kategoria: Programy
[#1] Rejestracja MUI dla 3.x
If there's no answer through the mui registration tool or webpage I really
can't help you.
- Ralph Schmidt w odpowiedzi na moje zapytanie w tej sprawie.

Strona SASG.com leży od ponad tygodnia. Strona Stefan Stuntza - żadnych informacji kontaktowych. Co w takiej sytuacji zrobić? I need a KEY!
[#2] Re: Rejestracja MUI dla 3.x

@_arti, post #1

a jaka cena rejestracji MUI ? może by zorganizować akcje, doświadczenie już masz spore w tej dziedzinie :P
[#3] Re: Rejestracja MUI dla 3.x

@QUAD, post #2

No właśnie ale nie ma jak i kogo zapytać ;) Jak jeszcze strona SASG działała, to było coś około 20 Euro.
[#4] Re: Rejestracja MUI dla 3.x

@_arti, post #1

Strona domowa MUI nie istnieje już znacznie dłużej. Widać jedynie stronę główną. Żaden link nie działa. Też ostatnio szukałem. Liczyłem, że może jest jakiś tymczasowy problem, ale nawet jak szukałem bibliotek mui, to też jakoś tak kulawo mi szło.
[#5] Re: Rejestracja MUI dla 3.x

@_arti, post #3

Ja z dwa lata temu pisałem w sprawie ceny klucza. Strona jeszcze działała, ale odpowiedzi do dzisiaj nie dostałem. Jednak w przypadku zaistnienia możliwości grupowego zakupu za rozsądną cenę dołączam do "drużyny pierścienia" ;)
[#6] Re: Rejestracja MUI dla 3.x

@cichym, post #5

Może napiszcie do właścicieli MorphOSa. Oni przecież mają możliwość wygenerowania kluczy, ponieważ są również właścicielami MUI.

A jak nie to się pirat pozostaje, jak o MUI 3.8 wszyscy już zapomnieli.

Inna opcja, poproście o udostępnienie społeczności klucza za darmo, tym bardziej, że wersja na Amigę klasyczną nie jest już rozwijana.

Jak będzie więcej chętnych to się do takiego zbiorowego listu dołączę.



Ostatnia aktualizacja: 02.04.2012 13:51:29 przez gilban
[#7] Re: Rejestracja MUI dla 3.x

@gilban, post #6

Może klucz do MUI w końcu się pojawi TUTAJ . W ten sposób musiałem "zarejestrować" Miami...
[#8] Re: Rejestracja MUI dla 3.x

@gorzyga, post #7

No, i jeszcze iBrowse by się przydał...
[#9] Re: Rejestracja MUI dla 3.x

@_arti, post #8

O Ibrowse to możesz zapomnieć...
[#10] Re: Rejestracja MUI dla 3.x
Cóż, czasami i tak trzeba. Napisze jeszcze do Jaca'y (dostałem kontakt do niego) w sprawie legalizacji
[#11] AmiTCP 4

@_arti, post #10

Może, ktoś w takim razie ma pomysł skąd wziąć klucz do AmiTCP 4.0.
[#12] Re: Rejestracja MUI dla 3.x

@_arti, post #1

To cholernie, coorewsko smutne jest. Są ludzie, którzy chcą zapłacić za legalne korzystanie z softu, ale autor/właściciel praw do softu ma ich w tak zwanej czarnej doopie.
Korzystanie z "piratów" jest w Amigowym świecie normalką - nie dlatego, że użytkownicy żałują kilku groszy, ale dlatego, że 99.9% softu dawno już powinno być uwolnione. Spienia mnie taka postawa psa ogrodnika - sam goowno zarobię, ale za free innym nie dam. I to dotyczy nie tylko takich rzeczy jak MUI, w czasie obecnym. Ja się bardzo mocno i długo starałem o zarejestrowanie DPainta. Dawno temu, w czasach, gdy jeszcze firma Electronic Arts sprzedawała kolejne wersje tego znakomitego programu. Wysyłałem kolejne karty rejestracyjne, dzwoniłem, gadałem - zero reakcji - znaczy, jak się dodzwaniałem, to mi mówiono, że "proszę czekać, sprawa jest w toku". I co? I nic. Się nie doczekałem odpowiedzi. Zatem mam DPainta od wersji III do V - legalnie kupionego, ale bez potwierdzenia od EA, że jestem LEGALNYM UŻYTKOWNIKIEM.
Niby drobiazg, ale czułem się nieprzyjemnie olewany. Kupno oryginałów niczego mi nie dało, równie dobrze mógłbym lecieć na kopiach kupionych w lewych sklepikach i "na Grzybowskiej". To samo było z LightWawe. Kupę kasy program kosztował - i równie dobrze mógłbym lecieć na piracie. NewTek nie raczył się odezwać do mnie ni razu.

Pozdrawiam śnieżnie
Des
Ps. Właśnie se looknąłem na stronę scala.com. I się zasmuciłem - ni słowa, że zaczynali na Amidze, że Amiga była przez lata jedyną dla Scali platformą, że piszczeli, iż przepisanie pod Windę jest koszmarem. Nic z tego - piszą, że byli pionierami tego typu softu, że zaczęli w 1987 roku - ale iż to było na Ami - zero informacji. Wstydzą się?
[#13] Re: Rejestracja MUI dla 3.x

@Des, post #12

Ojj przyznają się do Commodore Amigas. Przeczytaj uważnie na scala.com
[#14] Re: AmiTCP 4

@Mir3k, post #11

Co do kluczy - miałem kiedyś płytki od Marcina z Efunzine - z giełdy zdaje się. Ludzie jak wysyłali mu komputery dawali wszystko co było. W każdym bądź razie na każdej z takich płyt (Amiga nr cos) jest archiwum z kluczami do programów. Ilości nie pamiętam ale jest tego naprawdę sporo. Pomijam kwestię moralności ...
Znajdźcie taką płytkę. Arti kiedyś wspominał o odkupieniu od AmiPro - na pewno tam też są.
[#15] Re: AmiTCP 4

@MisOr, post #14

Niestety, kluczykow tam (plytki z AmiPro) nie ma.
[#16] Re: Rejestracja MUI dla 3.x

@Des, post #12

Ps. Właśnie se looknąłem na stronę scala.com. I się zasmuciłem - ni słowa, że zaczynali na Amidze, że Amiga była przez lata jedyną dla Scali platformą, że piszczeli, iż przepisanie pod Windę jest koszmarem. Nic z tego - piszą, że byli pionierami tego typu softu, że zaczęli w 1987 roku - ale iż to było na Ami - zero informacji. Wstydzą się?


Jak to nie ma ani słowa?
4 razy pada słowo amiga.


Benedykt Dziubałtowski

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2012 09:42:31 przez Benedykt Dziubałtowski
[#17] Re: Rejestracja MUI dla 3.x

@Des, post #12

Słowo Amiga pada na stronie sclai wiele razy. Nie tylko w Historii tej firmy. Wpisz sobie tutaj Amiga. Zobaczysz ile jest wyników.

Benedykt Dziubałtowski
[#18] Re: Rejestracja MUI dla 3.x

@_arti, post #1

Stefan jest obecnie na wyjeździe. Jak wróci, pewnie strona wróci do życia.
[#19] Re: Rejestracja MUI dla 3.x

@_arti, post #1

Odświeżę temat, bo innego nie znalazłem.
Jak wygląda sytuacja z rejestracją MUI?
Istnieje w ogóle taka możliwość?
Coś przegapiłem?

Jak coś poproszę o pomoc, najlepiej PW.
[#20] Re: Rejestracja MUI dla 3.x

@Renton, post #19

po co PW? Czy inni nie mają skorzystać?
[#21] Re: Rejestracja MUI dla 3.x

@Creonix, post #20

Żeby tematu nie zaśmiecać :)
[#22] Re: Rejestracja MUI dla 3.x

@gilban, post #6

W odpowiedzi na #21

Temat brzmi 'Rejestracja MUI dla 3.x' więc tak długo jak skupiasz się na rejestracji to niczego nie zaśmiecasz

A jak nie to się pirat pozostaje, jak o MUI 3.8 wszyscy już zapomnieli. Inna opcja, poproście o udostępnienie społeczności klucza za darmo, tym bardziej, że wersja na Amigę klasyczną nie jest już rozwijana.


O to to jestem za tą opcją najbardziej.

Jak będzie więcej chętnych to się do takiego zbiorowego listu dołączę


Też mogę.
[#23] Re: Rejestracja MUI dla 3.x

@Creonix, post #22

Tak. Ja tez jestem zainteresowany jak mui zarejeatrowac
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem