikt ręki nie wyciągnął i nie było żadnej inicjatywy w celu wykonania przeprosin. Inicjatywa została rozpoczęta, ale z czyjejś winy została pogrzebana.

Tyle ode mnie.



Ostatnia modyfikacja: 10.03.2009 16:19:37
[#3] Re: Gwoli wyjasnienia

@GumBoy, post #2

dajcie sobie po razie :) a potem na wodke :D OK

[#4] Re: Gwoli wyjasnienia

@rzookol, post #1

Wyjaśnienia wyjaśnienami - ale nic nie wyjaśnisz komuś rzucając w jego stronę wyzwiskami. Jak dla mnie to jest bardziej próba "odszczekania się" niż wyjaśnienia.

[#5] Re: Gwoli wyjasnienia

@Grzegorz Kraszewski, post #4

wyjasniam dokladnie w punkcie trzecim wypowiedzi klamliwą wypowiedz mufy na moj temat razem z osoba, ktora istnienie tego klamstwa potwierdza, chyba nie uwazasz tego za odszczekania, dotatkowo punkt drugi dotyczy tylko mojej osoby wiec trudno myslec ze chce odszczekac sam sobie

nie wiem w ogole dlaczego napisales ww. posta w takim brzmieniu



Ostatnia modyfikacja: 10.03.2009 16:55:29
[#6] Re: Gwoli wyjasnienia

@rzookol, post #1

Mogę zadać jedno pytanie? W pouczającym wątku, do którego link podałeś (http://www.exec.pl/forum/posts/list/30/528.page) wypowiada się ktoś o ksywie "Zion" - to Twoje konto?

[#7] Re: Gwoli wyjasnienia

@APC74, post #6

ale fajnie :))) cos sie wkoncu dzieje :D :D :D .. bedzie bitka czy nie ???
Rzookol walnija sobie avatara kogo kogo kochasz :)

PS>My psy ze wschodu powinnismy trzymac sie razem .. .


szkoda ze na Execu nie mam konta :P



Ostatnia modyfikacja: 10.03.2009 17:07:15
[#8] Re: Gwoli wyjasnienia

@APC74, post #6

nie mam zadnego aktywnego konta na portalu exec oraz zadnego drugiego konta na portalu ppa. mysle ze zion to raczej ktos z redakcji execa

[#9] Re: Gwoli wyjasnienia

@rzookol, post #8

Fajnie jak sie Owce trzepiol rogami :D

Rzookol rejestruj sie na Amiscenie :) tez cie tam zbanuja :PPP



Ostatnia modyfikacja: 10.03.2009 17:08:31
[#10] Re: Gwoli wyjasnienia

@HOŁDYS, post #9

Może powstrzymaj się od klepania w klawiaturę, jak nie masz nic wnoszącego cokolwiek do tematu do napisania.

[#11] Re: Gwoli wyjasnienia

@rzookol, post #1

Dokładnie tak było. Rzookol (Michał Żukowski) pod nazwiskiem znanego mordercy komentował na eXecu siejąc nieprzeciętny zamęton

kolejne klamstwo Konrada Bielskiego, dla zainteresowanych polecam przejrzec posty uzytkownika amilech - zaden z nich nie byl trollowaniem, co wiecej, w poprzedniej wersji forum widnialo info o pomocy, uzytkownik amilech pomagal okolo 5 razy z czego np. od pana mufy dostal podziekowania za informacje. Nigdy nie robilem tam zamentu i jest mi przykro ze ktos probuje klamac i oczerniac mnie ten sposob.

W innej sytaucji byl w ogole nie zaregowal ale manipulacja Konrada Bielskiego moze doprowadzic do sytuacji gdy wielokrotnie powtarzane klamstwo stanie sie prawda a chcialbym takiej sytuacji uniknac.



Ostatnia modyfikacja: 10.03.2009 17:15:18



Ostatnia modyfikacja: 10.03.2009 17:15:43
[#12] Re: Gwoli wyjasnienia

@rzookol, post #8

Aa.. Tego... No to sorki za "pomówienie".

[#13] Re: Gwoli wyjasnienia

@APC74, post #12

Hmm ja tez mysle ze Zion to "ktos" z "redakcji" execa - ten od haselka portal kulturalny i z przekonaniem ze cos znaczy - wiecej niz plyn do mycia naczyn.

[#14] Re: Gwoli wyjasnienia

@Fazior, post #13

moze ustawke zrobimy :DDDDDDDDDDDDDDD

[#15] Re: Gwoli wyjasnienia

@HOŁDYS, post #14

lac slabszego?- nie godzi sie:)

[#16] Re: Gwoli wyjasnienia

@HOŁDYS, post #14

Po co wy sie meczycie, z tymi debilami nie ma co dyskutowac.

Rzookol: po co ty sie brudzisz nimi, olej i bedzie spokoj.

[#17] Re: Gwoli wyjasnienia

@Fazior, post #13

To nikt inny jak Chaos :)

[#18] Re: Gwoli wyjasnienia

@Drako^lM, post #17

myslisz, ze gorszy jest Chaos czy Bielski, zachowanie Bielskiego mozna tlumaczyć chyba tylko dlugotrwałym stanem kawalerskim, Chaos niestety nie dal sie poznac az tak dobrze by go ocenić.

[#19] Re: Gwoli wyjasnienia

@rzookol, post #18

No tak. .. a potem jest płacz i zgrzytanie zębów.
Może już wystarczy tych wycieczek ?

[#20] Re: Gwoli wyjasnienia

@MaaG^dA, post #19

prosiłem szamana o usunięcie wątku z execa ewidentnie nie na temat, niestety nie uczynił tego, szkoda, pewne osoby takie jak Konrad Bielski trzeba izolować, szkoda, że nie zrobiono tego wiele lat temu, może stosunki między amigową bracią były by inne :(

[#21] Re: Gwoli wyjasnienia

@HOŁDYS, post #14

Jak chcesz, to możesz sobie poustawiać płyty na półce na przykład.

[#22] Re: Gwoli wyjasnienia

@Fazior, post #15

Słabszego?

[#23] Re: Gwoli wyjasnienia

@GumBoy, post #22

To co pisze Konrad Bielski trafia do 4 czy 5 jego wyznawców. Niewielka liczba i moc oddziaływania.

[#24] Re: Gwoli wyjasnienia

@rzookol, post #1

To ja mały offtopic dla złapania oddechu - wiem jak napisać "cechuje".

[#25] Re: Gwoli wyjasnienia

@Grzegorz Kraszewski, post #24

kodami html mozna ale wtedy nie miale czasu sprawdzać

[#26] Re: Gwoli wyjasnienia

@rzookol, post #1

widzę, że żałosnych żali na execu ciąg dalszy :)

tak wspaniale patrzeć jak 4 osoby piszą pytania, odpowiadają sobię i siebie chwalą, mozliwe ze nie trzeba ich będzie izolować bo sami się wyizolowali :)

[#27] Re: Gwoli wyjasnienia

@rzookol, post #26

Rzookol, ty mądry facet jesteś z tego co widzę to nie szkoda Ci czasu na użeranie się z exec.pl?

Nie znam tych ludzi ale po przeczytaniu kilkunastu wątków na ich forum jestem w stanie stwierdzić że są strasznie zacięci na całe ppa a MOS to będzie przyczyna końca świata - jeżeli nastąpi.

[#28] Re: Gwoli wyjasnienia

@pampers, post #27

trochę szkoda ale co poradzić :)

[#29] Re: Gwoli wyjasnienia

@rzookol, post #28

Jak to co poradzić? Zająć się czymś pożytecznym...

[#30] Re: Gwoli wyjasnienia

@Grzegorz Kraszewski, post #29

Chyba wymyślę jakieś bounty dla Rzookola :D

Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem