kategoria: A1200
[#1] Jednorazowy niebieski ekran po restarcie A1200
Witam,
Wczoraj po włączeniu do zabawy amiga w early-setup zawiesiła się, wyświetliła czarny ekran z błędem software... coś tam, po restarcie ujrzałem ku swojej rozpaczy piękny niebieski ekran. Wyłączyłem komputer i ... wszystko git. Odpaliłem komplet testów w AIBB i zero zwiech i artefaktów.
Czy to przejściowy humor koleżanki, czy oznaka nadchodzącej zdrady i padu płyty?
[#2] Re: Jednorazowy niebieski ekran po restarcie A1200

@posylus, post #1

Kondenastory elektrolityczne wymienione?
[#3] Re: Jednorazowy niebieski ekran po restarcie A1200

@stachu100, post #2

Ha, jeszcze nie - no to trafiłem To kondensatory mogą dawać takie różne objawy - zwiechy to wiem, ale niebieski ekran świadczący o padzie układów specjalizowanych nie wiedziałem. Do czasu zakupu turbiny nie miałem ciśnienia z wymianą tych elementów, ale widzę że nie ma co z tym zwlekać. W sumie to dobra wiadomość, bo bałem się że zaczyna dziać się coś poważniejszego.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem