kategoria: A1200
[#1] Spider bez Voodoo?
Właśnie padło mi VooDoo, które kupiłem 2 tygodnie temu ale ja nie o tym. Czy Spider USB zadziała bez karty graficznej? Cieżko mi stwierdzić, bo ogólnie ta karta działa u mnie losowo i nie wiem, czy próbować wogóle bez tego VooDoo...
[#2] Re: Spider bez Voodoo?

@_arti, post #1

Padło? Jakie oznaki?
[#3] Re: Spider bez Voodoo?

@R_J_MacReady, post #2

Masa artefaktów przy czymkolwiek pod Warp3D - sprawdzałem oba Quake'i.
[#4] Re: Spider bez Voodoo?

@_arti, post #3

To moze sugerowac przegrzewanie ukladu graficznego albo za slaby zasilacz (moze jedno i drugie). Poprawic zasilanie oraz chlodzenie ukladu.
[#5] Re: Spider bez Voodoo?

@TomK, post #4

To znaczy że karta padła faktycznie
i trzeba by pewnie wsadzić na kartę super radiator, taki jak ze współczesnych kart, aby karta działała.
Już jednemu naszemu koledze padło Voodoo 3 tylko w mediatorze od A4000 i objaw był identyczny. Przegrzewanie się karty, a nałożenie nowej pasty i wiatraka na radiator nic nie dało. Coś siadło na karcie, co powoduje, że GPU karty się strasznie grzeje.

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2012 23:57:01 przez gilban
[#6] Re: Spider bez Voodoo?

@_arti, post #1

Czy Spider USB zadziała bez karty graficznej


Nie.
[#7] Re: Spider bez Voodoo?

@gilban, post #5

Na szczęście kupiłem sobie VooDoo Banshee. Wystarczy... i może Spider będzie częściej się odpalał OK
[#8] Re: Spider bez Voodoo?

@_arti, post #7

Ja natomiast miałem problem z Banshee i Spiderem - miałem zwisy przy uruchamianiu stosu USB. Jak ręką odjął po zmianie na Radka... P.S. Trafiłem na Radka 5V :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem