kategoria: A1200
[#1] Pytanie o przeniesienie pliku AmigaSys 4 AGA
Czy jak najpierw zainstaluje workbencha 3.1 z dyskietek na mój CF 4gb na Amidze to czy będę mógł wyjąć ten CF z Amigi, włożyć go do laptopa i zapisać skompresowany plik AmigaSys 4 AGA (40mb) po czym rozpakować ten plik na Amidze i zainstalować system ? Mam inną karte CF i mógłbym przenieść ten plik przez PCMCIA ale karta ma za małą pojemność 16mb.

Pozdrowionka !

Ps. Mam też karte LEXAR 512mb ale nie jest wykryta na PCMCIA
[#2] Re: Pytanie o przeniesienie pliku AmigaSys 4 AGA

@Art, post #1

Jeśli pod winuae to zrobisz to bez problemu
[#3] Re: Pytanie o przeniesienie pliku AmigaSys 4 AGA

@phl22, post #2

Nie mam winuae zainstalowanego bo mam Windows 7 64bit a ta wersja winuaue co jest na necie to działa chyba tylko na XP ? Nie da się tego pliku .lha tak po prostu skopiować na PC i rozpakowac na Amidze ? Przenosze tak pliki i rozpakowuje na amidze przez PCMCIA tą małą kartą CF i wszystko działa. No ale jak wyjme CF z już zainstalowanym workbenchem 3.1 z Amigi i go wsadze do PC to może popieprzyć workbencha. Nie wiem. Będe eksperymentować.
[#4] Re: Pytanie o przeniesienie pliku AmigaSys 4 AGA

@Art, post #3

winuae.net - ta wersja działa na win7 64bit.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem