kategorie: A2000/A3000, Sprzęt
[#1] Boot Control i CyberVision64/3d
Kiedyś lata temu chyba udał mi się taki myk i Cybervision64/3d ładnie wyświetlał mi obraz VGA w boot menu. Dzisiaj z tym wałczę i kompletnie nie umiem ponownie załapać filozofii tego ultilitka. Czy to się da zrobić?


Benedykt Dziubałtowski
[#2] Re: Boot Control i CyberVision64/3d

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Jak karta miała opcjonalny moduł SD/FF to nie dziwota że boot menu wyświetlała.
[#3] Re: Boot Control i CyberVision64/3d

@stachu100, post #2

Nie, nie miała. Tez się bawiłem boot controle czy czymś innym. Dawno temu to było. W każdym bądź razie działało.


Benedykt Dziubałtowski
[#4] Re: Boot Control i CyberVision64/3d

@Benedykt Dziubałtowski, post #3

O niczym takim nie słyszałem, ale też nie wiem wszystkiego.
[#5] Re: Boot Control i CyberVision64/3d

@stachu100, post #4

BVision programowo wyświetla boot menu, o innych kartach z taką opcją nie słyszałem, wbudowany lub dedykowany SD to dla mnie rozwiązanie sprzętowe a nie programowe.


Pozdrawiam
[#6] Re: Boot Control i CyberVision64/3d

@RadoslawF, post #5

Trochę źle się wysłowiłem. Więc tak. Miałem kiedyś taki programik co sie pakował rezydentni do ramu Chyba to był boot control ale pewny nie jestem. Pamiętam, ze za jego pomocą mogłem na ekranie CyberVisiona wyświetlić boot menu i cli. Dlatego też pisze ten temat bo nei jestem pewny nazwy programu ani jaki się to dokładnie robiło.

Benedykt Dziubałtowski
[#7] Re: Boot Control i CyberVision64/3d

@Benedykt Dziubałtowski, post #6

A zerknij na to: http://aminet.net/package/util/boot/Scegli


Pozdrawiam
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem