Aktualności Forum Giełda Sprzęt Programy Strefa Gier Graffiti Publicystyka Teleport
Zamieścił: mailman, nadesłał: don_rafito
Na oficjalnej stronie K&A Plus dostępny jest najnowszy, siódmy numer pisma. A co w środku? Wychodząc na przeciw oczekiwaniom, w miarę zrównoważona ilość materiału o Amidze i C64, sporo materiału technicznego dla amigowych przerabiaczy i majsterkowiczów, jak i dla posiadaczy C64, którym dyskietki lub taśmy nie wystarczą. Relacje z wielu retro-imprez i powstałe przy ich okazji wywiady z takimi osobistościami jak Jon Hare, współzałożyciel Sensible Software, Thomas Heinrich, wybitny grafik z X-Ample Architectures, czy Trevor Dickinson, człowiek-Amiga, który opowie o sobie oraz nowej AmigaOne X5000. Ponadto, jak zawsze, dużo nowości i wybranych dla czytelników ciekawych propozycji. Poruszona została także kwestia odwiecznej walki dobra ze złem, czyli Commodore vs. Atari. Poza tym, cała redakcja przygotowuje się powoli do wejścia w inny wymiar-papierowy. Szczegóły zostaną podane wkrótce. Warto zatem śledzić stronę magazynu i profile na portalach społecznościowych.

P.S. K&A plus współpracuje z Muzeum Historii Komputerów i Informatyki w Katowicach. Już wkrótce na łamach pisma pojawią się artykuły poświęcone sprzętowi retro. Magazyn tradycyjnie dostępny jest w polskiej i angielskiej wersji językowej.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem