kategoria: A1200
[#1] Loadmodule
Witam, mam ostatnio zagwozdkę, z którą nie mogę sobie dać rady. Mianowicie w mojej A1200 mam zamontowanego B1260. Podczas uruchamiania S-S przed SetPatchem poprzez LoadModule wczytuję nowe wersje bibliotek etc. (icon, workbench, scsi.device itp.). Nie wiem dlaczego, ale lądują one w pamięci CHIP zamiast RAM. I tak po uruchomieniu systemu mam dostąpne 1,5/1,6 MB CHIP. WB wyświetlany jest poprzez Voodoo3, zatem CHIP nie jest tutaj wykorzystywany. Po uruchomieniu Amigi bez S-S (ale z załadowanymi wcześniej modułami i SetPatch) i wklepaniu avail wyświetla 1,5 MB dostępnej pamięci CHIP. Czy da się zrobić tak, aby moduły były wczytywane do pamięci FAST?
[#2] Re: Loadmodule

@ITU, post #1

- czy bez bibliotek i bez s-s masz 2mb chip?
- mapujesz kick?
- gdzie Amiga wgrywa biblioteki i device (pokazuje to np. sysinfo)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem