[#421] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Hypnotic, post #420

Doman widzi? E tam.

A ja zagrałem w SantaXmas i Morph z dyskietek.

[#422] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #421

właśnie skopałem parę tyłków w Franko i pochodziłem bez celu w Skarbniku , pograłem trochę w Astrala i rozwiązałem parę pytań w kole fortuny ,podsumowując zrobiłem sobie polski dzień
[#423] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@vegeta, post #422

jak przy tym bylo pol litra :) to tak ..polski dzien :) OK

[#424] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@HOŁDYS, post #423

Gdyby nie ostatnio przechodzona grypa to 4-paczek pewnie by był pod ręką ;)
[#425] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@vegeta, post #424

Perihelion
(status darmowa)
http://edvardtoth.com/games/perihelion/
polecam ;)
[#426] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Vadeous, post #425

Mnie to wczoraj poniosło. Dwie godziny w settlersów, czasem przy tej grze to nie mam opamiętania, jak się w ciągnę!

[#427] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #426

W dwie godziny? To stosunkowo nie wiele. Tzn. Zalezy jeszcze od poziomu. Ja jak nie mam przynajmniej 4-5 godzin do dyspozycji to nawet sie nie zabieram.
Wczoraj popykalem w P.P.Hammer-a

[#428] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Drupi77, post #427

no to pociupalem sobe od 18 do 22:25 :)
1.Gods
2.Soccer Kid
3.Turrican 1
4.Lethal Weapon
5.Goblins 1
6.Star Dust

oczywiscie wszystki old skolowo z dyskietek na A500 :)) OK

[#429] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@HOŁDYS, post #428

Super Stardust - trochę wczoraj, trochę dziś, strasznie podobają mi się sekwencje lotu w tunelu.

[#430] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Gżegżółka, post #429

to zobacz ile wycisneli z A500 !!! zobacz protoplaste .czyli Star Dusta ...doszedlem dzis do 2 tunelu .. muza extra ! i tylko na 3 kanalach !

[#431] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@HOŁDYS, post #430

Mówiąc o Super Stardust, ostatnio na YouTubie widziałem intro do tej gry z konsoli cd32. Wiedziałem że jest taka wersja tej gry, ale nie widziałem że ma dodatkowe animacje w sekwencji intro http://www.youtube.com/watch?v=5bdHmzCvgGU . Ciekaw jestem czy są jeszcze jakieś dodatkowe animacje między etapami i zakończeniem.

[#432] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Gżegżółka, post #431

wow nawet na PS3 zrobili :)

http://www.youtube.com/watch?v=Jhhocl7jf3o&feature=related

jednak wole orginal :D te gry z PS3 mecza.. a tak postrzelasz na ami ..potem ladowanie poziomu oczy odpoczywaja ;-]

[#433] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Gżegżółka, post #431

Owszem, animowane intro i muza z CD są, ale nie zauważyłem dodatkowych fajerwerków, ale może za mało grałem.

[#434] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@altcomputing, post #433

@HOŁDYS Super Stardust mam na hdd w ps3 :P jakby kto chciał się fumflnąć to id psn: Vaderous
[#435] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Gżegżółka, post #429

Nie tylko Tobie :D

[#436] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #435

A ja wiekszość mojego L4 w tym tygodniu spędziłem z a500, tv 32" i gra Apidya

super grywalność, szkoda że takich gier się już nie robi :(

[#437] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Vadeous, post #434

warto ja kupic ? mam PlayStation 3 ...ale te gry sa tak wypasione ze az beznadzijen .. co prawda Gods Of War jest swietny ..i sobie czasem powalcze krotosem jednak wiecej gram i tak na poczciwej 20 letniej Amidze ;-]

[#438] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@HOŁDYS, post #437

Hołdys, za dużo efekciarstwa jest w tym stardust na PS3, zdecydowanie nie dla Ciebie :)

[#439] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@rafgc, post #438

moze i tak .. dzis sobie zrobilem relaksik..
1.Gods - Level 2 World 2
2.Street Fighter II - przeszedlem cala gre tym ruskiem z bobrem na klacie :)
3.Sink Or Swim
4.Aquaventura

http://hol.abime.net/3288/screenshot

intro ciekawe obrazek w HAM6 ..fajne deadscene..ale grywalnosc mizerna..po Psygnosis spodziewalem sie czegos lepiej grywalnego.Jednak wprowadzenie do gry swietne !



Ostatnia modyfikacja: 23.01.2011 22:12:38
[#440] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@HOŁDYS, post #439

Efekciarstwo w remakeach bez utrzymania dizajnu to katastrofa ,ale te z psn są dobre ;) A na ps3 mogę polecić "heavy rain"
http://www.youtube.com/watch?v=dvWjRg31O9Y
Gra warta więcej niż premierowe 180zł :P
[#441] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Vadeous, post #440

Jakos przypomina wiele filmow ktore juz ogladalem. Lepiej chyba by wyszlo jak by nagrali prawdziwych aktorow na blue boxie. Caly klimat klada drewniane twarze.

Wczoraj smignalem cale 15 min w lotuska 2.

[#442] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Koyot1222, post #441

Całego superfroga przeszedłem.

[#443] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #442

Jumping Jack'Son. Naprawde uwielbiam ta gre.

[#444] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Drupi77, post #443

wstyd sie przyznac ale jeszcze nie gralem ..choc gdzies dyskietke widzialem u siebie w zbiorach

[#445] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@HOŁDYS, post #444

Gram po raz 80-ty w Misje Harolda :) The Best!

[#446] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@(V)(I)mothe(P), post #445

Grałem w Speedball 2 na dwóch, najwięcej radości sprawia mi jak karetka przyjeżdża ;] Polecam tym, którzy nie grali w tą grę!

[#447] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #446

a ja w nic nie bede gral dopuki tesciowa nie pojedzie ;( zostal mi dziadowskie PS3 ;/

[#448] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@HOŁDYS, post #447

Niedługo będziesz grał w inne gry. "Online full time adventure" że tak powiem. ;)
PS3 sam wciśniesz do pawlacza.
[#449] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@HOŁDYS, post #447

Heh... tesciowa... temat rzeka. Ja przez te babe tylko glownie w weekend przebywam w salonie, wtedy kiedy ona jest w pracy, albo pojedzie wch...

HOLDYS, dla ciebie i dla innych uciemiezonych zieciow, ostatni dowcip z watkiem tesciowej:

Przychodzi gosciu do spozywczego i pyta:
- dzien dobry, czy jest cukier w kostkach?

ekspedyjentka odpowiada:
- niestety nie ma

gosciu:
- a moze jakas inna, tania bombonierka dla tesciowej? :)


Co do Super Stardust'a na CD32. Byla moja zacieta dyskusja w ktorej bronilem CD32, ze nie jest gorsza od A1200. Super Stardust na CD32 jest wlasnie jedna z tych gier ktore pokazuja, ze gry na CD bez dwoch zdan potrafily pokazac nowe oblicze odbioru przez gracza.

Muza w Stardust, w wersji dyskietkowej jest swietna, ale ta na CD poprostu jest zajedwabista. Pamietam, ze puszczalem sobie ja na CD'ku po prostu dla samego sluchania. Animacje pomiedzy etapami oczywiscie sa, jak i na poczatku i koncu. Gra byla dopracowana do perfekcji czego gwarantem bylo Team 17 (wypuszczajace moim zdaniem najlepiej dopracowane gry na Amige), oraz fakt iz na PS3 ta gra nie wyglada o tyle lepiej o ile PS3 jest pod wzgledem graficznym i pod wzgledem mocy lepsze od Amigi.

Na PS3 mam jedynie wersje demo. Gra sie przyjemnie, ale nie wiem nawet czy pomiedzy etapami sa tunele jak na Amidze. W sumie gra nie jest idealna kopia wiec smiem podejrzewac ze owych tuneli nie ma, ale skoro HOLDYS ja posiada w pelnej wersji to niech da znac :)

...a na Amidze przedwczoraj pogralem w Bestie, Agony, SWOS'a i Project X.

Co do PS3 to wiadomo, ze to jest inny rodzaj gier niz gry 2D na Amige, chociaz ostatnio mozna na PSN wyhaczyc kilka produkcji z bajkowa grafika, nawiazujacych do starych, dobrych i sprawdzonych wzorcow. Oczywiscie klasa w sobie jest Little Big Planet, ktora mimo 3d de facto plasuje sie wlasnie w tym Amigowym gamingu z przed lat :)

Dla mnie PS3 to jednak przede wszystkim takie tytuly jak: Gran Turismo 5, Uncharted 2, GOW III, Dead Space I, Killzone 2 (po sieci), Assasin Creed I i II czy Fallout 3 (ktory przypomina mi klimatem takie stare gry jak np. Zombie na C64, wktorym trzeba bylo sie dostac na dach budynku i odleciec helikopterem :) ). Ci ktorzy twierdza, ze Polska lokalizacja w grach nie jest im potrzebna niech pograja w Fallouta 3 sluchajac audycji w grze, prowadzonej przez Skibe i z miejsca zmienia zdanie. To wlasnie dzieki takim polonizacjom w grach, grajac glownym bohaterem, czuje sie jak bohater Jan Kowalski przemierzajac swiat gry, a nie jak jakis John Flint, czy inny Marcus Montghomery ;)

Co do samej PS3 jeszcze. Kilka wersji gier przeniesionych z Amigi sprawy nie zalatwi. Poki byl Linux mialem na PS3 emulator Amigi. SONY jest za glupie zeby dac uzytkownikom swoj wlasny emulator Amigi, ale cala nadzieja w hackerach ktorzy wczesniej umozliwili odpalenie emulatora na PSP i teraz byc moze udostepnia go PS3.



Ostatnia modyfikacja: 01.02.2011 11:03:57
[#450] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Duracel, post #449

ps3 TO szajz .. i tyle

nigdzie nie napisalem ze mam Super Star dust HD

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem