kategoria: CDTV
[#1] ROM do CDTV?
Witam. Mam pytanie do znawców CDTV. Ostatnio wpadły w moje ręce jakieś scalaki. Podobno do DCTV.
Ale są wśród nich 2 epromy (chyba) - czy to jest jakiś ROM? Fotkę wrzuciłem na GRAFFITI. Czy możecie na to spojrzeć?
Dziękuję za wyjaśnienie.
[#2] Re: ROM do CDTV?

@TUPCOM, post #1

Z tej fotografi trudno wywnioskowc czy to sa EPROMy do CDTV.
Jest jednak mozliwe ze to moga byc EPROMy z samodzielnie wgrana nowsza wersja CDTV BOOTROMUu (np 2.30).
Oryginalne EPROMy posiadaja naklejke z informacja o wersji oraz ktora koste gdzie umiescic (ODD i EVEN).
Mozesz wiec na wlasne ryzyko przetestowac. Jednak jesli zalozysz obie kosci i nie zadziala musisz je przelozyc miejscami i sprobowac ponownie.
[#3] Re: ROM do CDTV?

@TUPCOM, post #1

To pamięci eprom, jednak biorąc pod uwagę nie zasłoniętych okienek najprawdopodobniej są już skasowane lub częściowo skasowane przez promienie słoneczne.
[#4] Re: ROM do CDTV?

@TUPCOM, post #1

trochę dziwne te kości, nie mogę znaleźć żadnej dokumentacji na ich temat
[#5] Re: ROM do CDTV?

@rafgc, post #4

Tutaj jest dokumentacja do tych pamięci : KLIK

Jeżeli nie leżały długo na świetle słonecznym lub jarzeniówki, to może jeszcze będą zaprogramowane :)

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2012 23:47:39 przez gorzyga
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem