kategoria: Programy
[#1] Licencja na AmiTCP
Przepraszam, jeżeli temat był kiedyś poruszany - ja nie znalazłem odp więc pytam. Czy jest możliwość nabycia licencji na www. program ? Wkurza mnie korzystanie z dema.
[#2] Re: Licencja na AmiTCP

@posylus, post #1

Napiszę tak. Kupić raczej nie można już ale jak poszuka wujek gugiel to znajdzie wersję pełną inaczej - a dokładnie klucz.
[#3] Re: Licencja na AmiTCP

@Tomski, post #2

To mnie zaskoczyliście, zdawało mi się że AmiTCP jest darmowe, Miami niezarejestrowane rozłącza co 30 minut, a jak szykanuje AmiTCP ?


Pozdrawiam
[#4] Re: Licencja na AmiTCP

@RadoslawF, post #3

30min, jak dobrze pamiętam i się rozłącza. Aaa i chyba jeszcze kliknąć trzeba było, aby pogonić program.

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2012 12:21:16 przez Tomski
[#5] Re: Licencja na AmiTCP

@RadoslawF, post #3

To może pomóc - www.fatcat.vispa.com/keyring/



Ostatnia aktualizacja: 06.02.2012 12:29:14 przez _arti
[#6] Re: Licencja na AmiTCP

@Tomski, post #4

AmiTCP w wersji demo 4.0 z Aminetu trzeba kliknąć [OK] po wklepaniu "startnet" w CLI ale potem już nie rozłącza się, albo robi to dopiero po kilku godzinach.
Najdłużej przez 3 może 5h miałem włączony net i ściąganie sobie trwało w tle bez zakłóceń.

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2012 12:31:01 przez Shoonay
[#7] Re: Licencja na AmiTCP

@Shoonay, post #6

AmiTCP daje pełną funkcjonalność, poza informacją o braku licencji i opóźnionym startem. Odpowiedzi w stylu "wersja pełna inaczej" mnie nie interesują. Amiga to teraz moje hobby więc nie będę działał wbrew prawu - jak nie da się zdobyć licencji będę bawił się wersją z aminetu, trudno. Temat założyłem z nadzieją, że ktoś miałby licencję do odsprzedania.
[#8] Re: Licencja na AmiTCP

@posylus, post #7

Chciałem zauważyć, że wersja 3 AmiTCP oferuje pełną funkcjonalność bez potrzeby rejestracji. A różnice między 4 a 3 są znikome.
[#9] Re: Licencja na AmiTCP

@strim, post #8

Co do funkcjonalności ok - ale jak napisałem irytuje mnie okienko opóźnionego startu. Nie ma co dywagować, skoro nie ma możliwości zakupu trudno. Gdyby jednak ktoś miał do odsprzedania licencję to byłoby fajnie.
Swoją drogą patrząc na aukcje amig z lewym softem (prawie 100% amig) to szukanie legalnego oprogramowania to, niestety szukanie igły w stogu siana, niestety. Fajnie, że chociaż MUI można jeszcze zarejestrować.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem