kategoria: A1200
[#31] Re: Apollo 1240/1260 drugi slot w desktopie - chętni?

@Tomski, post #30

Wydaje mi się że jakiekolwiek przedłużenie sygnałów spowoduje zakłócenia a w rezultacie kaszanę w postaci błędów pamięci... ale to tylko moja teoria.
[#32] Re: Apollo 1240/1260 drugi slot w desktopie - chętni?

@altcomputing, post #31

Twierdzenie że jakiekolwiek przedłużanie to przesada, pamiętam jeszcze adaptery które z dwu lub czterech krótkich simów robiły jeden długi, działały a też przedłużały drogę sygnału.
Ale jak miałbym się bawić w coś takiego w Apollu to poszukał bym Blizzarda a wynalazka sprzedał.


Pozdrawiam
[#33] Re: Apollo 1240/1260 drugi slot w desktopie - chętni?

@RadoslawF, post #32

Gdy nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę i ... To drugie odpada więc chodzi o kasę:D.
[#34] Re: Apollo 1240/1260 drugi slot w desktopie - chętni?

@Tomski, post #33

Takie jest życie, niestety. Kilkanaście lat temu uznałem że lepiej dopłacić te dwieście do pięciuset złotych i nie mieć problemów ze sprzętem. Miałem Blizzarda IV, 040, 060, dwa ostatnie mam do dzisiaj i nigdy nie żałowałem że przepłaciłem.


Pozdrawiam
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem