kategorie: Programy, Sklepy
[#1] Stronka z softem do kupienia nie tylko na Amigę
Tak jak wyżej. Znalazłem stronkę z softem do kupienia nie tylko na Amigę. Może komuś się przyda:D:

retroscene
[#2] Re: Stronka z softem do kupienia nie tylko na Amigę

@Tomski, post #1

Niestety w tej chwili nie dostarczają towarów do Polski. A szkoda, bo jest sporo ciekawych tytułów. Wysłałem maila z zapytaniem, czy zamierzają dostarczać w przyszłości towar również do Polski.
[#3] Re: Stronka z softem do kupienia nie tylko na Amigę

@Klub Amigi RNS, post #2

Mogliby, kurdedydek... Niezły wybór, ceny cywilizowane. Miło by było móc sobie zafundować z dostawą do domu kilka klasycznych tytułów ORYGINALNIE, nie jako zasysane z Netu adf. No i szkoda, że tylko gry, z tego co zauważyłem. Ciekawe, ile by dziś trzeba było dać za oryginał np. Monument Designer 3D PRO. W 1997 (albo ósmym) zapłaciłem zań 600 marek dojczlandzkich. I podczas przemian firmy (zmiana właściciela, przechodzenie z Amigi na PC i Maki) gdzieś mi wcięło pudełko z programem i dokumentacją doń. Pewnie któryś z "bystrych inaczej" pracowników dorzucił jako gratis do którejś z wyprzedawanych maszyn:->

Pozdrawiam
Des
[#4] Re: Stronka z softem do kupienia nie tylko na Amigę

@Klub Amigi RNS, post #2

Zawsze można się umówić z którymś z amigowców siedzących w UK, żeby wystąpił w charakterze "pośrednika".
[#5] Re: Stronka z softem do kupienia nie tylko na Amigę

@Tomski, post #1

Szkoda że nie ma Black Crypta :(
[wyróżniony] [#6] Re: Stronka z softem do kupienia nie tylko na Amigę

@Klub Amigi RNS, post #2

Dobre wieści! Dostałem maila potwierdzającego, że RetroScene dostarcza towary już do Polski!

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2011 12:14:13 przez Klub Amigi RNS
[#7] Re: Stronka z softem do kupienia nie tylko na Amigę

@Klub Amigi RNS, post #6

Bardzo dobra informacja zwłacza dla osoby która pisała do mnie w sprawie zakupu gry James Pond 2 CD32 i był to ktoś z ppa na pewno teraz nie mogę skojarzyć. Czy zastanawiał się ktoś nad zamówieniem zbiorczym?

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2011 16:39:12 przez miro_78
[#8] Re: Stronka z softem do kupienia nie tylko na Amigę

@miro_78, post #7

James Pond 2 w wersji CD32 jest dostępny (aż dwa egzemplarze):

http://www.retroscene.co.uk/james-pond-2-robocod-amiga-cd32-p-5.html
http://www.retroscene.co.uk/james-pond-2-robocod-amiga-cd32-p-1562.html

Czy zastanawiał się ktoś nad zamówieniem zbiorczym?


Niestety większość produktów jest dostępna tylko w 1 egzemplarzu (czyli nie jest to zwyczajny sklep), więc trudno coś takiego przedsięwziąć.

Ja zamówiłem już dwie gry, w które jeszcze nie grałem: Chaos Engine oraz Laser Squad i z niecierpliwością czekam na przesyłkę.
[#9] Re: Stronka z softem do kupienia nie tylko na Amigę

@Klub Amigi RNS, post #8

Początkowo myślałem że to błąd przeglądarki dopiero potem zauważyłem że zapewne tak zrobili aby jedna osoba nie wykupiła całej partii ale mam za to inny problem. Nie mam karty debetowej więc musze przez PayPala ale jak tam wpłacę im złotówki to przecież nie zapłacę w Retroscene bo tam wiadomo cenią się w funtach. Płacił ktoś w ten sposób i może wspomóc bom troszkę ciemny w tej kwestii.



Ostatnia aktualizacja: 19.11.2011 01:21:52 przez miro_78
[#10] Re: Stronka z softem do kupienia nie tylko na Amigę

@miro_78, post #9

PayPal przy zapłacie przeliczy złotówki wg aktualnego kursu na konkretną walutę, płaciłem tak za licencję WHDLoad. Do zapłacenia było 20 EURO, z konta pobrało mi 80,63 zł :)

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2011 06:28:56 przez Nightmare777

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2011 06:29:57 przez Nightmare777
[#11] Re: Stronka z softem do kupienia nie tylko na Amigę

@Nightmare777, post #10

Zgadza się PalPay - em płacisz wszędzie i w każdej walucie w której funkcjonuje system palpay. :P
[#12] Re: Stronka z softem do kupienia nie tylko na Amigę

@Klub Amigi RNS, post #8

Doszła paczka z grami i Laser Squad jest używany w dobrym stanie, a Chaos Engine używany ale zadbany i w bardzo dobrym stanie. Nośniki wyglądają na sprawne, choć jeszcze nie sprawdzałem czy działają.
[#13] Re: Stronka z softem do kupienia nie tylko na Amigę

@Klub Amigi RNS, post #12

No niestety druga dyskietka z Chaos Engine ma błędy odczytu. Pozostaje mi ściągnąć jej obraz z sieci. Także ostrzegam, że sklep nie daje gwarancji na nośnik, choć nigdzie tego na ich stronie nie wyczytałem!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem