Forum » PPA
[#91] Re: Gwoli wyjasnienia

@szuler, post #89

szuler napisał(a):

> > Państwo w państwie?
>
> Nie. Punkt 6 regulaminu forum.

Offtopa nie ciągnie tylko członek redakcji Konrad Bielski. A tylko on jest chroniony rzeczonym punktem. Grzegorz "Amigafan" Zdaniuk na przykład nie jest...

[#92] Re: Gwoli wyjasnienia

@Radov, post #31

wrócę jeszcze do brunona i pękalskiego

brunon został stworzony na forum by poinformować redakcje execa o tym, że łamią prawo (chodzilo o umieszczenie nielegalnych plików mp3 na exec.pl/mp3).

niestety posty zostaly wykasowane by zatuszować sprawę łamania prawa. więcej informacji tutaj:
http://www.ppa.pl/forum_ppa/read.php?f=7&i=2171&t=2171&startliczba=0&v=f

natomiast posty amilecha czyli leszka pękalskiego mozna dalej przeczytać i co mamy np:

http://www.exec.pl/forum/recentTopics/showTopicsByUser/46.page

jesli dla Konrada Bielskiego pomoc dla Sirleo była sianiem totalnego zamętu na forum to jest mi bardzo przykro, że taka osoba należy do środowiska amigowego :(

dobrze, że chociaż mufa uznał, iż ilość fekaliów na execu jest za duża i napisał bardzo mądrego posta


ps. Konrada Bielskiego oraz Rafała Chyłę zapraszam na powerdev. Macie u mnie piwo (ew. herbatę z cytryną jesli jestescie niepijący).

[#93] Re: Gwoli wyjasnienia

@Radov, post #49

Oczywiście, nadal mamy kwestie innego podejścia do amisystemów

Jedni jak i drudzy, jestescie po tych samych pieniadzach. Ale jeszcze uklonicie sie przed potega Natami i AOS3. Ha ha haaaaa! :P ;)
[#94] Re: Gwoli wyjasnienia

@Andrzej Drozd, post #93

do momentu az sie pojawi jit w uae/ppc czyli nigdy

[#95] Re: Gwoli wyjasnienia

@Koyot1222, post #52

Nadal jestem zdania, dobry sprzet amigowski powinien zawsze laczyc uzytkownikow.

Dobrze powiedziane, tylko AONE i Pegazy nie sa Amigami, tylko pecetami z PPC. Polaczyc, conajwyzej moze tez nie do konca Amiga, ale w 99,9% z nia kompatybilna - Natami.
Szkoda juz nerwow na to wszystko, ide dalej meczy horror surwivale na PS2. :)
Bynajmniej sa to mniejsze horrory i lzej jada po glowie niz to co sie ogolnie dzieje w Amipiekielku. :P
[#96] Re: Gwoli wyjasnienia

@Andrzej Drozd, post #95

Co to za offtopiki? Do HydeParku mi z tym proszę!

[#97] Re: Gwoli wyjasnienia

@rzookol, post #1

Ten post z odpowiedziami został przeniesiony do działu Rzeźnia


od rzookola: a możecie zrobić tak żebym nie był w rzeźni z minniatem w jednym wątku :)

i bynajmniej nie chodzi o jakis negatywnty stosunek do minniata ale pomieszane wątki są jednak troche nieczytelne



Ostatnia modyfikacja: 13.03.2009 16:00:02
[#98] Re: Gwoli wyjasnienia

@Radov, post #31

jedno pytanie jeszcze, czy wypowiadaleś się tutaj jako członek redakcji execa czy jako prywatna osoba?

Niestety nie skojarzyłem, że należysz do redakcji, mam też nadzieję, że to ty zapostowałeś jako Administrator co reszta osób niestety totalnie olała.

[#99] Re: Gwoli wyjasnienia

@rzookol, post #98

W tym przyjaciele z redakcji ;)

Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem