kategoria: A1200
[#31] Re: Wolumen System jest pełen

@Cri1001010, post #30

Czemu problemy? U mnie działa bez zarzutu w A600 na standardowym kontrolerze z kartą 16GB CF. A zmieniłem ze FFS'a bo miałem dość rozwalonych partycji, braku walidacji i innych kwiatków. Trochę zabawy przy zakładaniu i formatowaniu partycji a potem cieszymy się stabilnym działaniem dysków...
[#32] Re: Wolumen System jest pełen

@Cri1001010, post #30

Lol, oczywiście ze się nadaje. Zostawia w tyle ffs - do tego bez turbovala i programów do odzysku nie ma co podchodzić. A na sfs cisza i spokój:).
[#33] Re: Wolumen System jest pełen

@Cri1001010, post #28

Witam ponownie!

Validacja dysku już opanowana zmieniłem scsi.device na 45.13 i teraz jest niby ok ale karta gfx w systemie jest widoczna dopiero po resecie amigi, z toccatą nie ma problemu odpala za każdym razem czy macie jakieś pomysły ?

Pozdrawiam



A12oo Os3.9 BB1 p5 060 Z4 PicassoII Toccata hd ide standart
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem