kategoria: A1200
[#1] program view
może mi ktoś wskazać jakiś dobry program do przeglądania grafiki pod workbench 3.1 mam procek 30/50
[#2] Re: program view

@sebbb, post #1

Polecam program Visage jesli oprócz tego planujesz oglądać animacje to zainstaluj ViewTek.
[#3] Re: program view

@miro_78, post #2

co nim można otworzyć?
[#4] Re: program view

@sebbb, post #3

Visage do jpg jest szybki OK
[#5] Re: program view

@sebbb, post #3

Tak Visage jest dobry do jpg nie pamiętam jak było z gif. O ile dobrze kojarzę to najlepiej radził sobie z takimi plikami poza tym mozna też otwierac takie formaty jak tiff czy bmp czy tez całkiem niezły format png (bardzo dobra kompresja i jakość) jednak aby otwierać pliki inne niż iff należy zainstalować odpowiednie datatypy. Możesz także skorzytać z systemowego kombajna o nazwie MultiView.
[#6] Re: program view

@miro_78, post #5

MysticView!
[#7] Re: program view

@sebbb, post #3

Wszystko do czego masz datatypy w systemie.

Ja polecam PicShow. Bardzo fajnie zrobiona przeglądarka z preloadem więcej niż jednego obrazka. Poza tym wykorzystuje PPC.

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2012 14:50:25 przez mailman
[#8] Re: program view

@sebbb, post #1

Polecam viewer Francuza:
http://wt.exotica.org.uk/test.html

Mozna podczepic pod FileMastera lub Dopusa, ewentualne bledy autor moze poprawic.
[#9] Re: program view

@Don_Adan, post #8

To może być dobre używam FM3
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem