kategoria: A600
[#1] Amiga 600 oraz problem z karta MELCARD 2MB PCMCIA
Witam, mam problem z kartą pamięci Toshiba MELCARD 2MB SRAM ( PCMCIA ) i moja A600.
Problem polega na tym iż po włożeniu kart do portu PCMCIA grafika ( nie zawsze ) zaczyna zmieniać kolory z np niebieskiego na czerwony w szczególności podczas animacji ale nie we wszystkich grach i programach ...
Moja A600HD ( 2.0 37.300 ) - 2MB CHIP - 4GB HDD IBM
Nie mam pojęcia gdzie jest problem ponieważ ww kartę pamięci testowałem z:
A600 ( 2.0 37.300 ) - 1MB CHIP - bez HDD/CF i również był widoczny ten sam problem z grafiką.
A1200 3.0 - standardowa konfiguracja z CF 4GB - nie ma żadnego problemu z grafiką.
A1200 3.0 - 030/FPU 40MHz 32MB + ww karta oraz CF 4GB - nie ma żadnego problemu z grafiką.
A1200 3.0 - 030 33Mhz 32MB + ww karta oraz CF 4GB - nie ma żadnego problemu z grafiką.

Może problem leży w KICKSTART i wymiana na 37.350 bedzie rozwiazaniem lub poprostu karta nie działa z A600 ?
Proszę o poradę.
Dziękuję.

PS Widoczny problem jest np w Workbench gdy zmienia palete kolorów z standardowego szarego na np niebieski cały obraz miga w DP III/IV. Podczas np gry w Wing Commander / ProjectX / Lemmings ( odpalanych z oryginalnych dyskietek ). Nie mam żadnych problem np podczas grania w Pinball Dreams/Fantasies, ZOOL, Denis, RoboCod ...
[#2] Re: Amiga 600 oraz problem z karta MELCARD 2MB PCMCIA

@MaC406, post #1

Może warto rzucić okiem tutaj...
[#3] Re: Amiga 600 oraz problem z karta MELCARD 2MB PCMCIA

@strim, post #2

OK, wielkie dzięki. Dało mi to dużo to myślenia ( kombinowania ) ;)
Pozdrawiam.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem