kategorie: A1200, Sprzęt
[#31] Re: Amiga dla Marcelka

@gx, post #28

Przejrzałem graty i okazało się, że mam dwie płyty A1200 ... Jedną z romem 3.1 jedną z 3.0. Chyba jednak spróbuję przytaszczyć do domu E/Boxa. Nie będę kupował trzeciej amigi ;). Zabawka i dla taty i dla Marcelka ;).
[#32] Re: Amiga dla Marcelka

@voyager, post #30

Widziałem wczęsniej, cena mnie rozwaliła.
[#33] Re: Amiga dla Marcelka

@WojT_GL, post #19

Taka za 100 (...) to NA PEWNO nie jest cos dzialajacego a ktos sprzedaje jako "niesprawdzone" bo na 100% nie dziala :/


A czytałeś opis podlinkowanej w poście #17 aukcji? Gdzie tam jest mowa, że "niesprawdzone" albo "nie działające"? Przeciwnie, w opisie aukcji stoi, że "100% sprawne", a sprzedający ma jak na złość 100% pozytywów. Cuda i dziwy...
[#34] Re: Amiga dla Marcelka

@recedent, post #33

Nie mówilem akurat o tej.
Ale czesto pojawiaja sie oferty za 100 zl z opisem - niesprawdzona bo nie mam jak sprawdzic.
Sam kupilem 2 sztuki A500 ktore mialy w opisie ze sa sprawne ale nie mozna ich sprawdzic - i obie nie dzialaly :)
Ale ja akurat bylem na to nastawiony a i ceny nie byly zabojcze (poza tym do Amig dolaczone bylo to co mnie bardziej interesowalo :))

Widze tez ze aukcja do ktorej tu ktos dzisiaj podal linka juz sie zakonczyla za nieco ponad 250 zl - czyli nie tyle ile zakladalem (300-350) - ale to pewnie dlatego ze to gola sztuka.
I przyznam szczerze ze 250 to jest MAX co moge dac za A1200 :P - gdyby miala przejsciowke na CF i byla z karta to nawet z pocalowaniem reki :P
[#35] Re: Amiga dla Marcelka

@WojT_GL, post #34

a ja w zeszlym roku kupilem "nie mam jak sprawdzic, sprzedaje jako uszkodzona" a1200 commodore bez zasilacza, myszki i okablowania (heh to sie nazywa golas ;) ) za 80 pln ... jakos tresc ogloszenia i zdjecia natchnely mnie do ryzyka i ... tak stalem sie posiadaczem drugiej a1200 :) wymienilem tylko klawisze,bo byly pozolkle. Tak wiec, nawet na allegro mozna.
ps. 3-4 lata temu placac niecale 300 pln z wysylka za apollo1240/40 16mb w pudelku myslalem ze mnie po@#%o ;)
[#36] Re: Amiga dla Marcelka

@tom256, post #32

Bo ja wiem, czy cena powalająca?
No owszem, zdrowy kawałek pieniążka, ale jeśli to faktycznie - zgodnie z opisem - prawie "nówka sztuka", to jakoś trudno wyobrazić sobie taniej.
Jasne - kupując po kawałku - osobno sama A4000, osobno osprzęt - pewnie wyda się mniej. Aczkolwiek niewiele mniej. I trzeba też wziąć pod uwagę czas i nerwy stracone na nabywanie "po kawałku" - tu Ami, tam turbo, siam karta GFX... A tu jest gotowy, sprawny (podobno) zestaw bardzo zacny.
Gdybym miał na zbyciu tę kasę, której żąda sprzedawca - nie wahałbym się. Ale ja wciąż i wciąż czekam na Natami Jak już utracę wiarę w Natkę, to się szarpnę na A4000, albo A3000 w podobnym konfigu, jak ten, o którym mowa.

Serdelki
Des

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2011 01:27:52 przez Des
[#37] Re: Amiga dla Marcelka

@kutafon, post #35

A ja w tym roku kupiłem Blizza IV 1230 z FPU za 500 zł z wysyłką i cieszyłem się jak dziecko, że tak tanio :D
Wczoraj na bazarze wyrwałem 2 sztuki PSX, model 1002 i 7502 obie za 12 zł :) Stan na razie nieznany...

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2011 05:40:54 przez Nightmare777
[#38] Re: Amiga dla Marcelka

@Nightmare777, post #37

Jest jeszcze jeden aspekt: dostępność i cena nowych kart turbo.
Na początku i w połowie tego roku osoby które planowały zakup turbiacza z prockiem 030 były kuszone obietnicami o nowym ACA1231 i nie paliły się zbytnio do zakupu używanych kart. Jednak nowego ACA1231 jeszcze nie ma, starego ACA1230 już nie ma i dodatkowo zmiana kursu EUR/PLN w ostatnich dniach działa na niekorzyść kupujących.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem