kategoria: A1200
[#1] Potrzebne wymiary do A1200
Tak jak w temacie szukam wymiarów koleżanki ;) A1200. A dokładnie jak są rozmieszczone wszelkie rozszerzenia wewnątrz wieży do jakiej jest przeniesiona Amiga1200(mediator, karty rozszerzeń itd). Najlepiej pasowała by mi jakaś wieża do Amigi z wszystkimi wymiarami. Jest coś takiego ogólnie dostępne? Wszelkie podpowiedzi mile widziane.
[wyróżniony] [#2] Re: Potrzebne wymiary do A1200

@Tomski, post #1

Czesc !

Moge oddac za koszty przesylki towerke do A1200 OK Mam nadzieje ze to pomoze w sprawie nowego piekanrika :)
[#3] Re: Potrzebne wymiary do A1200

@PrzemasIII, post #2

Ooo to by było super. Odezwę się na priv. Oczywiście towerka do zwrotu by była.

A co do nowego piekarnika to raczej tak się nie będzie nazywał, może mikrofala;).
[#4] Re: Potrzebne wymiary do A1200

@Tomski, post #3

Planujesz wyprodukować tego więcej sztuk czy tylko jedną?


Benedykt Dziubałtowski
[#5] Re: Potrzebne wymiary do A1200

@Benedykt Dziubałtowski, post #4

Na razie nic nie planuję:D. Ot tak sobie szkicuję i może coś kiedyś się z tego urodzi.
Nauczony doświadczeniem z poprzednich moich projektów - piekarników - chciałbym to zrobić prawie idealnie(coś jak kadłubki do PC). A przy tym ograniczyć jak najbardziej błędy wykonania - z tym miałem najwięcej problemów(po prośbie, nie przykładanie się do wykonania, na odczep, etc - stara prawda kłania się chcesz zrobić dobrze zrób sam - a wycinać wszystko od nowa to koszty cięcia i materiału). Prostota i jeszcze raz prostota. Poprzednie moje projekty miały być jak najtańsze(mało detali) - wygląd/wykonanie było "mniej ważne". Czas pokaże co z tego wyjdzie.

A odpowiadając na twoje pytanie po części to pewno jak już coś będę robił fizycznie to pewno 2szt a potem się zobaczy co wyjdzie.

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2011 15:56:52 przez Tomski
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem