Forum » PPA
Wątek zamknięty
[#91] Re: Petycja o wskrzeszenie Selura

@tukinem, post #84

No wiec chcialbym sie dowiedziec na ile jest ten ban ?


i zamiast wysłać zapytanie na adres redakcji, to pytasz na forum za pomocą konta tukinema...
[#92] Re: Petycja o wskrzeszenie Selura

@kubaslonka, post #90

Ostatnio jeden z członków tego forum chwalił się, że ma około 10 kont...


Napisać sobie każdy tak może...
[#93] Re: Petycja o wskrzeszenie Selura

@karolb, post #92

Po co?
[#94] Re: Petycja o wskrzeszenie Selura

@kubaslonka, post #93

Powodów może być wiele (choćby dla beki), to że ktoś tak napisał to nie znaczy że to prawda.
[#95] Re: Petycja o wskrzeszenie Selura

@kubaslonka, post #90

Ostatnio jeden z członków tego forum chwalił się, że ma około 10 kont...

Dobrze, że swoich postów nie lajkuje z wszystkich kont choć są tu i ludzie którzy lajkują swoje posty zaraz po ich opublikowaniu

Co do tematu wątku... Jak ktoś był ostrzegany przez admina/moderatora kilka razy i ma to gdzieś to sam sobie winien. Jeśli dostawał już bany i wracał i robił to samo to już nikt go nie zmieni (nie mówię tu o Selurze tylko ogólnie). Ja jestem bardziej za tym aby w ogóle do takich sytuacji nie dopuszczać aby było konieczne banowanie kogokolwiek i np. jak ludzie proszą o zamknięcie jakiegoś wątku bo się robi nieprzyjemnie to powinno się go zamknąć. Zapobiegajmy a nie leczmy skutki...
[#96] Re: Petycja o wskrzeszenie Selura

@tukinem, post #84

na koncu rykoszetem dostal jeszcze niejaki bfgmatik, ktory notabene strzelil calkiem ciekawa uwage
"Jak bardzo głupie musi być banowanie aktywnych użytkowników w społeczności która umiera śmiercią naturalną z powodu zmian pokoleniowych?"


I podtrzymuję. Bo uważam, że banowanie bez wyraźnego powodu w takich okolicznościach było nieprzemyślane. A ja dostałem wtedy bana tylko za to ze odpyskowałem jako „świeżak”.
3
[#97] Re: Petycja o wskrzeszenie Selura

@bfgmatik, post #96

A ja dostałem wtedy bana tylko za to ze odpyskowałem jako „świeżak”

I poszedłeś do kąta na trochę. Nie wolno pyskować na forum, a zwłaszcza władzy.
Selura wywalili za drzwi. Nie wiadomo na jak długo, ale u niego to już wielokrotna recydywa. Nie możecie się wszyscy wyszaleć na elektrodzie? albo przed TV
1
[#98] Re: Petycja o wskrzeszenie Selura

@kubaslonka, post #90

Ostatnio jeden z członków tego forum chwalił się, że ma około 10 kont...


Oo ciekawe. Kto taki?
[#99] Re: Petycja o wskrzeszenie Selura

@mastaszek, post #1

To jak będzie, adminie - przywrócenie Selura i zamknięcie wątku?

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2024 17:14:09 przez mastaszek
2
[#100] Re: Petycja o wskrzeszenie Selura

@_DiskDoctor_, post #98

Podobno znana w światku persona :D
[#101] Re: Petycja o wskrzeszenie Selura

@mastaszek, post #99

przywrócenie Selura

Była mowa o wskrzeszeniu. O to raczej ciężko. Natomiast
ja myślę, że przywrócić na forum użytkownika to chyba
żaden problem.
[#102] Re: Petycja o wskrzeszenie Selura

@kubaslonka, post #100

Czyli???
[#103] Re: Petycja o wskrzeszenie Selura

@_DiskDoctor_, post #102

Serio nie wiesz?
[#104] Re: Petycja o wskrzeszenie Selura

@_DiskDoctor_, post #102

słysząc "znana persona o 10 kontach" mam tylko jedno skojarzenie. Tyle że owo skojarzenie ma permbana. Co nie znaczy, że nie mogło się rozplenić zapuszczając korzenie tu i tam jak Agent Śmiot.
[#105] Re: Petycja o wskrzeszenie Selura

@snajper, post #104

Teto ma konto na ppa? Może nawet o tym nie wiesz.
1
[#106] Re: Petycja o wskrzeszenie Selura

@amikoksu, post #105

no ma. My mamy wspólne konto, podobnie jak mail i facebooka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tylko jak chcesz pisać głupoty, to załóż sobie osobny wątek, a nie przybiegłeś na sygnał robić chlew z tematu swoim sposobem.
[#107] Re: Petycja o wskrzeszenie Selura

@snajper, post #106

Kogo, czego sygnał?
1
[#108] Re: Petycja o wskrzeszenie Selura

@mastaszek, post #99

Nie wiem jak inni co klikali "akceptuję regulamin" ale ja z tegoż regulaminu wyczytałem że władza w postaci panów miliratorów nie jest od wskrzeszania i bycia miłym tylko właśnie od bycia party pooperem i właśnie banowania.


18. Porządku na forum pilnują moderatorzy i administracja portalu. Decyzje ustanowione przez moderatorów są ostateczne i nie podlegają dyskusjom na forum publicznym. Administracja Forum Dyskusyjnego zastrzega sobie prawo do:
- blokowania kont użytkowników
,
- zamykania/usuwania wątków,
- łączenia wątków przez przenoszenie postów oraz innych działań moderatorskich
bez podawania wyraźnej przyczyny takiego działania.

I wszystko jasne ok, racja

Swoją drogą z tym zamknięciem wątku to bardzo dobry pomysł! Pierwszy w tym temacie super OK!
5
[#109] Re: Petycja o wskrzeszenie Selura

@XoR, post #108

Szanowna Rada Nadzorcza Administratorów ba nawet Imperatorów,

Zwracam się również z tą niecodzienną prośbą do Was, a zarazem serdecznym apelem: uwolnijcie Selura! #muremzaSelurem. Nasz drogi Selur to postać niezwykła - swoim specyficznym poczuciem humoru potrafi rozśmieszyć nawet najsmutniejszą duszę, a jego trafne riposty to prawdziwa sztuka słowa.

Selur jest jak tarcza naszych forumowych dyskusji - wierny swoim ideałom, zawsze gotowy na wymianę poglądów. I choć nie przepada za góralską muzyką i zupą owocową (czyżby to był sekret jego błyskotliwości?), jego aktywność na forum jest dla nas wszystkich powodem do dumy.

Niech więc muzyka góralska gra dalej gdzieś w tle, a zupa owocowa niech się chłodzi w lodówce - proszę, dajmy Selurowi ponownie głos! W końcu forum bez Selura to jak obiad bez deseru: niby syty, ale czegoś brakuje.

Sami widzicie aby uspokoić społeczne forumowe nastroje...oddajcie nam Selura Jemu się to po prostu należyszeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2024 19:06:15 przez skofrant
4
[#110] Re: Petycja o wskrzeszenie Selura

@skofrant, post #109

Sami widzicie aby uspokoić społeczne forumowe nastroje...oddajcie nam Selura Jemu się to po prostu należy

Ban. Bez odwołania.
7
[#111] Re: Petycja o wskrzeszenie Selura

@skofrant, post #109

Nieznam tematu ale jestem za wolnoscia slowa to popieram profilaktycznie odbanowanie :D
3
[#112] Re: Petycja o wskrzeszenie Selura

@MaroB, post #111

Nieznam tematu

Temat jest, mniej więcej, taki:

1
[#113] Re: Petycja o wskrzeszenie Selura

@skofrant, post #109

Proszę Was, zacznijmy zachowywać się jak przystało na dorosłych ludzi. Selur żyje, pewnie ma się nawet dobrze (czego mu z całego serca życzę), nic mu się nie stało. Dlatego skończmy ten wątek. Tego nie da się czytać.
7
[#114] Re: Petycja o wskrzeszenie Selura

@mastaszek, post #99

To jak będzie, adminie - przywrócenie Selura i zamknięcie wątku?


Selur już dawno temu mógł się dogadać z redakcją, ale jeśli jest cały czas pretensjonalny, to nie jest to niczyja wina, tylko samego zainteresowanego.


----edit

@MarX:

Jak najbardziej zamknąć wątek, jesteśmy wszyscy dorośli.

----edit2

@mastaszek:

Nie Selur, tylko selur, bo taki ma nick ;)

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2024 20:10:08 przez karolb
1
[#115] Re: Petycja o wskrzeszenie Selura

@skofrant, post #109

specyficznym poczuciem humoru


To nie jest poczucie humoru. To jest zniekształcenie poznawcze (odsyłam do fachowych źródeł).

Jemu się to po prostu należy


Eee... Raczej nie.

PS Trochę dziwi fakt, że ludzie chcą powrotu trolla, a w innym temacie, gdzie chory kolega zbierał na A500 Mini poleciało sporo gromów w jego kierunku, a niektórzy zaczęli go już prawie rozliczać z posiadanego sprzętu.

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2024 20:09:16 przez Drakon
4
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem