Forum » PPA
[#61] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: PPC czy to możliwe teraz, czy za 20 lat?
[#62] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: PPC czy to możliwe teraz, czy za 20 lat?
[#63] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: PPC czy to możliwe teraz, czy za 20 lat?
[#64] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: PPC czy to możliwe teraz, czy za 20 lat?
[#65] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: PPC czy to możliwe teraz, czy za 20 lat?
[#66] Re: PPC czy to możliwe teraz, czy za 20 lat?

@_arti, post #46

Arti i jak rozmowy trwają na temat budowy działu, czy jednak zdążyli cię pozostali admini"uciszyć"?
Ktoś tu rzucił tezę, że admin miałby przez nowy dział więcej obowiązków.. Mnie się wydaje(bo się nie znam), że o wiele więcej pracy by nie doszło. Bo zamiast tematy trafiające w "pustkę"Hyde Park, gdzie mało ludzi tam wchodzi(przecież nawet nie wyświetlają się nowe wątki na stronie głównej forum), to by trafiały do odpowiedniego działu np. "Commodore", czy "8 bit", jak ktoś zaproponował. Wszystkie te tematy przynajmniej byłyby uporządkowane.
[#67] Re: PPC czy to możliwe teraz, czy za 20 lat?

@Dorian3d, post #62

I to się ceni.
Dzięki takim ludziom powstały Amigi, bo mieli dość szarej rzeczywistości.
Amiga Forever !

To geniusz czy wariat? -A co to za różnica?


OK

To co opisałem, ile było C64, ile Atari i Amig w mojej okilicy. Zrobiłem to po to żeby pokazać, że podejście niektórych typu: "na pewno jest tak, bo ja tak miałem", jest z regóły bezpodstwne i ograniczone.

Bez szerszego spektrum spojrzenia, wychodzi w ten sposób tylko nasza ignorancja i głupota.
[#68] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: PPC czy to możliwe teraz, czy za 20 lat?
[#69] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: PPC czy to możliwe teraz, czy za 20 lat?
[#70] Re: PPC czy to możliwe teraz, czy za 20 lat?

@AD99, post #66

Mamy weekend. Jeszcze nikt nie wytrzeźwiał. Daj nam czas do poniedziałku
[#71] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: PPC czy to możliwe teraz, czy za 20 lat?
[#72] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: PPC czy to możliwe teraz, czy za 20 lat?
[#73] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: PPC czy to możliwe teraz, czy za 20 lat?
[#74] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: PPC czy to możliwe teraz, czy za 20 lat?
[#75] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: PPC czy to możliwe teraz, czy za 20 lat?
[#76] Re: PPC czy to możliwe teraz, czy za 20 lat?

@ZbyniuR, post #75

A nie chodziło w wątku o C64 ?
[#77] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: PPC czy to możliwe teraz, czy za 20 lat?
[#78] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: PPC czy to możliwe teraz, czy za 20 lat?
[#79] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: PPC czy to możliwe teraz, czy za 20 lat?
[#80] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: PPC czy to możliwe teraz, czy za 20 lat?
[#81] Re: PPC czy to możliwe teraz, czy za 20 lat?

@mikecios, post #76

A nie chodziło w wątku o C64 ?

dokładnie...
Daj amigowcom dowolny temat to zejdą w dyskusji na NG, Mac, MOS, AOS, Apple vs Amiga, itp, itd... a w międzyczasie w dyskusji pojawi jeszcze się Mufa i Hexmage...

Nie! Nie róbcie forum o C64 na portalu o Amidze!
[#82] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: PPC czy to możliwe teraz, czy za 20 lat?
[#83] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: PPC czy to możliwe teraz, czy za 20 lat?
[#84] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: PPC czy to możliwe teraz, czy za 20 lat?
[#85] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: PPC czy to możliwe teraz, czy za 20 lat?
[#86] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: PPC czy to możliwe teraz, czy za 20 lat?
[#87] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: PPC czy to możliwe teraz, czy za 20 lat?
[#88] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: PPC czy to możliwe teraz, czy za 20 lat?
[#89] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: PPC czy to możliwe teraz, czy za 20 lat?
[#90] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: PPC czy to możliwe teraz, czy za 20 lat?
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem