kategoria: Programy
[#1] nowe prism2.device i WIFI Signal
Witam,
zainstalowałem ostatnio najnowsze stery do kart WIFI - prism2.device v.2.4. Wszystko świetnie działa z Thomson PCMCIA SpeedTouch 110 Wireless Card na WPA PSK. Nareszcie uwolniłem się od WEP.
Pojawił się jednak drobny problem z programem WIFI Signal. Odmawia współpracy z tą wersją prism2 i woła o zainstalowanie wersji 1.6 lub nowszej. Czy ktoś wie w czym problem?
Generalnie mogę się obejść bez tego programu, ale chciałbym wiedzieć jaki jest poziom sygnału. Mógłbym porównać na starych i nowych sterach.
[#2] Re: nowe prism2.device i WIFI Signal

@Mordimer, post #1

Oto fragment odpowiedzi, którą w sierpniu otrzymałem od Neila:

"WiFiSignal uses information from the obsolete
SetPrism2Defaults program, so it won't get that information unless the
author updates it."

Dotyczyło to mojego pytania w sprawie sterowników prism v2.2 i braku w WiFiSignal informacji dotyczących SSID, Type i Encryption.

Więc trzeba uderzyć do autora WiFiSignal o update.


Ostatnia aktualizacja: 18.01.2012 14:50:30 przez cichym

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2012 14:51:57 przez cichym
[#3] Re: nowe prism2.device i WIFI Signal

@cichym, post #2

Jak będziecie uderzać to napiszcie mu że jego program całkiem niepotrzebnie zajmuje pamięć Chip, mógłby w wolnej chwili to poprawić.


Pozdrawiam
[#4] Re: nowe prism2.device i WIFI Signal

@cichym, post #2

Dzięki. Myślałem, że WIFI Signal nie może tylko prawidłowo odczytać wersji prism2, a tu wychodzi, że pobiera info o sieci z innego miejsca. Z drugiej strony muszę się jeszcze temu przypatrzyć, czy nie da się go oszukać.

Jeśli zdecyduję się na napisanie do autora to wspomnę również o pamięci.

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2012 15:25:58 przez Mordimer
[#5] Re: nowe prism2.device i WIFI Signal

@Mordimer, post #4

Jeżeli otrzymasz odpowiedź, to podziel się informacjami, które dostałeś.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem