kategoria: Sklepy
[#1] Ikonki na blacie
Mam dwa systemy na roznych partycjach - WB3.1 i WB3.9. Kazdy z nich ma wyjete jakies ikonki na blat. Pod 3.9 moge sobie ukryc dysk z 3.1 i tych ikonek nie ma ale w druga strone jest problem, bo laduja sie wszystkie i mam jeden wielki burdel dodatkowo spotegowany tym, ze czesc z nich sie nieprawidlowo wyswietla. Jest jakis tool do ukrywania dyskow/ikonek pod 3.0/3.1?

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2012 14:24:19 przez _arti
[#2] Re: Ikonki na blacie

@_arti, post #1

Strzelam w ciemno, wpisałem na aminet.net "hide icon" i znalazłem to.
[#3] Re: Ikonki na blacie

@kjb666, post #2

Ni dziala Nie chowa ikon.
[#4] Re: Ikonki na blacie

@_arti, post #1

1. Na początku Startup-Sequence dla WB 3.1 dodaj wpis zmieniający nazwę pliku .backdrop - znajdującego się na partycji z WB 3.9 - na inną.
2. Na początku Startup-Sequence dla WB 3.9 dodaj wpis zmieniający nazwę pliku na .backdrop
[#5] Re: Ikonki na blacie

@APC74, post #4

Mądre OK Zadziałało.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem