kategoria: A1200
[#1] JabberWocky i brakujace klasy
Moze ktos ma zarchiwizowane gdzies na dysku klasy
Textinput.mcc version 29.5+ i
Mailtext.mcc version 18.12+
Nabylem niedawno sieciowke wifi i chcialem odpalic komunikator Wybor padl na JabberWocky bo chcialem skorzystac z jabbera Niestety brakuje mi tych klas i nigdzie nie moge ich znalezc Przeszukalem juz pol internetu i nic
Dodam ze mam AmigaOS3.9 ClassicWB Wersja JabberWocky to ostatnia dzialajaca pod WB3.x
[#2] Re: JabberWocky i brakujace klasy

@michash, post #1

O, zdaje się, że ode mnie kupiłeś ;)
Textinput.mcc najnowsza jaką znalazłem to 2.93, ale na sourceforge są źródła tylko ktoś musiałby je skompilować. Zdaje się, że projekt nawet daje oznaki życia (ostatnia zmiana w sierpniu).
[#3] Re: JabberWocky i brakujace klasy

@Jenot, post #2

Jaki ten swiat amigowy malutki :)
Na sourceforge jest sourcecode do obydwu klas tylko ze nawet nie wiem czym to skompilowac i czy to zrobic pod amigaos czy pod winda. Jakby komus sie chcialo skompilowac te zrodla lub podpowiedziec mi jak mam to zrobic to bylbym bardzo wdzieczny
[#4] Re: JabberWocky i brakujace klasy

@michash, post #1

najciemniej pod latarnia :)
klasy MUI
na SF nasz wersje skompilowane

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2012 10:49:18 przez Norbert
[#5] Re: JabberWocky i brakujace klasy

@Norbert, post #4

Heh no tak. Dzieki bardzo Zebym tam jeszcze nie byl Wchodzilem na ta strone kilka razy
Wazne ze sprawa zakonczyla sie happy endem :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem