kategoria: Sklepy
[#1] Sklep eFUNZINe działa jeszcze ?
Czy ktoś kupował może coś ostatnio u nich ? Dzwonie tam i nikt nie odbiera. Może już nieczynny ?
http://www.efunzine.com/
[#2] Re: Sklep eFUNZINe działa jeszcze ?

@Art, post #1

Sklep działa. Właściciel był na urlopie. Z mojego doświadczenia najlepiej kontaktować się mailem.

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2012 15:00:25 przez sand
[#3] Re: Sklep eFUNZINe działa jeszcze ?

@sand, post #2

Potwierdzam. Urlop.
[#4] Re: Sklep eFUNZINe działa jeszcze ?

@Art, post #1

Na stronie sklepu jak byk była informacja, że urlop do 10 maja.


Benedykt Dziubałtowski
[#5] Re: Sklep eFUNZINe działa jeszcze ?

@Benedykt Dziubałtowski, post #4

No tak, faktycznie. Patrzyłem na "aktualności" (ostatnie z 2011-10-01) a nie na stronę frontową przez co wydało mi się że sklep może być nieczynny.
[#6] Re: Sklep eFUNZINe działa jeszcze ?

@Art, post #5

Próbuj, ja co prawda się ostatnio też nie dodzwoniłem, ale nie tak dawno kupowałem kilka części do Amigi - szczegóły ustalałem telefonicznie. Co do kontaktu mailowego, to ja wolę dzwonić, bo tak jest szybciej się dowiedzieć, czy coś jest na stanie.
[#7] Re: Sklep eFUNZINe działa jeszcze ?

@ITU, post #6

Ja również kupowałem w kwietniu i wszystko jest jak najbardziej ok , choć strona jest rzadko odświeżana i najlepiej pisać mailem i pytać o rzeczy które Cię interesują.
[#8] Re: Sklep eFUNZINe działa jeszcze ?

@Art, post #5

Aktualności rzadko bo i nowy sprzęt oraz soft powstaje rzadko.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem